Департамент з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

25.11.2021

До уваги сільгоспвиробників!

 

Для отримання консультацій щодо видів та можливостей отримання послуг служб сільськогосподарського дорадництва, а також діючих механізмів державної і фінансової підтримки для отримання сільськогосподарських дорадчих послуг звертатися:

 • ГО "Кіровоградська обласна сільськогосподарська дорадча служба" (з травня 2003 року) – видають щомісячний журнал з питань дорадництва "Агровісник Кіровоградщини". Керівник дорадчої служби – ГЛІЖИНСЬКИЙ Віталій Дмитрович, моб. тел. 095 389 60 65.
 • ГО "Сільськогосподарська дорадча служба "Аграрна наука" (з червня 2020 року) – працюють 3 сільськогосподарські дорадники та 7 експертів-дорадників. Керівник дорадчої служби – ГУМЕНЮК Олена Борисівна, моб. тел. 098 663 54 10.
 • ГО "Центральноукраїнська сільськогосподарська консалтингова дорадча служба" (з лютого 2021 року) – засновниками є науковці та викладачі Центральноукраїнського національного технічного університету. Керівник дорадчої служби – ЗАЙЧЕНКО Володимир Васильович, моб. тел. 096 285 20 78.
 • Департамент агропромислового розвитку Кіровоградської облдержадміністрації – інформація щодо розвитку сільськогосподарського дорадництва в області та механізмів його державної підтримки. Адреса: м.Кропивницький, вул. Тараса Карпи, буд. 84, кімн. 216, тел (0522) 24 74 71.

 


30.09.2021

Шановні жителі громади!

Інформуємо Вас про необхідність сплати податкових зобов’язань з:

податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки за:

 • житлову нерухомість (квартиру більше 60 кв. метрів, чи будинок більше 120 кв. метрів);
 • нежитлову нерухомість;

земельного податку за:

 • будинки приватного сектору;
 • об’єкти комерційного призначення.

Звертаємо увагу, що у разі зміни місця реєстрації проживання просимо обов’язково повідомляти податковий орган.

З будь-яких питань звертатися до Центру обслуговування платників (м.Кропивницький,

вул. Глинки, 2, тел. для довідок: 33-21-14).

Графік роботи Центру обслуговування платників податків:

понеділок – четвер: з 08 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв.;

п'ятниця: з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв.;

перерва на обід: з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв.;

субота, неділя – вихідний.

 

Не зволікайте, сплачуйте податкові зобов’язання вчасно!

 


06.08.2021

До уваги суб`єктів господарювання, що здійснюють діяльність з перукарських послуг та салонів краси!

Нагадуємо про необхідність дотримання вимог Державних санітарних правил та норм для перукарень різних типів ДСПіН 2.2.2.022-99.

Детальніше за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/rada/show/va022282-99#Text

Крім того, наказом Міністерства охорони здоров’я України від 04 серпня 2020 року № 1788 затверджена уніфікована форма Акта, складеного за результатами проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) та перелік питань щодо проведення такого заходу з дотримання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення в перукарнях та салонах краси. Питання передбачають перевірку не тільки облаштування, оснащення закладів, але й контроль з боку суб’єкта господарювання умов перебування клієнтів (контроль освітлення, температури, вологості повітря, якістю проведення миття та дезінфекції всіх контактних поверхонь тощо), проведенням санітарного дня раз на місяць.

З початку 2022 року Головне управління Держпродспоживслужби в області розпочне проводити планові перевірки перукарень та салонів краси з питань дотримання вимог санітарних норм та правил. Тому обізнаність з санітарним законодавством та дотримання його вимог допоможуть працівникам зазначених закладів уникнути порушень і ризику стати осередками хвороб людей.

Ознайомитися з наказом можна за посиланням https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z1244-20#Text

 


01.03.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку

1. Повна назва документа державного планування

Програма економічного і соціального розвитку міста Кропивницького на 2021 рік та основні напрями розвитку на 2022 і 2023 роки (далі – Програма)

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування Кропивницька міська рада.

3. Процедура громадського обговорення:

 • дата початку та строки здійснення процедури

- відповідно до пункту 4 ст. 12 Закону України "Про стратегічну екологічну оцінку" 02 березня 2021 року проєкт Програми та Звіт про стратегічну екологічну оцінку Програми розміщено на:

офіційному вебсайті Кропивницької міської ради:

у Розділі "Економіка":

Підрозділі "Програма економічного і соціального розвитку міста", Рубриці "Розробка програм" за посиланням https://kr-rada.gov.ua/rozrobka-program-ekolohiya/prokt-programi/

- громадське обговорення проєкт Програми, Звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту Програми розпочато з дня його оприлюднення, а саме 02 березня 2021 року на сайті Кропивницької міської ради та триватиме до 31 березня 2021 року включно;

 • способи участі громадськості

громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту про стратегічну екологічну оцінку та проєкт документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проєкту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє;

 • орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції до проєкту Програми та Звіту про стратегічну екологічну оцінку Програми подаються до департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради:

250022, м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41;

e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua

 • необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування

Не проводиться

Відповідальна особа: Ніна РАХУБА (0522) 35 61 54.

Строк подання зауважень і пропозицій становить 30 днів – з 02 березня 2021 року до 31 березня 2021 року включно.

 

ОГОЛОШЕННЯ про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Кропивницького на 2021 рік та основні напрями розвитку на 2022 і 2023 роки

Кропивницька міська рада повідомляє про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Кропивницького на 2021рік та основні напрями розвитку на 2022 і 2023 роки.

Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Кропивницького на 2021 рік та основні напрями розвитку на 2022 і 2023 роки розміщено на офіційному вебсайті Кропивницької міської ради:

у Розділі "Громадянам":

Підрозділі "Громадська участь" Рубриці "Консультації з громадськістю", Підрубриці "Консультації" https://consult.e-dem.ua/consultations/216;

у Розділі "Економіка":

Підрозділі "Програма економічного і соціального розвитку міста", Рубриці "Розробка програм" за посиланням https://kr-rada.gov.ua/rozrobka-program-ekolohiya/prokt-programi/.

Строк громадського обговорення Заяви та надання зауважень і пропозицій до неї – 15 (п'ятнадцять) днів з дати оприлюднення даної публікації.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Кропивницького на 2021 рік та основні напрями розвитку на 2022 і 2023 роки залишати на платформі електронної демократії або надсилати департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій міської ради на адресу: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, чи в електронному вигляді на електронну адресу: ekonomika@krmr.gov.ua 

 

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту Програми економічного і соціального розвитку міста Кропивницького на 2021 рік та основні напрями розвитку на 2022 і 2023 роки

 

 

19.11.2020
 
ОГОЛОШЕННЯ
про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту "План дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Кропивницького на період до 2030 року"

Міська рада міста Кропивницького повідомляє про початок громадського обговорення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту "План дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Кропивницького на період до 2030 року".

Заяву про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту "План дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Кропивницького на період до 2030 року" розміщено на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницького у розділі "Громадянам", підрозділ "Громадська участь", рубрика "Консультації з громадськістю", підрубрика "E·dem Консультації" https://consult.e-dem.ua/consultations/215 та розділі "Економіка", підрозділі "Розробка програм", за посиланням: http://kr-rada.gov.ua/site/uploads/files/Ekonomika/zayava_plan- diy_2030.pdf

Строк громадського обговорення Заяви та надання зауважень і пропозицій до неї – 15 (п'ятнадцять) днів з дати оприлюднення даної публікації.

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту "План дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Кропивницького на період до 2030 року" залишати на платформі електронної демократії або надсилати департаменту з питань економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Міської ради міста Кропивницького на адресу: вул. Велика Перспективна, 41, м. Кропивницький, 25022, чи в електронному вигляді на електронну адресу: ekonomika@krmr.gov.ua

"Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту "План дій сталого енергетичного розвитку та клімату міста Кропивницького на період до 2030 року"