Вакансії Кіровоградської міської ради

Перелік документів та порядок проведення конкурсного відбору

Порядок проведення конкурсного відбору на заміщення вакантних посад

Склад конкурсної  комісії  Кіровоградської  міської  ради

Перелік документів, що подаються для участі в конкурсному відборі на заміщення вакантних посад

1. Заява на ім’я міського голови про участь у конкурсі, в якій зазначають про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу та проходження служби в органах місцевого самоврядування
2. Заповнена особова картка (форма П2-ДС) з відповідними додатками
3. Фотокартка розміром 4х6 см
4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня
5. Копія документа, який посвідчує особу
6. Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних)
7. Декларація осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік подається згідно із Законом України «Про запобігання корупції» шляхом заповнення відповідних форм на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. (Електронний цифровий підпис претендент може отримати в Акредитованому центрі сертифікації ключів, який розташований на першому поверсі Кіровоградської об'єднаної державної податкової інспекції, за адресою: м. Кропивницький, вул. Глінки, 2, каб. 15. Телефон для довідок 36-69-52).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, резюме, наукові публікації тощо).

Перелік питань на перевірку знання законодавства