Вакансії міської ради міста Кропивницького

На конкурсній основі

 

Головний спеціаліст відділу планування управління містобудування та архітектури

Повна вища освіта архітектурного або будівельного спрямування за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Документи приймаються по 06 липня 2019 року управлінням містобудування та архітектури Міської ради міста Кропивницького (вул. Тараса Карпи, 68, кімн. 335, 322) .

За довідками звертатись за тел. 22 47 35, 24 95 85

(Оприлюднено у віснику Міської ради міста Кропивницького «Вечірня газета» 07 червня  2019 року № ­­23 )

Головний спеціаліст відділу інспекційної роботи та дозвільних процедур управління Державного архітектурно-будівельного контролю

Повна вища освіта за напрямом професійного спрямування будівництво та архітектура або право, за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року, чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

Документи приймаються по 29 червня 2019 року управлінням Державного архітектурно-будівельного контролю Міської ради міста Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 428) .

За довідками звертатись за тел. 32 10 08

(Оприлюднено у віснику Міської ради міста Кропивницького «Вечірня газета» 31 травня  2019 року № ­­22 )

Головний спеціаліст відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Міської ради міста Кропивницького (на період відпустки основного працівника)

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітнім ступенем бакалавра, магістра. Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління - не менше 3 років.

Наявність сертифікату про підтвердження компетентності у сфері реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Документи приймаються по 20 липня 2019 року відділом кадрової роботи (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 203)

За довідками звертатись за тел. 24-35-69

(Оприлюднено у віснику Міської ради міста Кропивницького «Вечірня газета» від 21 червня 2019 року №25 )