Вакансії Кіровоградської міської ради

Актуальні вакансії

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТТЯ ВАКАНСІЙ
інспектора спеціалізованої інспекції Кіровоградської міської ради
(3 посади)
 
Основні обов'язки:
 
 
Вимоги для кандидатів:
 
Вища освіта ступеня молодшого бакалавра або бакалавра, або освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста. Без вимог до стажу роботи.
Вільне володіння українською мовою.
 
Заробітна плата – 3 300 грн.
 
Кандидати на посаду інспектора спеціалізованої інспекції повинні подати до відділу кадрової роботи (вул. Велика Перспективна, 41,  кімн. 203, 204, тел. 24 35 69) наступні документи:
та пройти співбесіду з керівником спеціалізованої інспекції (вул. Волкова, 11, кімн. 1, тел. 55-34-17).

Кіровоградська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад


 

Начальник відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури

Повна вища освіта архітектурного, будівельного або культурного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.

 

Головний спеціаліст – юрист відділу з охорони культурної спадщини управління містобудування та архітектури

Повна вища юридична освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Головний спеціаліст відділу з охорони культурної спадщини

управління містобудування та архітектури

Повна вища освіта архітектурного, будівельного або культурного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавр, магістр. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

 

Документи приймаються до 10 вересня 2017 року управлінням містобудування та архітектури (вул. Тараса Карпи, 68, кімн. 335) та відділом кадрової роботи (вул. Велика перспективна, 41, кімн. 203, 204)

За довідками звертатись за тел. 24-47-35, 24-35-69.

(Оприлюднено у віснику Кіровоградської міської ради “Вечірня газета” від 11 серпня 2017 року № 32)