Оголошення

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості

 

Допомога працедавцям в укомплектуванні вільних робочих місць та вакантних посад

 

В сучасних умовах ринку праці роботодавець для служби зайнятості є одним із головних клієнтів. Служба зайнятості надає працедавцям широкий спектр соціальних послуг, серед яких – допомога в підборі персоналу.

Для задоволення кадрових потреб працедавців застосовуються різні ефективні форми взаємодії з урахуванням особливостей та вимог конкретного підприємства, установи чи організації. Це, зокрема, організація ярмарків (міні-ярмарків вакансій), днів кар’єри, особисті зустрічі працедавців з претендентами на вільні робочі місця та вакантні посади, у т. ч. безпосередньо на підприємстві. Активно використовуються онлайн-співбесіди, відеопрезентації роботодавців, відеорезюме шукачів роботи ін.

Наприклад, у поточному році за сприяння Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості здійснювався добір персоналу для Філії Кіровоградського обласного управління ПАТ «Державний ощадний банк України». В результаті, працевлаштовано 18 осіб з числа безробітних громадян, зокрема, за професіями: економіста, контролера-касира, інкасатора, менеджера та ін.

Не менш результативною у цьому плані є взаємодія міськрайонного центру зайнятості з ТОВ «Кіровоградський завод будівельних матеріалів №1». Так, враховуючи вимоги щодо професійно-кваліфікованого рівня претендентів на роботу та особливості даного підприємства, на заявлені вакансії працевлаштовано, у т. ч. після проходження стажування безпосередньо на робочих місцях, 67 осіб за професіями: слюсаря-ремонтника, випалювача стінових та в'яжучих виробів, транспортувальника (такелажні роботи), оператора обпалювального устаткування, знімача-укладальника у виробництві стінових та в'яжучих матеріалів, вантажника, майстра гірничого.

 

Відділ взаємодії з роботодавцями

Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості


 

Шановні роботодавці!

 

         Кіровоградский міськрайонний центр зайнятості запроваджує нові форми роботи, які сприятимуть покращенню співпраці з роботодавцями.

Пропонуємо Вам для задоволення поточної та перспективної потреби у працівниках скористатися технологіями інтернет-ресурсів, а саме, проведення співбесід з безробітними в режимі онлайн шляхом застосування програми Skype.

Співбесіду в режимі онлайн можливо проводити в індивідуальній  та груповій формі .

Онлайн-співбесіда є сучасним та зручним інструментом співпраці роботодавця з претендентом на вакансію, яка сприяє:

економії часу – роботодавцю немає необхідності зустрічати кандидата, виділяти час і приміщення для проведення інтерв’ю та швидше провести перший етап відбору, тим самим прискорити укомплектування вакансій.

оперативній організації зустрічі – швидше можна з’єднатися через Інтернет, немає потреби в очікуванні особистої зустрічі;Відділ взаємодії з роботодавцями

 

Спілкуватися в Skype дуже просто та зручно. Для початку Вам необхідно зареєструватися в Skype. Після реєстрації повідомити нам свій логін будь-яким зручним способом, зокрема, електронною поштою за адресою:  1106@rcz.kocz.gov.ua

У разі потреби звертатися за телефонами: 095-370-63-95; (0522) 24-03-98.

 

Відділ взаємодії з роботодавцями

Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

 


Понад 1500 вакансій Кіровоградський міськрайонний центр

зайнятості запропонував  відвідувачам виїзного ярмарку вакансій

 

Двадцять третього травня в Кропивницькому біля зупинки громадського транспорту “Площа Дружби народів”  відбувся виїзний ярмарок вакансій. Даний захід був організований та проведений фахівцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з метою інформування населення про послуги державної служби зайнятості, а також максимального поєднання інтересів шукачів роботи та роботодавців: сприяння роботодавцям у вирішенні кадрових проблем, а громадянам, які шукають роботу, у працевлаштуванні.

Місцевим мешканцям та гостям міста було запропоновано понад 1500 вакансій наданих понад 622 роботодавцями міста та Кіровоградського району.

Найбільша потреба в працівниках була представлена вакансіями таких підприємств як: ПАТ «Ельворті», ПАТ «Гідросила», ТДВ «М’ясокомбінат «Ятрань», ТОВ «Екостайл»,  ПАТ КШФ «Зорянка», ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА», ТОВ «Агроліга-Трейд», КП “Кіровоград-Благоустрій”, Кіровоградська дирекція ПАТ “Укрпошта”, обласне комунальне виробниче підприємство “Дніпро-Кіровоград”, ТОВ БПК “Будресурс-ВГ”, ПАТ “Кіровоградобленерго» .

В першу чергу людей цікавили пропозиції з гідною оплатою праці, транспортною розв’язкою, можливостю перевезення працівників до місця роботи, умовами праці та графіком роботи за такими вакансіями як: електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, продавець продовольчих  та непродовольчих товарів, вантажник, верстатник широкого профілю, охоронник, інженер, менеджер із збуту та ін.

   Проведення подібних заходів допомагає шукачам роботи зорієнтуватися на ринку праці, ознайомитися з  вакансіями,  оцінити вимоги роботодавця до конкретної професії, співставити рівень своєї підготовки з вимогами, які працедавець висуває до тієї чи іншої посади, і, нарешті, знайти своє робоче місце.

   Відвідувачі ярмарку вакансій мали змогу отримати профконсультаційні послуги стосовно вибору професії, написання резюме та рекомендації щодо успішного проведення співбесіди з роботодавцем. Також фахівці центру зайнятості  надавали  консультації  з юридичних питань,   професійної  підготовки, в тому числі в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

За попередніми результатами проведення заходу близько 20 громадян направлені на вищезазначені підприємства з метою працевлаштування та 2 особи виявили бажання скористатися правом на одноразове отримання ваучера для здобуття нової професії.

  

Відділ взаємодії з роботодавцями Кіровоградського

міськрайонного центру зайнятості


Кіровоградський міськрайонний  центр зайнятості інформує:

заходи соціального захисту населення  у січні-квітні  2017 року

         Станом  на  01 травня  2017  року  на   обліку   в   Кіровоградському міськрайонному центрі   зайнятості  перебувало 1380 безробітних   громадян, з  яких 58,0 % складали  жінки, 35,7 % – молодь  віком до 35 років, 48,9 % - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен  сьомий безробітний належав до сільських мешканців.

         У січні-квітні 2017 року статус безробітного мали 2593 особи.

         За сприяння служби зайнятості у січні — квітні  2017 року Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості працевлаштовано 569 безробітних громадян.

         Брали участь у громадських роботах — 94 особи, інших роботах тимчасового характеру — 587 осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 26  %.

         Проходили професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості –  353 особи, рівень охоплення професійним навчанням становив 13 % .

                                                                     Інформацію підготовлено відділом

                                                                  інформаційних систем Кіровоградського

                                                                  міськрайонного центру зайнятості

 


Служба зайнятості — демобілізованим учасникам АТО

         Пріоритетне завдання служби зайнятості – працевлаштування демобілізованих учасників АТО.  Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги з точки зору адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці.

         На сьогоднішній день на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебуває 160 осіб з числа демобілізованих учасників антитерористичної операції, вісім з яких  мають інвалідність.

         З початку 2017 року  працевлаштовано 39 осіб, одноразову допомогу для відкриття власної справи отримали 2 особи та 5 заключили контракт з ЗСУ.

         За направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості 27 демобілізованих осіб  закінчили або проходять професійне навчання за робітничими професіями у ОК НКК “Аграрник” та професійно — технічному училищі № 8.

         В квітні 2017 року завершила повний курс навчання група за професією «електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Слухачами були 12 демобілізованих учасників АТО, з них  працевлаштовано - 8 осіб.   

         Одночасно, в квітні, закінчили навчання за професією «електрогазозварник» 7 учасників АТО, 3 з яких одразу були працевлаштовані за направленням центру зайнятості до ФОП Валах, ПАТ «Укрпошта», ПП «Діп – Транс».

            Центр зайнятості  тісно співпрацює з  Кіровоградською міською радою та райдержадміністрацією щодо вирішення питання працевлаштування демобілізованих учасників АТО. Завдяки спільним діям працевлаштовано 2 особи на посади: тракториста (ТОВ «Кіровоградпостач») та оператора котельні (Відділ освіти, молоді та спорту Кіровоградської районної державної адміністрації).

         Дев'ять осіб взяло участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру в державних та комунальних закладах.

         Окрім послуг з пошуку підходящої постійної або тимчасової роботи, у службі зайнятості демобілізовані учасники АТО мають можливість  отримати індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги.

     Інформацію підготовлено відділом

                                                                  інформаційних систем Кіровоградського

                                                                  міськрайонного центру зайнятості


 

 

Громадські роботи актуальні завжди

         Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості у співпраці з соціальними партнерами за участі безробітних громадян проводяться громадські та інші роботи тимчасового характеру.

         Слід зауважити, що проведенню даних робіт у Кропивницькому та Кіровоградському районі передує широка роз'яснювальна робота, яка проводиться з представниками органів влади та роботодавцями. Під час ділових зустрічей, семінарів, масових заходів та під час безпосереднього спілкування з керівниками підприємств, головами сільських та селищної рад обговорюється весь комплекс питань стосовно організації та проведення зазначених робіт, що мають суспільно корисну спрямованість та сприяють тимчасовій зайнятості земляків.

         «На сьогодні, в умовах дефіциту вільних робочих місць для постійної зайнятості місцевих мешканців особливого значення набувають громадські та інші роботи тимчасового характеру, оскільки вони сприяють пом’якшенню соціальної напруги на ринку праці та забезпечують фінансову підтримку безробітних у період пошуку ними постійної роботи, а також є засобом переходу до постійного працевлаштування. Упродовж поточного року міськрайонним центром зайнятості до вказаних робіт залучено 657 осіб з числа безробітних», – зазначає Яна Шевченко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

         Надійними партнерами центру зайнятості у цьому напрямку стали КП “Ритуальна служба – спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування”, управління соціального захисту населення виконавчих комітетів Кіровської, Ленінської районних у місті Кропивницькому рад, Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», КП “Кіровоград — Благоустрій” КМР, управління соціального захисту населення Кіровоградської районної державної адміністрації, ПП “Влад”, КФ СП у формі ТОВ “Ріф-1”, ТОВ «Друкмаш-центр», ПАТ “ПМК №37”, ТОВ Агрофірма “Відродження”, ТОВ «Кіровоградський завод будівельних матеріалів №1”, ПП “Науково селекційно-насінницька фірма Соєвий вік”.

         Силами безробітних наводиться лад територій населених пунктів, кладовищ, виконуються підсобні роботи в цехах, надаються соціальні послуги з оформлення документів на отримання житлових субсидій мешканцями міста, по догляду та надання допомоги соціально незахищеним верствам населення та особам, які потрапили в складні життєві обставини, що обумовлені їх медичним діагнозом чи соціальним статусом, тощо..

     Інформацію підготовлено відділом

                                                                  інформаційних систем Кіровоградського

                                                                  міськрайонного центру зайнятості


Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у січні-березні 2017 року

         Станом на 01 квітня 2017 року на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 1447 безробітних громадян, з яких 55,5 % складали жінки, 38,0 % – молодь віком до 35 років, 48,8 % - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен сьомий безробітний належав до сільських мешканців.

         У січні-березні 2017 року статус безробітного мала 2301 особа.

         За сприяння служби зайнятості у січні - березні 2017 року Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості працевлаштовано 400 безробітних громадян.

         Брали участь у громадських роботах — 60 осіб, інших роботах тимчасового характеру – 472 особи. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 23,1 %.

         Проходили професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості – 292 особи, рівень охоплення професійним навчанням становив 12,7 % .

Інформацію підготовлено відділом

інформаційних систем Кіровоградського

міськрайонного центру зайнятості


Відбулося засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення

         За ініціативою Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості 03 квітня 2017 року відбулося засідання Координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Участь в ньому взяли представники органів влади, профспілок та роботодавців.

         Відкрила засідання директор Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості Тетяна Білоусова, яка доповіла про ситуацію на місцевому ринку праці та реалізацію центром зайнятості заходів для стимулювання зайнятості населення у 2016 році.

         В свою чергу, Андрій Паливода - начальник управління економіки Кіровоградської міської ради висвітлив стан виконання окремих показників Програми зайнятості населення м. Кіровограда на період до 2017 року протягом 2016 року.

         Також, на засіданні Координаційного комітету було розглянуто питання працевлаштування демобілізованих учасників АТО, в обговоренні якого активну участь взяли всі сторони соціального діалогу.

         Т. Білоусова поінформувала присутніх про те, що станом на 31.03.2017 року на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебуває 191 безробітний з числа учасників АТО. З зазначенної категорії громадян у січні-березні 2017 року працевлаштовано 22 особи, для 17 осіб вирішується питання працевлаштування, заключили контракт з Збройними силами України — 4 особи та 20 осіб планують проходження служби за контрактом.

         За направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості 27 демобілізованих осіб проходять професійне навчання за робітничими професіями у ОК НКК “Аграрник” та професійно — технічному училищі № 8.

         У ході засідання зазначалося про необхідність цілеспрямованих та скоординованих дій органів державної влади, місцевого самоврядування, громадських організацій та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості щодо підвищення рівня зайнятості даної категорії громадян.


Ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю

         Двадцять третього березня 2017 року Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості  організовано та проведено ярмарок вакансій для осіб з інвалідністю.

         У ярмарку вакансій взяли участь підприємства, що мають потребу в працівниках, серед них: ПАТ «КШФ «Зорянка», ТОВ Фірма "Куртаж", Інгульська шахта ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», ЗАТ "РУР ГРУП С.А.", ТОВ «Аграрно-правнича компанія «А.П.К.», ПАТ «Кіровоградобленерго», ТОВ «Український центр томотерапії» та соціальні партнери: Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ленінської та Кіровської районних рад, Кіровоградське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів. 

         Ярмарок вакансій відвідали 50 шукачів роботи. Під час даного заходу учасники отримали інформацію про наявність вакантних посад на підприємствах, умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати, тривалість робочого часу, наявність соціального пакету тощо.

         За результатами проведення заходу 4 шукача роботи виявили зацікавленість та бажання поспілкуватись з роботодавцями в індивідуальному порядку, та отримали направлення для подальшого можливого працевлаштування. На замовлення Головного управління Національної поліції в області організовано міні-ярмарок вакансій

         На минулому тижні фахівці Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості, маючи на меті максимально задовольнити кадрові потреби Головного управління Національної поліції в області, за участі незайнятих трудовою діяльністю громадян організували міні-ярмарок вакансій.

         Представники управління Олена Серебреннікова та Олена Яковенко детально розповіли про умови вступу до лав Національної поліції, умови конкурсного відбору та реєстрації. Продемонстрували шукачам роботи відеопрезентацію щодо умов проходження конкурсу, порядку подачі документів, вимог до претендентів та поетапний процес відбору поліцейських.

         Наразі запропоновані вакансії спеціаліста та головного спеціаліста сектору внутрішнього аудиту, слідчих, оперуповноважених, дільничних офіцерів поліції та вакансії молодшого складу поліції.

         В результаті проведеного міні-ярмарку, з 28 учасників - 7 осіб зацікавилися запропонованими вакансіями, заповнили відповідні анкети та отримали координати для можливого подальшого працевлаштування.

         «Головне завдання служби зайнятості – забезпечити шукачів роботи гідною роботою, а роботодавця – кваліфікованими кадрами. І саме такі заходи сприяють безпосередньому спілкуванню. Це перший наш спільний захід з Головним управлінням Національної поліції у в Кіровоградській області, але надалі ми плануємо постійно співпрацювати», ― зазначила, на завершення заходу, Яна Шевченко, начальник відділу взаємодії з роботодавцями міськрайонного центру зайнятості.

 

Ю. Линник, провідний фахівець з

питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями

Кіровоградського міськрайонного

центру зайнятості


Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у січні-лютому  2017 року

 

         Станом  на  01 березня  2017  року  на   обліку   в   Кіровоградському міськрайонному центрі   зайнятості  перебувало 1547  безробітних   громадян, з  яких 53,8 % складали  жінки, 39,1 % – молодь  віком до 35 років, 46,7 % - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен шостий  безробітний належав до сільських мешканців.

         У січні-лютому 2017 року статус безробітного мали 1926 осіб.

         За сприяння служби зайнятості у січні-лютому 2017 року Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості працевлаштовано   170 безробітних громадян.

         Брали участь у громадських роботах — 25 осіб, інших роботах тимчасового характеру – 201 особа. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 11,7  %.

         Проходили професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості –  112 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 5,8 % .

                                                                     Інформацію підготовлено відділом

                                                                  інформаційних систем Кіровоградського

                                                                  міськрайонного центру зайнятості


Міні-ярмарок вакансій для Державної установи “Кропивницька установа виконання покарань (№ 14)"

         З метою задоволення кадрових потреб та оперативного укомплектування вакансій Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості було проведено міні-ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для Державної установи “Кропивницька установа виконання покарань (№14)”.

         На початку міні-ярмарку фахівці служби зайнятості поінформували присутніх про ситуацію, яка склалася на ринку праці, ознайомили з потребою у робітниках, яка виникла в установі.

         Перед учасниками заходу виступив начальник відділу кадрів Роман Гупалюк, який надав детальну інформацію про вимоги до претендентів на вакантні місця, режим роботи та умови праці, пільги та соціальні гарантії.

         Для укомплектування вакантних робочих місць було запрошено 21 шукача роботи. Їм були запропоновані вакансії за професіями: інспектор, фельдшер, технік з обслуговування інженерно-технічних засобів охорони.

         В результаті 4 безробітних отримали направлення для подальшого працевлаштування в даній установі, 2 особи зацікавилися пропозицією роботодавця та були запрошені для ознайомлення з безпосереднім місцем роботи.

Шевченко (0522) 32-30-47


Шановні роботодавці!

         Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості повідомляє, що наказом Міністерства соціальної політики України від 05.12.2016 року № 1476 затверджено форму звіту № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» та порядок її подання у новій редакції. Наказ набрав чинності з 07 лютого 2017 року.

         Детальну інформацію можна отримати за телефонами : (0522)24-43-61, (0522)24-03-98


 

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у січні 2017 року

         Станом на 01 лютого 2017 року на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебував 1531 безробітний громадянин, з яких 53,1 % складали жінки, 39,3 % – молодь віком до 35 років, 46,8 % - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен шостий безробітний належав до сільських мешканців.

         У січні 2017 року статус безробітного мала 1781 особа.

         За сприяння служби зайнятості у січні 2017 року Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості працевлаштовано 103 безробітних громадян.

         Брали участь у громадських роботах — 10 осіб, інших роботах тимчасового характеру – 149 осіб. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 8,9 %.

         Проходили професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості – 56 осіб.

Інформацію підготовлено відділом інформаційних систем Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

 


Шановні роботодавці!

         Білоцерківський національний аграрний університет запрошує Вас прийняти участь у Ярмарку вакансій за спеціальностями: Агрономія; Садово-паркове господарство; Геодезія та землеустрій; Ветеринарна медицина; Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза; Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва, Харчові технології; Екологія; Водні біоресурси та аквакультура; Фінанси, банківська справа та страхування; Облік і оподаткування; Економіка; Менеджмент; Публічне управління та адміністрування; Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

         Дата проведення заходу - 16 березня 2017 року; місце проведення – м. Біла Церква, пл. Соборна 8/1 у приміщенні Білоцерківського національного аграрного університету; час проведення – з 10:00 години до 17:00 години.

         У разі, якщо Ви не маєте можливості взяти участь у зазначеному заході, Ви можете надіслати інформацію про існуючі на Вашому підприємстві вакансії на електронну адресу: robotabnau@yandex.ua. Ця інформація буде розміщена на сайті Відділу сприяння працевлаштуванню студентів і випускників на стенді, який буде знаходитись у приміщенні під час проведення ярмарку.

         Детальну інформацію щодо умов участі можна отримати в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості за телефоном (0522)24-43-61

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості


Громадські роботи – робота для людини, користь для громади

         Одним із важливих напрямків у роботі державної служби зайнятості щодо реалізації активних програм зайнятості є організація громадських та інших робіт тимчасового характеру. Вони спрямовані на забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян, є джерелом додаткового прибутку та засобом переходу до постійного працевлаштування. Саме за рахунок тимчасової зайнятості можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців у робочій силі та виконати певні види робіт.

         Так, завдяки спільній діяльності Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості з приватним підприємством “Влад”, публічним акціонерним товариством “ПМК 37”, товариством з обмеженою відповідальністю “Друкмаш- Центр”, товариством з обмеженою відповідальністю “Експертно- правова консалтингова компанія Юрекс”, товариством з обмеженою відповідальністю “Агрофірма Відродження”, товариством з обмеженою відповідальністю “Кіровоградський завод будівельних матеріалів №1”, товариством з обмеженою відповідальністю “Прогрес-2010”, приватним підприємством “Колега”, Кіровоградською філією спільного підприємства у формі товариства з обмеженою відповідальністю “Ріф-1”, управлінням соціального захисту населення виконавчого комітету Ленінської районної у м. Кіровограді ради та залученню безробітних до робіт з інформування населення стосовно порядку отримання житлових субсидій, робіт з благоустрою території та підсобних робіт.

         З січня 2017 року за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості було працевлаштовано на вищезазначені роботи 159 осіб з числа безробітних.


Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує:

Шановні роботодавці!

         Нагадуємо, що не пізніше 01 лютого 2017 року, потрібно подати до центру зайнятості «Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню за 2016 рік». Дана інформація подається на паперових носіях.

Адреса Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості: м. Кіровоград, вул. Євгена Маланюка, буд. 15.


ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ!

ШАНОВНІ РОБОТОДАВЦІ!

         Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує про можливість отримання компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у разі працевлаштування зареєстрованих безробітних за направленням Державної служби зайнятості на нові робочі місця, згідно Порядку компенсації роботодавцям витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (постанова Кабінету Міністрів України від 15.04.2013 № 347 із змінами ).

         Якщо Ви створюєте нові робочі місця та працевлаштовуєте на них зареєстрованих безробітних за направленням Державної служби зайнятості

         у Вас є можливість отримати 100 % компенсацію фактичних витрат на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за кожну працевлаштовану особу!

         Більш детальну інформацію Ви можете отримати звернувшись до спеціалістів центру зайнятості за тел. 24-43-61


День відкритих дверей

 

 

         Дев'ятнадцятого січня 2017 року в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості відбувся День відкритих дверей.

         В його рамках був проведений багатогалузевий ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості. В заході прийняли участь представники Філії-Кіровоградського обласного управління “Державного Ощадного банку України”, РУР ГРУП С.А., Кіровоградської філії спільного підприємства у формі ТОВ “РІФ-1”, філії ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України», Кіровоградського комбінату хлібопродуктів № 1», ТОВ «М’ясний Стандарт», Кіровоградської дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», ТОВ «Телеконтакт Кіровоград», ТОВ «Імекс-ЛТД». Вакансії, які були запропоновані роботодавцями: підсобний робітник, комірник, менеджер зі збуту, водій автотранспортних засобів, оператор кол-центру, палітурник, брошурувальник, продавець продовольчих товарів, машиніст розфасувально-пакувальник машин, оператор інформаційно-комунікаційних мереж, керуючий відділення, інспектор з охорони праці, охороник, контролер, касир та інш. Шукачі роботи мали можливість безпосередньо поспілкуватися з роботодавцями та отримати інформацію про умови праці, заробітну плату тощо. Майже кожен третій отримав запрошення до роботодавців з метою можливого подальшого працевлаштування.

         Впродовж дня для учасників заходу були проведені групові заходи: семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме", семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці, Профінформаційний семінар "Легальна зайнятість». На семінарах були розкритті питання переваги легального працевлаштування, ознайомлено безробітних із державними гарантіями у сфері зайнятості, станом сучасного ринку праці, комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості, правами та обов’язками безробітних, а також набуття практичних навичок зі складання резюме в т.ч. відеорезюме.

         Всього у заходах, які проводив КМРЦЗ цього дня, взяли участь більше 130 осіб з числа зайнятого та незайнятого населення, роботодавців та інших соціальних партнерів. Всі вони отримали інформаційні та консультаційні послуги.

 

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості


Кіровоградський міськрайонний

центр зайнятості інформує:

заходи соціального захисту населення

у січні-грудні 2016 року

         Станом на 01 січня 2017 року на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 1397 безробітних громадян, з яких 52 % складали жінки, 39 % – молодь віком до 35 років, 47 % - особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, кожен шостий безробітний належав до сільських мешканців.

         У січні-грудні 2016 року статус безробітного мали 6604 осіб, з них отримали статус безробітного у грудні місяці 323 особи.

         За сприяння служби зайнятості у січні-грудні 2016 року Кіровоградським міськрайонним центром зайнятості працевлаштовано 1855 безробітних громадян.

         Брали участь у громадських роботах — 544 особи, інших роботах тимчасового характеру – 482 особи. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 16 %.

         Проходили професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості – 948 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 14 % .

Інформацію підготовлено відділом інформаційних систем Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості


Міськрайонний центр зайнятості у Кропивницькому інформує

17 січня 2017

         Фахівці міськрайонного центру зайнятості у Кропивницькому провели міні-ярмарок вакансій за професіями “прибиральник”, “прибиральник території”, “двірник”, “підсобний робітник”, “вантажник”, “мийник-прибиральник рухомого складу” на який запросили представників ТОВ “Екостайл” та ТДВ “М'ясокомбінат “Ятрань”.

         З урахуванням вимог та для задоволення потреб роботодавців в укомплектуванні вакантних робочих місць було запрошено 15 шукачів роботи.

         Ярмарок вакансій надає учасникам можливість оцінити умови праці, отримати відповіді на нагальні питання безпосередньо від роботодавця. Під час зустрічі шукачі роботи отримали інформацію про діяльність підприємств, наявність вільних робочих місць, переваги та умови праці, заробітну плату та можливість підвищення кваліфікації, шляхом стажування безпосередньо на робочому місці.

         Під час проведення міні-ярмарку вакансій пошукачі роботи були запрошені на підприємства для детального ознайомлення з умовами праці.

         Для закріплення доведеної інформації, фахівцями центру зайнятості було роздано інформаційні матеріали про основні напрямки діяльності Державної служби зайнятості України.