Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості

08.07.2019 13:53

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує:

заходи соціального захисту населення у січні-червні 2019 року

 

Протягом січня-червня 2019 року  на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 2542 безробітних громадян, з яких 57,0% складали жінки, 34,4% – молодь віком до 35 років, 48,7%особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 0,6% із числа внутрішньо переміщених осіб  та 7,9% із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 13,3% зареєстрованих безробітних – жителі Кіровоградського району.

Статус безробітного станом на 01.07.2019 року мали 1322 особи, в тому числі 6 осіб із числа внутрішньо переміщених та 99 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО.

З початку 2019 року працевлаштовані 503 особи із числа безробітних, в тому числі працевлаштовані 3 особи із числа внутрішньо переміщених та 62 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО.

У громадських та інших роботах тимчасового характеру брали участь 843 особи, в тому числі 3 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 33,2%.

Проходили професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості – 242 особи, рівень охоплення професійним навчанням становив 9,5%.

Станом на 01.07.2019 року кількість актуальних вакансій становила 1266 Навантаження на 1 робоче місце становило одну особу.

На 01 липня 2019 року  1148 осіб  отримували допомогу по безробіттю.


Відділ інформаційних систем Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

 


12.06.2019 15:19

День боротьби з дитячою працею: особливості працевлаштування на сезонні роботи неповнолітніх

Канікулярний літній період кожна доросла дитина, зрозуміло що, використовує на власний розсуд. Хтось відпочиває, а хтось і працює. А хтось відпочиваючи, присвячує певний проміжок часу вибору своєї майбутньої професії. Це можливо робити самостійно або за сприянням працівників державної служби зайнятості, які активно надають профорієнтаційні послуги в пришкільних таборах та літніх таборах відпочинку.

Як знайти собі робоче місце? Очевидно, це питання цікавить частину старшокласників. Пропонуємо завітати до найближчого центру зайнятості і ознайомитись з наявними вакансіями. Зі всім спектром вакансій є можливість ознайомитись на Інтернет-сторінці ДСЗ. Завітати на неї Ви можете навіть з мобільного телефону з доступом до всесвітньої павутини. Наш сайт адаптований для смартфонів.

Тепер про особливості роботи.

Відповідно до норм Кодексу законів про працю України прийняття особи на роботу допускається з 16 років.

Діти, віком старше 15 років, можуть прийматися на роботу за згодою одного з батьків, якщо це не завдає шкоди їхньому здоров’ю і навчанню.

Діти, віком старше 14 років, можуть прийматися на роботу за згодою одного з батьків для виконання виключно легкої роботи, що не завдає шкоди їхньому здоров’ю і не порушує процес навчання.

Обов’язково треба враховувати, що нормами Закону України «Про охорону дитинства» заборонено залучення дітей до найгірших форм дитячої праці.

До найгірших форм належить використання, вербування або пропонування дитини для незаконної діяльності.

Такими формами праці є усі форми рабства або практика, подібна до рабства, зокрема, продаж дітей та торгівля ними, боргова залежність, а також примусова чи обов'язкова праця, включаючи примусове чи обов'язкове вербування дітей для використання їх у збройних конфліктах.

При працевлаштуванні одним з ключових моментів є необхідність вступу в легальні трудові відносини.

З неповнолітнім трудовий договір обов’язково має бути укладено в письмовій формі.

Для працівників віком від 14 та 15 років, які працюють під час канікул, та працівників віком від 15 до 16 років тривалість робочого часу має складати не більше 24 годин на тиждень.

Для працівників віком від 16 до 18 років тривалість робочого часу має складати не більше 36 годин на тиждень.

Заборонено залучення неповнолітніх до роботи в нічний час, до надурочних робіт і робіт у вихідні дні.

Шкідлива робота для дітей не допускається.

Відповідним наказом Міністерства охорони здоров’я України затверджено Перелік важких робіт з шкідливими і небезпечними умовами праці, на яких забороняється застосування праці неповнолітніх.

Перелік є дуже об’ємним документом і містить значну кількість заборонених робіт в різних сферах економіки.

Так, заборонено застосування праці неповнолітніх на посадах водія автомобіля, газозварника, оператора заправних станцій.

Забороняється застосування праці дітей, безпосередньо зайнятих біля гарячої плити, кондитерських печей, електрожарових шаф.

Також забороняється неповнолітнім торгувати вином, спиртом, іншою лікеро-горілчаною продукцією та пивом.

Щодо вибору професії, навчального закладу для її здобуття, зазначимо наступне.

Державна служба зайнятості надає можливість старшокласникам пройти комплексне профорієнтаційне тестування, що визначить основні психологічні якості.

Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності більше підходить особі; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

За результатами тестування формуються рекомендації щодо вибору професії, які особа може опрацювати самостійно або з консультаціями фахівців центру зайнятості.

Тестування проводиться у он-лайн форматі на платформі з професійної орієнтації та розвитку кар’єри Інтернет-сторінки державної служби зайнятості. Для проходження тестування необхідно зареєструватись (із зазначенням власної електронної пошти). Консультації з тестування є можливість отримати в обласному центрі зайнятості за телефоном 32-28-41 або в місцевих центрах зайнятості.

Завітайте також на сторінку ОЦЗ у відеохостінгу Ютуб. Зокрема, там розміщено мультсеріал «Пошук роботи», в 22-ох серіях якого в ігровій формі надані поради щодо професійної орієнтації та пошуку роботи.

Запрошуємо також ознайомитись з інформацією, викладеною на сторінці ОЦЗ у соціальній мережі Фейсбук. Це і правова інформація для шукачів роботи, і приклади успішного працевлаштування, і профорієнтаційні ролики щодо найбільш затребуваних на ринку праці професій та інша корисна інформація.

Враховуйте наші рекомендації! Працюйте легально! Робіть правильний вибір майбутньої професії! Користуйтесь соціальними послугами ДСЗ та використовуйте Інтернет-ресурси служби!

 

 

 

 


30.05.2019 15:53

Онлайн-анкетування: у роботодавців Кіровоградщини є можливість заявити про потребу в кадрах

Роботодавців Кіровоградщини запрошують долучитися до онлайн-анкетування

З 03 червня поточного року розпочинається запроваджене Державною службою зайнятості анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік. Заповнити анкети можна у «Персональному кабінеті» на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості» у розділі «Опитування». Звертаємо увагу, що сервіс доступний для роботодавців, які зареєструвалися в центрах зайнятості, та мають логіни та паролі для входу в персональний кабінет.

За додатковою інформацією щодо реєстрації у персональному кабінеті та заповненні анкети необхідно звернутися до найближчого центру зайнятості області.

«Проведення поглибленого вивчення перспектив розвитку регіонального ринку праці, на підставі даних роботодавців, надасть можливість спрогнозувати локальний ринок праці, скласти перспективну потребу в працівниках у професійному розрізі, – зазначив заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян. – Ми запрошуємо усіх роботодавців області долучитися до анкетування».

Результати анкетування оброблятимуться фахівцями Державної служби зайнятості (Центрального апарату) та будуть використані при розробці прогнозу потреби у працівниках на 2020 рік.

Тож не зволікайте – скористайтеся цією можливістю!

Відділ інформаційної роботи Кіровоградського обласного центру зайнятості


20.05.2019 10:05

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у січні-квітні 2019 року

Протягом січня-квітня 2019 року  на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 2022 безробітних громадян, з яких 56,9 % складали жінки, 35,0 % – молодь віком до 35 років,  49,7 %особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 0,6% із числа внутрішньо переміщених осіб  та 8,9 % із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 6,8 % зареєстрованих безробітних – жителі Кіровоградського району.

Статус безробітного станом на 01.05.2019 року мали 1166 осіб, в тому числі 6 осіб із числа внутрішньо переміщених та 113 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО.

З початку 2019 року працевлаштовано 363 особи із числа безробітних,  в тому числі працевлаштовано 2 осіб  із числа внутрішньо переміщених та 36 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, участників АТО.

У  громадських  та інших роботах тимчасового характеру брали участь 594 особи, в тому числі 3 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, участників АТО. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 29,4%.

Проходили професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості – 197 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 9,8 %.

Станом на 01.05.2019 року кількість актуальних вакансій становила 1217 Навантаження на 1 робоче місце становило одну особу.

На 01 травня 2019 року 949 осіб  отримували допомогу по безробіттю.


Інформацію підготовлено відділом інформаційних систем Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості

 

Про інформаційні ресурси державної служби зайнятості

Чи представлена державна служба зайнятості в мережі Інтернет?

У мережі Інтернет представники роботодавців та шукачі роботи мають можливість отримати інформацію на сайтах Державної служби зайнятості (Центрального апарату) (адреса в мережі Інтернет – www.dcz.gov.ua) та Кіровоградського обласного центру зайнятості (адреса www.kid.dcz.gov.ua).

Чи розміщується інформація для шукачів роботи у соціальних мережах?

У соціальній мережі Facebook створено сторінки Державної служби зайнятості (Центрального апарату), обласного (серед іншого діє рубрика «Правовий порадник шукача роботи») та Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості.

Чи можуть роботодавці отримати інформацію з питань зайнятості у соціальній мережі Facebook?

На сторінці обласного центру зайнятості створена рубрика «Електронний кадровий клуб», у якій розміщується оглядова інформація з правових питань, інформація про зміни у законодавстві та інша інформація, що стосуються діяльності кадрових служб.

Чи розміщують центри зайнятості інформацію на відеохостінгу YouTube?

На відеохостінгу YouTube створено канал «Кіровоградська обласна служба зайнятості», на якому, серед іншого, розміщені відеорезюме шукачів роботи, відеопрезентації роботодавців, телесюжети про діяльність центрів зайнятості, а також серії розважального мультсеріалу «Пошук роботи».

За якими номерами телефонів можливо отримати консультації з питань зайнятості?

За безкоштовним номером «гарячої лінії» Державної служби зайнятості 0-800-50-99-66 є можливість отримати консультації стосовно реєстрації в центрах зайнятості шукачів роботи, надання послуг роботодавцям та інші консультації.

Отримати необхідну інформацію можливо за телефоном громадської приймальні обласного центру зайнятості (0522)22-64-15.

За номером (0522)24-64-18 надаються консультації з питань застосування іноземної робочої сили.

Номери телефонів Кіровоградського МРЦЗ:

 • громадська приймальня – 32-22-48 ;
 • юридичний сектор –24-15-33 ;
 • відділ організації працевлаштування населення – 24-53-91;
 • відділ взаємодії з роботодавцями – 32-20-47;
 • відділ (сектор) рекрутингу – 24-07-91;
 • відділ активної підтримки безробітних – 24-47-96;
 • відділ бухгалтерського обліку  – 24-86-93

 

«Про електронний кабінет роботодавця»

Для підвищення рівня взаємодії з державною службою зайнятості, на Інтернет-сторінці служби запроваджено «Електронний кабінет роботодавця».

Підприємці, керівники підприємств чи працівники кадрових служб мають можливість створити такий кабінет і спілкуватись з центром зайнятості в он-лайн режимі зі свого комп’ютера чи мобільного телефона (з доступом до мережі Інтернет). Кабінет не замінює безпосереднє спілкування з працівниками центру зайнятості, проте значно підвищує його оперативність та інформаційну складову.

Детальні консультації з приводу створення кабінету та роботи в ньому є можливість отримати у відділі взаємодії з роботодавцями Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості за телефоном  (0522)32-20-47.

 

«Про електронний кабінет шукача роботи»

На Інтернет-сторінці державної служби зайнятості запроваджено «Електронний кабінет шукача роботи».

Цей сервіс дозволяє зареєстрованим безробітним з персонального комп’ютера чи мобільного телефону (з доступом до мережі Інтернет) отримувати значний обсяг інформації з питань пошуку роботи та виплати допомоги по безробіттю.

Кабінет не замінює безпосереднє спілкування з кар’єрним радником, але значно підвищує його інформаційну складову.

Детальні консультації з приводу створення кабінету та роботи в ньому є можливість отримати у кар’єрного радника або за телефоном відділу організації працевлаштування населення Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості (0522) 24-53-91.

 

«Про електронну чергу»

На Інтернет-сторінці державної служби зайнятості запроваджено сервіс «Електронна черга».

Бажаючі мають можливість самостійно записатись на перше відвідування до центру зайнятості, визначити дату та час відвідування.

При цьому необхідно визначитись з метою відвідування:

 • отримання консультації щодо сприяння працевлаштуванню;
 • отримання консультації щодо вибору/зміни професії (тестування);
 • отримання консультації з питань професійної орієнтації чи підготовки;
 • отримання консультації щодо тимчасової зайнятості;
 • отримання юридичної консультації;
 • реєстрація у центрі зайнятості.

Консультації з питань запису на електронну чергу є можливість отримати за телефоном Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості: (0522) 24-94-65


04.04.2019 10:05

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у січні-березні 2019 року

Протягом січня-березня 2019 року  на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 1733 безробітних громадян, з яких 56,7 % складали жінки, 35,4% – молодь віком до 35 років,  49,2 %особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 0,5% із числа внутрішньо переміщених осіб  та 9,0 % із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 13,8 % зареєстрованих безробітних – жителі Кіровоградського району.

Статус безробітного станом на 01.04.2019 року мали 1135 осіб, в тому числі 5 осіб із числа внутрішньо переміщених та 114 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО.

З початку 2019 року працевлаштовано 254 особи із числа безробітних,  в тому числі працевлаштовано 2 особи  із числа внутрішньо переміщених та 29 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, участників АТО.

У  громадських  та інших роботах тимчасового характеру брали участь 464 особи, в тому числі 3 особи із чи сла демобілізованих військовослужбовців, участників АТО. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 26,8 %.

Проходили професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості – 167 осіб, рівень охоплення професійним навчанням становив 9,6 %.

Станом на 01.04.2019 року кількість актуальних вакансій становила 1147 Навантаження на 1 робоче місце становило одну особу.

На 01 квітня 2019 року 954 особи  отримували допомогу по безробіттю.


Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем
Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості


12.03.2019 17:51

Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у січні-лютому 2019 року

Протягом січня-лютого 2019 року  на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 1520 безробітних громадян, з яких 57,17% складали жінки, 34,21% – молодь віком до 35 років,  49,93 %особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 0,53 % із числа внутрішньо переміщених осіб  та 9,14 % із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 9,01% зареєстрованих безробітних – жителі Кіровоградського району.

Статус безробітного станом на 01.03.2019 року  мали 1149 осіб, в тому  числі  6 осіб із числа внутрішньо переміщених та 112 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО.

З початку 2019 року працевлаштовано 141 особа із числа безробітних,  в тому числі працевлаштовано 1 особа  із числа внутрішньо переміщених та 17 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, участників АТО. 

У  громадських  та інших роботах тимчасового характеру брали участь 304 особи, в тому числі 2особи із числа демобілізованих військовослужбовців, участників АТО. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 20 %.

Проходили професійне навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості – 72 особи, рівень охоплення професійним навчанням становив 4,73 %.

Станом на 01.03.2019 року кількість актуальних вакансій становила 1061. Навантаження на 1 робоче місце становило одну особу.

На 01 березня 2019 року 963 особи  отримували допомогу по безробіттю.


 Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем
Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості


 

04.03.2019 14:55

Офіційна робота на ринку праці Держави Ізраїль: опалубник, арматурник, лицювальник, штукатур - актуальні професії

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників України на ринку праці Держави Ізраїль надана українським громадянам в рамках міждержавної двосторонньої Угоди, укладеної між Кабінетом Міністрів України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль.

Опалубник, арматурник, лицювальник, штукатур – професії зараз актуальні на ринку праці Держави Ізраїль.

З 10 грудня минулого року підтримку уряду Держави Ізраїль у тимчасовому працевлаштуванні українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль надає громадська організація «Велика Ідея».

ГО «Велика Ідея» здійснює логістику в проведенні інформаційних кампаній про тимчасове працевлаштування українських працівників та інформаційно-заохочувальну діяльність.

Також громадська організація забезпечує роботу інформаційної лінії та надає інформаційно-консультаційні послуги про умови участі в програмі за телефонами (099)/ (093)/ (097) 20-25-588.

З інформацією щодо умов працевлаштування зацікавлені особи можуть ознайомитися на сайті організації, а також на її офіційних сторінках в соціальних мережах Facebook та Instagram.

Кого зацікавила дана інформація, пропонуємо Вам переглянути відеоролики, в яких громадяни України, які вже працюють в Держави Ізраїль відповідно до згаданої угоди, діляться своїми враженнями.

 

Відділ організації сприяння працевлаштуванню Кіровоградського обласного центру зайнятості


04.03.2019 14:48

Про особливості добору працівників готельного господарства

Відповідно до статті 50 Закону України «Про зайнятість населення» роботодавці мають право проводити добір працівників безпосередньо або через державну службу зайнятості чи суб’єктів господарювання, які надають послуги з посередництва у працевлаштуванні. 

При користуванні послугами державної служби зайнятості інформація про попит на робочу силу (вакансії) подається до базового центру зайнятості / філії обласного центру зайнятості відповідно до вимог Порядку подання форми звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» за формою звітності № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)». 

Вимоги до претендента на роботу мають відповідати нормам чинного законодавства. Так, при вирішенні питання добору працівників готельного господарства слід враховувати наступне.

Національним класифікатором України ДК 003:2010 «Класифікатор професій» визначено, зокрема, коди професій працівників готельного господарства: адміністратора чергового 4222, чергової по поверху 5121, покоївки 5142. Наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 14.06.1999 № 144 затверджено випуск 87 «Житлове та комунальне господарство населених пунктів» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, згідно з яким кваліфікаційними вимогами до: 

 • покоївки першого розряду є базова або неповна базова загальна середня освіта, короткострокове виробниче навчання або інструктаж (без вимог до стажу роботи);
 • чергового по поверху – повна загальна середня освіта та індивідуальна підготовка (без вимог до стажу роботи);
 • адміністратора чергового – неповна вища освіта відповідного напряму підготовки (молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта, індивідуальна підготовка та стаж роботи в готельному господарстві – не менше 2-х років (для готелів, які обслуговують іноземних громадян, – володіння однією з іноземних мов в обсязі спеціальних курсів).

Виходячи з того, що діяльність готелів є цілодобовою, у формі № 3-ПН необхідно зазначити відповідну інформацію щодо умов праці. При цьому слід враховувати, що статтею 50 Кодексу законів про працю України (далі - Кодекс) встановлена нормальна тривалість робочого часу працівників не більше 40 годин на тиждень. Згідно статті 54 Кодексу при роботі в нічний час (нічним вважається час з 10-ї години вечора до 6-ї години ранку) встановлена тривалість роботи скорочується на одну годину. Відповідно до статті 55 Кодексу забороняється залучення до роботи в нічний час вагітних жінок і жінок, що мають дітей віком до 3-х років, осіб, молодших 18 років. Робота інвалідів у нічний час допускається лише за їх згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям. Робота у нічний час оплачується у підвищеному розмірі, встановлюваному генеральною, галузевою (регіональною) угодами та колективним договором, але не нижче 20% тарифної ставки (окладу) за кожну годину роботи у нічний час (стаття 108 Кодексу).

 

Богдан Стоян, заступник директора Кіровоградського обласного центру зайнятості


04.03.2019 14:31

Які особливості реєстрації в центрі зайнятості внутрішньо переміщених осіб та які документи подають при зверненні до центру зайнятості учасники АТО?

При реєстрації в центрі зайнятості внутрішньо переміщені особи пред’являють довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи та надають її копію.

У разі відсутності документів, що підтверджують факт звільнення, внутрішньо переміщені особи також пред’являють:

 • заяву про припинення трудових відносин, справжність підпису на якій нотаріально засвідчена, або документ, що підтверджує факт припинення зайнятості (цивільно-правовий договір, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб – підприємців), або відповідне рішення суду – у разі припинення трудових відносин (припинення зайнятості) у судовому порядку;
 • розрахунковий документ (квитанцію), що підтверджує надсилання зазначеної заяви роботодавцю рекомендованим листом з описом вкладення.

Крім загальних документів, передбачених п.3 Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.03.2013 р. №198, учасники бойових дій, зазначені у пунктах 19 і 20 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», подають посвідчення учасника бойових дій та копію довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Світлана Ткаченко, провідний юрисконсульт Кіровоградського обласного центру зайнятості


04.03.2019 14:21

У Кропивницькому визначили трійку лідерів серед професій

Протягом січня 2019 року до центрів зайнятості області від роботодавців регіону надійшло майже 2,9 тисяч вакансій.

Трійку лідерів очолили робітничі професії – 56,3%
Друге місце посіли службовці – 30,8% і 12,9% – це вакансії для осіб, які не мають кваліфікації.

За розмірами запропонованої заробітної плати вакансії розподілилися так:

 • з мінімальною заробітною платою – 20,0%;
 • від мінімальної до середньої заробітної плати в області – 68,7%;
 • від середньої заробітної плати – 11,3%.


Серед вакансій, в яких роботодавці зазначили найвищу заробітну плату:

 • спеціаліст державної служби (15,2 тис. грн.);
 • керуючий відділенням (14,0 тис. грн.);
 • вантажник (13,4 тис. грн.);
 • майстер виробничої дільниці (12,2 тис. грн.);
 • слюсар-електромонтажник, електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах (12,0 тис. грн.);
 • електромеханік (11,7 тис. грн.);
 • фахівець, контролер-касир (11,4 тис. грн.);
 • Начальник дільниці (11,2 тис. грн.);
 • касир (в банку), спортсмен-професіонал з виду спорту, фахівець, контролер-касир (10,5 тис. грн.);
 • майстер виробничої дільниці (10,4 тис. грн.);
 • керуючий відділенням, водій автотранспортних засобів (10,0 тис. грн.);
 • електрослюсар з ремонту устаткування розподільних пристроїв (9,8 тис. грн.);
 • енергетик виробництва (9,7 тис. грн.);
 • економіст (9,6 тис. грн.);
 • контролер-касир, трубопровідник лінійний (9,5 тис. грн.);
 • вантажник, машиніст залізнично-будівельних машин, охоронник, інспектор (9,3 тис. грн.);
 • механік, охоронник, логіст, водій навантажувача (9,0 тис. грн.).

 

Відділ організації надання послуг роботодавцям Кіровоградського обласного центру зайнятості

 


Кіровоградський міськрайонний центр зайнятості інформує: заходи соціального захисту населення у січні 2019 року

Протягом січня місяця 2019 року  на обліку в Кіровоградському міськрайонному центрі зайнятості перебувало 1327 безробітних громадян, з яких 58,1% складали жінки, 33,68% – молодь віком до 35 років, 49,58 %особи, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 0,6 % із числа внутрішньо переміщених осіб  та 3,41 % із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 14,31% зареєстрованих безробітних – жителі Кіровоградського району.

Статус безробітного станом на  01.02.2019 року мали 1133 осіб, в тому числі 5 осіб із числа внутрішньо переміщених та 112 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО.

За січень 2019 року працевлаштовано 72 особи із числа безробітних,  в тому числі працевлаштовано 1 особа  із числа внутрішньо переміщених та 8 осіб із числа демобілізованих військовослужбовців, участників АТО.

У  громадських  та інших роботах тимчасового характеру брали участь 130  осіб, в тому числі 2 особи із числа демобілізованих військовослужбовців, участників АТО. Рівень залучення безробітних громадян до участі у громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру склав 9,79%.

Проходили професійне  навчання за направленням Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості – 41особа, рівень охоплення професійним навчанням становив 3,08%.

Станом на 01.02.2019 року кількість актуальних вакансій становила 1038 Навантаження на 1 робоче місце становило одну особу.

На 01 лютого 2019 року 938 осіб  отримували допомогу по безробіттю.


Інформацію підготовлено
відділом інформаційних систем
Кіровоградського міськрайонного центру зайнятості