Події органів влади

Заходи міської ради

Шановні колеги!   

 Звертаємо Вашу увагу на те, що оперативна або змінена інформація виділяється червоним кольором.

 


П’ятниця 17.11.2017

10.00 – 12.00 - чергування на “гарячій лінії” міського голови заступника міського голови Мосіна О.В.

10.00 — засідання конкурсної комісії (під головуванням Бондаренко А.В., к. 215)

10.00 - Проведення засідання спостережної комісії (за участю Дзюби Н.Є. к. 211)

11.00 - літературна інтрига “Книгою призначена зустріч” (МЦБС філія № 19)

12.00 – “Олімпійський день здоров'я” (за участю Дзюби Н.Є., НВО ЗНЗ № 1)

12.00 - журнал – crossing “Дефіле періодичних журна-лів” (МЦБС філія № 13)

13.00 - пресконференція начальника управління розвитку транспорту та зв'язку міської ради Олександра Вергуна (215 к.)

14.00 – спортивні заходи з нагоди Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку (КДЮСШ № 3)

15.00 – зустріч з молодіжним активом міста з нагоди Дня студента (за участю керівництва міської ради, к. 215)

15.00 – виставка-відбір фоторобіт на конкурс “Моя родина без насильства” (ДЮК “Зоряний”)

18.00 – “круглий стіл” на тему: “Ні - шкідливим звичкам!” (ДЮК “Юність”)

19.00 – вечір відпочинку до Дня студента (ДЮК “Гірник”)


Субота 18.11.2017

09.00 - міський етап олімпіади з математики (НВО № 32)

09.00 - міський етап олімпіади з російської мови та літератури (НВО “Мрія”)

10.00 - відкритий чемпіонат області з гандболу серед юнаків та дівчат 2006 р. н.(КДЮСШ № 2)

12.00 - юридична скринька “Де права, там і відповідальність” (МЦБС філія № 5)


Неділя 19.11.2017

09.00 - міський етап олімпіади з історії (НВО № 24)

10.00 - відкритий чемпіонат області з гандболу серед юнаків та дівчат 2006 р. н.(КДЮСШ № 2)


Понеділок 20.11.2017

08.00-15.00 - міський конкурс з природознавства “Осінній Колосок” (заклади освіти)

09.00 – апаратна нарада міського голови (к. 215)

09.00 - відбірковий етап конкурсу “Учитель року 2017”: номінація “Українська мова та література” (гімназія ім.Т.Шевченка)

09.00 - відбірковий етап конкурсу “Учитель року 2017”: номінація “Фізика” (гімназія № 9)

09.00-12.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-право-вого захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

10.00 – нарада голови ОДА (мала зала ОДА)

10.00 - засідання постійної комісії КМР з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності (к. 222-а)

10.30 – нарада з керівниками підприємств ЖКГ (проводять Мосін О.В., Кухаренко В.І., к. 215)

11.00 засідання постійної комісії КМР з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку (к. 215)

14.00 - засідання виконавчого комітету (к. 215)

14.15 – зустріч зі спеціалістом служби у справах дітей в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” для вихованців клубів “Чайка” та “Гермес” (ДЮК “Чайка”)


Вівторок 21.11.2017

08.00-15.00 - тематичні заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи (заклади освіти)

08.15 – нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 - прийом громадян з особистих питань Бондаренко А.В. (к. 132)

09.00 – прес-конференція (к. 215)

09.00 — засідання адміністративної комісії (к. 131)

09.00 - засідання адміністративної комісіїь Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

10.00 — покладання квітів з нагоди Дня Гідності та Свободи (за участю керівництва міської ради, пам'ятна дошка В. Чміленку, пам'ятний знак зі світлинами Героїв Небесної Сотні на площі Героїв майдану) 10.00 - засідання громадської комісії з житлових питань (під головуванням Бонда-ренко А.В., к. 213)

10.00 - нарада з педагогами-організаторами ДЮКів за місцем проживання (к. 316-а)

10.20 — сесія міської ради (к. 305)

13.00-17.15 – перевірка умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять фахівці служби у справах дітей)

14.00 засідання виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

14.00 - нарада з керівниками закладів освіти (колегіум)

15.30 – година спілкування “Щаслива родина” (ДЮК “Зоряний”)

16.00 – перегляд відеоролику до Дня гідності та свободи, хвилина мовчання (ДЮК “Вогник”)

17.00 - перегляд відеоролику до Дня гідності та свободи, хвилина мовчання (ДЮК “Гірник”)

17.00 – скринька побажань до Дня вітань (ДЮК “Ровесник”)

 

21-23 листопада

09.00 - чемпіонат міста з тенісу настільного (НВО № 24, 31)

 

Протягом дня

перевірка здійснення фінансово-господарської діяльності НВО № 32


Середа 22.11.2017

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 - відбірковий етап конкурсу “Учитель року 2017”: номінація “Фізична культура” (НВО № 25)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соц.допомоги малозабезпеченим сім’ям... Подільського району (прим. УПСЗН)

09.00 семінар з головами квартальних комітетів Фортечного району (к. 426)

10.00 — відкриття від-ремонтованих спортив-них залів в ЗОШ № 26, ЗОШ № 31 (за участю керівництва міської радиЗОШ № 26, ЗОШ № 31)

12.00 - день бібліографії “Літературний гурман: ювіляри року” (МЦБС філія № 6)

13.00 - засідання постійної комісії КМР з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а)

14.00 – 16.00 — чергу-вання Райковича А.П на “гарячій лінії” міського голови

14.00 – засідання комісії з питань захисту прав дитини (за участю Дзюби Н.Є., к. 215)

14.00 - міський етап Всеукраїнського конкурсу мульти-медійних проектів “Врятувати від забуття” (ЦМСПС)

14.00 - нарада із заступниками директорів з виховної роботи ЗНЗ міста (ЦМСПС)

14.00 - засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Подільської районної у місті ради (прим. райради)

15.00 – виховна година “Це не повинно повторитися” до Дня пам’яті жертв голодомору (ДЮК “Чайка”)

17.00 – змагання з крос- фіту серед вихованців ДЮКів “Старт” та “Моноліт” (ДЮК “Старт”)

 

Протягом дня

перевірка здійснення фінансово-господарської діяльності НВО № 17


Четвер 23.11.2017

09.00 - відбірковий етап конкурсу “Учитель року 2017”: номінація “Німецька мова” (НВО № 6)

09.30 - засідання комісії з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста (під головуванням Грабенка О.В., к. 215)

10.00 — прийом громадян з особистих питань Райковичем А.П. (к. 131)

13.00-17.15 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

13.30 - вечір-реквієм “Незгасна свіча болю і скорботи” (МЦБС філія № 8)

14.00 - правовий тренінг “Немає прав без обов’язків” (МЦБС філія № 13)

16.00 – засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради (за участю Дзюби Н.Є., к. 215)

 

Протягом дня

День інформації “Інформація: шукати, знайти і застосувати” (МЦБС філія № 16)

 

23-24 листопада

15.00 - відкритий чемпіонат КДЮСШ № 1 з тенісу настільного серед юнаків та дівчат (КДЮСШ № 3)


П’ятниця 24.11.2017

08.00-15.00 - ярмарок продовольчих товарів та товарів місцевих товаровиробників (площа перед будинком міської ради)

08.00-15.00 - урок пам’яті “Не згасне пам’яті свіча” з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору (заклади освіти)

09.00 - прийом громадян з особистих питань Дзюбою Н.Є. (к. 131)

10.00-14.00 – культурно-мистецька та науково-просвітницька акція “Мистецтвознавчі читання до дня народження О.О.Осмьоркіна” на тему: “Живописна школа О.О.Осмьоркіна” (музей О.О. Осмьоркіна)

11.00 — звіт Райковича А.П. про роботу на посаді міського голови (к. 426)

13.00 – “Олімпійський день здоров'я” (за участю Дзюби Н.Є.НВО ЗНЗ № 20)

13.00 - героїко-патріотичні читання “Поетика Революції Гідності” (МЦБС філія № 9)

13.00 - колегія управління охорони здоров'я на тему: “Про стан захворюваності та надання медичної допомоги хворим на вірусні гепатити та лептоспіроз у лікувально-профілактичних закладах комунальної власності міста” (актовий зал дитячої міської поліклініки № 1)

13.00 - нарада із завідувачами ДНЗ міста (ДНЗ № 48)

15.00 – диспут на тему: “Хто я? Навіщо я?”

(ДЮК “Чайка”)

16.00 – виставка дитячих малюнків “Країна дитячих мрій” (ДЮК “Зоряний”)


Субота 25.11.2017

08.00 - міський етап олімпіади з німецької мови (НВО № 34)

12.00 – спортивно-розважальна програма “Сила та здоров’я” (ДЮК “Мрія”)

12.00 - історичний календар “Україн-ська революція 1917-1921 рр” (МЦБС філія № 18)

12.00 - музичний вернісаж “Музичні таланти нашого міста” (МЦБС філія № 6)

12.00 - перегляд відеофільму “Революція Гідності. Україна 2014” (МЦБС філія № 5)

13.00 - міський етап олімпіади з французької мови (НВО № 6)

14.00 - зустріч з фітотерапевтом “Вода цілюща і живильна” (МЦБС філія № 16)

15.00 - гра-тренінг “Ти – мені, я – тобі. Секрети міцної родини” (МЦБС філія № 17)

16.00 — скорботна хода та мітинг-реквієм, присвячений 85-им роковинам Голодомору 1932-1933 років в Україні (за участю керівництва міської ради, пров. Васильківський, пам'ятник “Жертвам голодоморів в Україні” на Фортечних валах)

16.00 – година пам’яті з нагоди Дня пам'яті жертв голодомору (ДЮК “Гірник”)

 

Протягом дня

День бібліографії “Країна якої немає на карті” (МЦБС філія № 15)


Неділя 26.11.2017

08.00 - міський етап олімпіади з хімії (НВО № 24)

08.00 - міський етап олімпіади з польської мови (НВО “Мрія”)

15.00 –– навчально-тренувальний збір, підготовка до атестації вихованців ДЮКів “Надія” та “Мрія” ( ДЮК “Надія”)