Анонси та міські заходи

Тижневі

Шановні колеги!   

 Звертаємо Вашу увагу на те, що оперативна або змінена інформація виділяється червоним кольором.

ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 10 по 16 грудня 2018 року


Понеділок 10.12.

09.00 — апаратна нарада міського голови (к. 215)

10.00 – нарада голови ОДА (мала зала ОДА)

10.00 - нарада з педагогами-організаторами ДЮКів за місцем проживання (к. 316-а)

10.30 – нарада з керівниками підприємств ЖКГ (к. 215)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (прово-дять працівники управління з питань захисту прав дітей)

14.00 - вручення грошової допомоги членам міської організації інвалідів “Сила духу” до Міжнародного дня людей з інвалідністю (за участю Дзюби Н.Є., кав'ярня “Grand Canyon”, вул. Полтавська, 83)

14.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань бюджету, податків, фінансів, планування та соціально-економічного розвитку (к. 215)

14.00 - “круглий стіл” на тему: «Знаю, захищаю, реалізую своє право!» до Дня прав людини (НВК № 34)

15.00 - конкурс дитячих малюнків «Малюємо Святого Миколая» (ДЮК «Гермес»)

18.30 - виховний захід «Я маю право» в рамках акції «16 днів проти насильства» (ДЮК «Надія»)


Вівторок 11.12.

08.15 – нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 – прес-конференція заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Дзюби Н.Є. "Підготовка до новорічних свят у Кропивницькому" (к. 215)

09.00 — засідання адмінкомісії виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

10.00 — прийом громадян з особистих питань Райковичем А.П. (к. 131)

10.00 - комісія з питань почесних звань та нагород під головуванням керуючого справами виконавчого комітету Бондаренко А.В.(к. 213)

10.00 - підведення підсумків міського конкурсу дитячих малюнків «Я малюю Україну» (к. 215)

10.30 – «Олімпійський день здоров’я» (НВО № 17)

12.00 – правовий дороговказ «Хуліганству - ні!» (філія № 2 МЦБС )

13.00 – правова медіа-гра «Правовий Олімп» (МЦБС ЦБ)

13.00 - перевірка умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників) (проводять працівники управління з питань захисту прав дітей)

14.00 – психолого-педагогічний семінар «Профілактика булінгу» (колегіум)

15.30 - засідання міського дитячого парламенту (к. 215)

16.00 - година спілкування «Чорнобиль не має минулого» (ДЮК «Скіф»)

17.30 - урок пам’яті «Ті, хто врятував наше життя» (ДЮК «Ровесник»)


Середа 12.12.

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соц.допомо-ги малозабезпеченим сім’ям Подільського району (прим. УСЗН)

10.00 - засідання конкурсної комісії (під головуванням Бондаренко А.В., к. 215)

10.00 - міський конкурс «Новорічна композиція» (НВО школа-інтернат)

13.30 – юридичний компас «Є права у кожного із нас» (філія № 6 МЦБС)

13.30 – актуальна зустріч «Людина - не товар» (філія № 6 МЦБС)

14.00 – правовий лабіринт «Є обов’язки у тебе, їх виконувати треба» (філія № 12 МЦБС)

14.00 – засідання комісії з питань захисту прав дитини (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 215)

14.00 – презентація проекту «Літня школа» (школа програмування «Ш++», пров. Васи-лівський, 10)

14.00 - засідання адмінкомісії виконав-чого комітету Поділь-ської районної у місті ради (прим. райради)

14.00 — зустріч вихованців ДЮКу «Зоряний» із заслуженим художником України Андрієм Надєждіним (ЦДЮТ)

14.30 - спільне засідання районної комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного соціального внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування та районної робочої групи з питань легалізації виплати зарплати та зайнятості населення при виконавчому комітеті Фортечної районної у місті ради (прим. УПСЗН)

14.30 – спортивно-розважальний захід для груп початкової підготовки з баскетболу КДЮСШ № 4 (спортклуб «Зірка»)

15.00 - «Андріївські вечорниці» (НВК № 26)

15.00 – ворожбит-вечір «На Андрія - дівчатам надія» (філія № 11 МЦБС)

15.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності (к. 235)

15.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а)

15.30 – відкриття виставки «Творчий мікс: викладачі–учні» до дня народження О.Осмьоркіна (музей О.О. Осмьоркіна)

18.00 - практичний семінар з різних напрямків боротьби (ДЮК «Промінь»)


Четвер 13.12.

09.30 - урочистості до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та вручення грошових допомог (за участю керівництва міської ради, к. 426)

11.00 - засідання виконавчого комітету міської ради (к. 215) перенесено на 18.12.

12.00 – концерт-бесіда «Моя земля, моя родина – це рідна Україна» (НВО № 17)

13.00 - правовий орієнтир «Наші права - щасливе майбутнє» (філія № 8 МЦБС)

13.00 — засідання постійної комісії міської ради з питань діяльності ради, депутатської етики, Регламенту міської ради, відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації, регуляторної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності (к. 222-а)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять працівники управління з питань захисту прав дітей)

14.00 - засідання виконавчого комітету Подільської районної у місті ради (прим. райради)

14.00 - засідання ради з питань протидії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 215) виключено

14.30 – концерт учнів оркестрового відділу «Зимовий вернісаж» (ЗОШ № 37)

15.00 - засідання постійної комісії ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики (к. 222-а)

17.00 - рухливі ігри та естафети «Сила та здоров’я» (ДЮК «Мрія»)

17.30 - фестиваль сімейної творчості «Єдина родина» (ДЮК «Ровесник»)

17.30 – концерт-бесіда «Багатство палітри гітарної музики» (музшкола № 3)

18.00 - практичний семінар «Ударна техніка» (ДЮК «Промінь»)

 

13.12. - 14.12.

13.30 – 15.00 - екскурсія учнівської молоді до музею ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (НВО № 31)


П’ятниця 14.12.

08.00 - тематичні заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (заклади освіти)

09.00 — прийом громадян з особистих питань Дзюбою Н.Є. (к. 131)

09.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань діяльності ради, депутатської етики, Регламенту міської ради, відзначення нагородами, забезпечення законності, релігії, засобів масової інформації, регуляторної політики, підприємництва, інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності (к. 222-а)

09.30 — покладання квітів до пам'ятника “Жертвам Чорнобиля” до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС (за участю керівництва міської ради)

10.00 — засідання сесії Подільської районної у місті ради (прим. райради)

10.00 – 12.00 - чергування на “гарячій лінії” міського голови начальника управління охорони здоров'я Макарук О.О.

12.00 - чайна церемонія «Українське чаювання на китайський лад» з нагоди Міжнародного дня чаю (НВО № 15, ліцей сфери послуг і торгівлі)

13.00 - міські змагання з фізичної культури «Вчитель + учень = олімпійський дует» серед школярів закладів загальної середньої освіти» (НВО № 6, 16, 19)

15.30 – концерт учнів оркестрового відділу «Зимовий вернісаж» (ДНЗ № 16)

16.00 - клубний турнір з пауерліфтингу «Хто найсильніший?» (ДЮК «Старт»)

17.00 - майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас «Сніжинки – метелики зими» (ДЮК «Ровесник»)

17.00 - спортивні змагання з дартсу та настільного хокею «Сила та здоров’я» (ДЮК «Моноліт»)

17.10 – концерт учнів класу фортепіанного відділу «Рояль і його друзі» (музшкола № 4)

18.00 - підсумкові заняття зі змішаних єдиноборств (ДЮК «Промінь»)


Субота 15.12.

08.00 - міська олімпіада з географії (8-11 кл.) (ЗОШ № 4)

12.00 – різноманітне майстрування «Веселка ялинкових прикрас» (філія № 18 МЦБС)


Неділя 16.12.

08.00 - міська олімпіада з інформаційних технологій (НВО № 6, 16, ЗОШ № 4, колегіум)

11.00 – першість КДЮСШ № 3 з гімнастики художньої серед вихованців молодшого віку (групи початкової підготовки) (ДЮК «Надія»)

14.30 - спортивно-розважальна програма «Сила та здоров’я» (ДЮК «Надія»)