Анонси та міські заходи

Тижневі

Шановні колеги!   

 Звертаємо Вашу увагу на те, що оперативна або змінена інформація виділяється червоним кольором.

ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 23 по 29 квітня 2018 року

 

Понеділок 23.04.

09.00 — апаратна нарада міського голови (к. 215)

10.00 – нарада голови ОДА (мала зала ОДА)

10.30 – нарада з керівниками підприємств ЖКГ (к. 215)

11.00 - засідання робочої групи з питань погашення заборгованості із виплат заробітної плати на підприємствах Подільського району (прим. УПСЗН)

11.30 - засідання робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення Подільського району (прим. УПСЗН)

13.00 - засідання спостережної комісії (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 211)

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

14.00 — засідання виконавчого комітету міської ради (к. 215)

14.00 - міський (ІІ) етап фестивалю дружин юних рятівників (НВО № 8)

14.30 - засідання постійної комісії міської ради з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту та соціальної політики (к. 222-а)

15.00 – година-реквієм “Чорнобиль не має минулого часу”, покладання квітів вихованцями ДЮКів “Чайка”, “Гермес” до пам’ятника “Жертвам Чорнобиля”

16.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності (к. 222-а)

 

23.04., 25.04., 26.04.

засідання атестаційної комісії (відповідно до визначеного часу головою комісії Табаловим А.О., к. 222)

23.04.-30.04.

виставка друкованих матеріалів з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи (прим. терцентру Подільського району)


Вівторок 24.04.

08.15 – нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 - прийом громадян з особистих питань Грабенком О.В. (к. 131)

09.00 – прес-конференція начальника управління охорони здоров'я О.Макарук (к. 215)

09.00 - нарада з керівниками закладів культури міста (к. 425)

10.00 — засідання сесії міської ради (к. 305)

10.00 — нарада з педагогами організаторами ДЮКів за місцем проживання (к. 215)

13.00 - екологічний бумеранг “Земля хворіє, а ми?” (МЦБС ЦБ)

13.00 – перевірка умов проживання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників)(проводять фахівці служби у справах дітей)

14.00 - консультації з громадськістю з питань впровадження медичної реформи в місті (промислові підприємства міста) - перенесено на 26.04.

14.00 - нарада з керівниками закладів освіти (ЦМСПС)

14.00 – презентація проекту “Електронний підручник (НВО № 6)

17.00 – зустріч з представником міської ветеранської організації “Союз Чорнобиль України” (ДЮК “Ровесник”)

17.00 – виховна година “Мужність і біль Чорнобиля” (ДЮК “Барс”)

18.00 - концерт муніципального камерного хору Юрія Любовича “Образи минулих століть” (музей О.О. Осмьоркіна)

 

24.04.-27.04.

13.00 - чемпіонат міста з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч” (дівчата) (ЗОШ № 4)


Середа 25.04.

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 - семінар голів квартальних комітетів Фортечного району (к. 426)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соц.допомоги малозабезпеченим сім’ям Подільського району (прим. УПСЗН)

10.00 - зустріч з громадянами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи з врученням матеріальної допомоги (за участю керівництва міської ради, к. 426)

10.00 - нарада з заступниками директорів закладів освіти з виховної роботи (НВО № 6)

11.00 – “Олімпійський день здоров’я” (НВО № 22)

13.00 – міський чемпіонат з гри “Брейн-ринг” серед студентських команд (вул. Ельворті, 7)

13.00 - літературний набат “Біль і тривоги Чорнобиля” (МЦБС філія № 5)

13.00 - засідання постійної комісії міської ради з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища (к. 222-а) відмінено

13.30 – виховна година “Ми – пам’ятаємо!” з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи (ДЮК “Промінь”)

13.30 - інформіна “Словник – інструмент пізнання світу” (МЦБС філія № 6)

13.30 - година мужності “Чорнобиль… Біль і пам’ять вічні” (МЦБС філія № 19)

14.00 - засідання адміністративної комісії виконавчого комітету Подільської районної у місті ради (прим. райради)

14.00 – засідання комісії з питань захисту прав дитини (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 215)

14.00 - нарада з заступниками директорів закладів освіти з виховної роботи (ЦМСПС)

14.30 - екологічний КВК “Земля на долоні” (МЦБС філія № 6)

15.00 – ерудит-лото “Сторінками улюблених книжок” (ДЮК “Чайка”)

16.00 – засідання комісії з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста (к. 215)

17.00 – вернісаж творчих робіт зразкового хореографіч-ного ансамблю „Вікторія” КЗ НВО ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 16 – дитячий юнацький центр з нагоди 25-річчя утворення (за участю керівництва міської ради, обласна філармонія)

17.00 – година спілкування “Правила поведінки з вогнегасником та електроприладами” (ДЮК “Юність”)

 

25.04.-.27.04.

08.00 - міські змагання “Старти надій” (НВО № 18, 31)


Четвер 26.04.

09.00 – 12.00 - тематичні заходи з нагоди вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії (заклади освіти)

10.00 - хода, мітинг-реквієм та покладання квітів до пам'ятника „Жертвам Чорнобиля” (за участю керівництва міської ради, від площі Героїв Майдану до пам'ятника „Жертвам Чорнобиля”)

13.00 - прийом громадян з особистих питань Райковичем А.П. (к. 131) - перенесено на 27.04.

13.00 - рейд з профілактики правопорушень та соціально-правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

11.00 - фестиваль-конкурс дітей- чорнобильців з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи (музшкола № 1, корп. 1)

12.00 — засідання сесії міської ради (к. 305)

12.00 - екологічний репортаж “Чи знаєш, світе, як гірко ридає полин?” з нагоди 32-х роковин Чорнобильської катастрофи (МЦБС філія № 2)

12.00 - хроніка катастрофи “Чорнобиль. Без права на забуття” (МЦБС філія № 13)

13.00 - година смутку “Зітхає голуба планета, дощем Чорнобиля повита” (МЦБС ЦБ)

15.00 - консультації з громадськістю з питань впровадження медичної реформи в місті (бізнес-центр “Ельворті”)

15.00 - засідання робочої групи з розробки Програми регенерації фортеці Святої Єлисавети (к. № 215)

15.00 – слайд-шоу “Чорнобиль...трагедія...пам’ять” (ДЮК “Зоряний”)

16.00 – хвилина пам’яті “Чорнобиль...трагедія...пам’ять” (ДЮКи “Гірник”, “Старт”)

17.00 – хвилина пам’яті “Чорнобильські дзвони” (ДЮК “Надія”)

19.00 – хвилина пам’яті “Чорнобиль...трагедія...пам’ять” (ДЮК “Україна”)


П’ятниця 27.04.

09.00 - прийом громадян з особистих питань Дзюбою Н.Є. (к. 131)

09.30 – 10-ий Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль пісні і танцю “Об’єднаємо дітей мистецтвом”, конкурс “Хореографія” (площа Героїв Майдану)

10.00 - прийом громадян з особистих питань Райковичем А.П. (к.131)

10.00 – 12.00 - чергування на “гарячій лінії” міського голови начальника управління містобудування та архітектури Мездріна В.М.

13.00 - нарада директорів дошкільних закладів освіти (ЗДО № 24)

13.00 - колегія управління охорони здоров'я (за участю Дзюби Н.Є., актовий зал дитячої міської поліклініки № 1)

13.30 - зустріч з поетом-прозаїком Ніною Бридихіною “Мелодія душі моєї” (МЦБС філія № 1)

14.00 - зустріч з священнослужителем “Духовний храм людини” (МЦБС філія № 7)

15.00 – “Олімпійський день здоров’я” (водно-гребна база, вул. Брати-славська, 92)

16.00 – година спілкування “Обережно діти на дорогах” (ДЮК “Скіф”)

16.00 – виставка дитячих творчих робіт (ДЮК “Зоряний”)

17.00 – спортивна програма “Сила та здоров’я” з дартсу (ДЮК “Моноліт”)

18.30 – хвилина пам’яті “Чорнобиль...трагедія...пам’ять” (ДЮК “Надія”)


Субота 28.04.

09.00 - День довкілля (відповідно до визначених територій)

09.30 – 10-ий Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль пісні і танцю “Об’єднаємо дітей мистецтвом”, конкурс “Хореографія” (площа Героїв Майдану)

13.00 - імідж-коктейль “Творча професія подовжує життя” (МЦБС ЦБ)

15.00 - обмін досвідом “Аншлаг на грядці і в саду” (МЦБС філія № 16)

16.00 - віртуальна експедиція “Кропивницький – чарівне місто!” (МЦБС філія № 18)

 

Протягом дня

день профорієнтації “Вибір професії: Як буди потрібним?” (МЦБС ЦБ)


Неділя 29.04.

09.00 – 10-ий Міжнародний дитячий та молодіжний фестиваль пісні і танцю “Об’єднаємо дітей мистецтвом”. Гала-концерт (обласна філармонія)

13.30 – спортивно-розважальна програма “Сила та здоров’я” (ДЮК “Надія”)