Анонси та міські заходи

Тижневі

Шановні колеги!   

 Звертаємо Вашу увагу на те, що оперативна або змінена інформація виділяється червоним кольором.



ТИЖНЕВИЙ ПЛАН

основних організаційно-масових заходів, які проводяться з 19 по 25 лютого 2018 року

Понеділок 19.02.

09.00 — апаратна нарада міського голови (к. 215)

10.30 – нарада з керівниками підприємств ЖКГ (проводять Мосін О.В., Кухаренко В.І., к. 215)

11.00 – “Олімпійський день здоров’я” (міський відділ пробації, вул. Гоголя, 86 а)

13.00 - 17.15 — рейд з профілактики правопорушень та соціально - правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

15.00, 16.00 – уроки здоров’я “Вплив мобільного телефону на здоров’я людини” (ДЮК “Чайка” ДЮК “Гермес”)

19.02. 20.02.

13.00 - міські змагання з волейболу серед юнаків (НВО № 16)

 

19.02 - 23 02.

виставка друкованих матеріалів: “Лицарі Небесної Сотні”

(прим. терценту Подільського району)


Вівторок 20.02.

08.15 – нарада з керівниками ДЮСШ (к. 311)

09.00 – прес-конференція заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Мосіна О.В. (к.215)

09.00 — засідання адміністративної комісії при виконкомі міської ради (к. 131)

09.00 – 14.00 - заходи з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні (заклади освіти)

09.00 - засідання адмінкомісії при виконкомі Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

10.00 — засідання сесії міської ради (к. 305)

10.00 — засідання громадської комісії з житлових питань (к. 213)

10.00 — нарада з педагогами організаторами ДЮКів за місцем проживання (к. 215)

13.00 - стрічка пам’яті “Майдан. Фортеця духу” (МЦБС ЦБ)

13.00 - літературно-історичний калейдоскоп “Майдан - це стан душі і поклик серця” (МЦБС філія № 12)

13.00-17.15 – перевірка умов проживання дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківських прав в сім'ях опікунів (піклувальників)(проводять фахівці служби у справах дітей)

14.00 засідання виконавчого комітету Фортечної районної у місті ради (прим. райради)

14.00 - нарада з директорами закладів освіти міста (НВО № 6)

16.00 – година пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні (ДЮК “Скіф”)

17.00 — покладання квітів до меморіальної пам'ятної дошки Герою України Віктору Чміленку та до пам'ятного знака Героям Небесної Сотні (за участю керівництва міської ради, збір біля прим. ОДА)


Середа 21.02.

08.30 – перевірка підприємств, установ, організацій щодо утримання в належному стані територій (вулиці міста)

09.00 — прийом громадян з особистих питань Табаловим А.О. (к. 131)

09.00 - 15.00 - Всеукраїнський конкурс з англійської мови “PUZZLE” в навчальних закладах міста (заклади освіти)

09.00 - засідання комісії з питань призначення державної соц.допомоги малозабезпеченим сім’ям Подільського району (прим. УПСЗН)

11.00 - мовні розваги “Зі словами ввічливими знайся, будь чесним і не зазнавайся” (МЦБС філія № 12)

12.00 – конкурс “Звучи, рідна мово!” (МЦБС філія № 2)

12.00 - літературний батл “Читай українське!” (МЦБС філія № 11)

13.00 - нон-стоп з поетом М. Теніченком "Лірика без берегів" (МЦБС філія № 5)

14.00 – засідання комісії з питань захисту прав дитини (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 215)

14.00 - консультації з громадськістю з питань впровадження медичної реформи в місті (за участю Дзюби Н.Є., к. 426)

14.00 - калейдоскоп мовних цікавинок “Дивограй українського слова” (МЦБС філія № 4)

14.00 – конкурс “Шануймо рідну мову. День рідної мови” (МЦБС філія № 13)

14.00 - година – реквієм “Небесній Сотні наша шана і молитва” (МЦБС філія № 15)

14.00 - нарада з заступниками директорів закладів освіти міста (ЦМСПС)

15.00 – турнір знавців рідної мови “Сторінками українських казок” (ДЮК “Чайка”)

15.00 засідання робочої групи з питань легалізаціїоі своєчасності виплати заробітної плати та інших соцвиплат при виконкомі Фортечної районної у місті ради (прим. УСЗН)

15.00 - бліц-турнір “Про мову жартома” (МЦБС філія № 10)

16.00 - свято вулиці К.Ерделі “Ксенія Ерделі – в історії українського мистецтва” (МЦБС філія № 7)

16.00 – засідання комісії з координації заходів щодо впорядкування розміщення зовнішньої реклами на території міста (к. 215) - відмінено

17.00 – перегляд документального фільму “Україна у вогні” вихованцями клубів “Гірник” та “Вогник” (ДЮК “Гірник”)

 

Протягом дня: інформ-огляд “Мова рідної країни” (МЦБС філія № 6);

відео перегляд “Вічна слава безсмертю хоробрих” (МЦБС філія № 8);

бібліомарафон “Розмовляй українською, пиши українською…” (МЦБС філія № 15);

День рідної мови “Звучи, рідна мово” (МЦБС філія № 16)

21.02. - 01.03.

12.00 - міські змагання з волейболу серед дівчат (НВО № 6, 8, 35)


Четвер 22.02.

09.00 — 14.00 - семінар на тему: “Моніторинг та оцінка процесів громадського бюджету” (під головуванням Табалова А.О., к. 215)

09.30 - засідання спостережної комісії (під головуванням Дзюби Н.Є., к. 211)

10.00 – виставка "Брати Журавленки" до започаткування серії виставок “Видатні співаки нашого краю” (музшкола № 1 ім.Г.Г.Нейгауза)

13.00 - мовознавча інтелект-вікторина “Веселкова наша мова” (МЦБС ЦБ)

13.00 -17.15 — рейд з профілактики правопорушень та соціально - правового захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах (проводять фахівці служби у справах дітей)

14.00 - бесіда-діалог “Твоя поведінка – це дзеркало твого обличчя” (МЦБС філія № 1)

16.00 – конкурс з виготовлення виробів hand made “Моя фантазія” (ДЮК “Скіф”)

16.30 – чемпіонат Подільського району з шахів серед юнаків та дорослих (шаховий клуб “Гамбіт”)


П’ятниця 23.02.

09.00 — прийом громадян з особистих питань Дзюбою Н.Є. (к.131)

10.00 – 12.00 - чергування на “гарячій лінії” міського голови начальника КП “ЖЕО № 1” Ковальової С. М.

11.00 - екологічна мандрівка за творами А.Давидова “Знай, люби бережи свій рідний край” (МЦБС філія № 21)

11.00 – концерт-бесіда “Діти України з музикою в серці” (музшкола № 3)

14.00 - нарада з директорами закладів дошкільної освіти (ЗДО № 17)

15.00 – “Олімпійський день здоров’я” (велобаза КДЮСШ № 1, вул. Волкова, 26, корп. 1)

15.00 - літературний суд “Коханням дорожити вмійте!” (МЦБС філія № 9)

16.00 – лекція-концерт “Великий музикант і чарівник епохи романтизму” до 175-річчя з дня народження Е. Гріга (музшкола № 3)

17.00 – родинне конкурсне та ігрове свято “Родина, свято, Україна” (ДЮК “Зоряний”)


Субота 24.02.

10.00 – відкритті тренування з кікбоксингу (ДЮК “Старт”)

10.00 – чемпіонат міста з таеквон-до (ІТФ) серед дітей та кадетів (ДЮК “Надія”)

11.00 – спортивна програма “Сила та здоров’я” з армспорту (ДЮК “Моноліт”)

12.00 – обласна спартакіада з тенісу настільного серед міст і районів (ПТУ № 8)

14.30 – чемпіонат Подільського району з шахів серед юнаків та дорослих (шаховий клуб “Гамбіт”)

15.00 – бібліопригода “Журнальні герої запрошують” (МЦБС філія № 17)


Неділя 25.02.

09.00 – обласна спартакіада з тенісу настільного серед міст і районів (ПТУ № 8)

10.00 – відкритий чемпіонат області з легкої атлетики, пам’яті Героя Радянського Союзу В. Верхо-ланцева серед юнаків та дівчат 2003 р.н. та молодші (СДЮСШОР-2)

14.30 – чемпіонат Подільського району з шахів серед юнаків та дорослих (шаховий клуб “Гамбіт”)

14.00 – спортивно-розважальна програма “Сила та здоров’я” (ДЮК “Надія”)