Анонси та міські заходи

Календарні

 
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН
основних організаційно-масових заходів на березень 2019 року
 
 
п/п
Зміст заходу
Дата та час проведення
Місце проведення заходу
Відповідальні виконавці
1.
Свято проводів зими «Масляна» (святкова торгівля з 09.00)
04 березня
12.00
Площа
перед будинком міської ради
Назарець А.Ф.
Костенко Л.Д.
Морква М.О.
2.
Прийом громадян з особистих питань Бондаренко А.В.
05 березня
09.00
к. 132
Пономарьова О.М.
3.
Засідання адміністративної комісії
05 березня
09.00
к. 131
Мороз Б.В.
4.
Нарада з керівниками гуртків та секцій КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницького»
05 березня
10.00
к. 426
Колодяжний С.О.
5.
Засідання громадської комісії з житлових питань
05 березня
10.00
к. 213
Пількін В.А.
6.
Урочистості з нагоди 75-річчя з дня заснування  Регіонального центру професійної освіти ім. О.С.Єгорова
05 березня
11.00
Регіональний центр професійної освіти ім. О.С.Єгорова
Костенко Л.Д
7.
Міські змагання з волейболу серед школярів
05-15 березня
12.00
НВО № 6, 8, 16, 35
Костенко Л.Д
8.
Чемпіонат області з гімнастики художньої серед юніорів
05-06 березня
14.00
Факультет фізичного виховання
ЦДПУ
ім. В.Винниченка
Колодяжний С.О.
9.
Прийом громадян з особистих питань Табаловим А.О.
06 березня
09.00
к. 131
Пономарьова О.М.
10.
Прийом громадян з особистих питань Мосіним О.В.
07 березня
09.00
к. 131
Пономарьова О.М.
11.
Чемпіонат України зі снукеру серед жінок
08-10 березня
10.00
вул. Чорновола, 2-г
Колодяжний С.О.
12.
Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2003 р.н. та молодших
09-10 березня
10.00
 
НВО № 16
Колодяжний С.О.
13.
Чемпіонат ОКДЮСШ «Ніка» з гімнастики художньої
10 березня 10.00
СК «Зірка»
Колодяжний С.О.
 
14.
Прийом громадян з особистих питань Вергуном О.С.
12 березня
09.00
к. 131
Пономарьова О.М.
15.
Засідання виконавчого комітету міської ради
12 березня
14.00
к. 215
Брюм О.М.
16.
Прийом громадян з особистих питань Паливодою А.А.
13 березня
09.00
к. 131
Пономарьова О.М.
17.
Міський конкурс вокально-хорового мистецтва «Зіркові голоси»
13-14 березня
10.00
ЦДЮТ
Костенко Л.Д
18.
Міський етап Всеукраїнського конкурсу «Національне вбрання - дзеркало народу»
13 березня
14.00
ЦМСПС
Костенко Л.Д
19.
Фестиваль дитячої творчості «Яскраві зірочки Кропивницького» в номінації «Художнє читання»
14 березня
09.30
ДНЗ № 61
Костенко Л.Д
20.
Прийом громадян з особистих питань Райковичем А.П.
14 березня
10.00
к. 131
Пономарьова О.М.
21.
Міський театралізований конкурс «З Кобзарем у серці»
14 березня
14.00
к. 426
Костенко Л.Д
22.
Конкурс євроклубів «Ярмарок проектів»
15 березня
10.00
ДЮЦ
Костенко Л.Д
23.
Кубок Академії снукеру м. Кропивницького серед юнаків та дівчат до 16-ти років
15-16 березня
10.00
 
вул. Чорновола, 2-г
Колодяжний С.О.
24.
Міжнародний інтерактивний конкурс «Лелека» з історії
15 березня
13.00
Заклади освіти
Костенко Л.Д.
25.
Нарада-семінар для сестер медичних навчальних закладів міста
15 березня
14.00
НВО № 6
Костенко Л.Д
26.
Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2003 р.н. та молодших
16-17 березня
10.00
 
НВО № 16
Колодяжний С.О.
27.
Благодійний соціальний фестиваль «Дивовижні мами»
16 березня
17.00
Обласна філармонія
Колодяжний С.О.
28.
Чемпіонат України з баскетболу серед команд Дивізіону «В». Вища ліга
16-17 березня 18.00; 12.00
 
Факультет фізвиховання
ЦДПУ
ім. В.Винниченка
Колодяжний С.О.
29.
Міські змагання з баскетболу серед школярів
18-22 березня
12.00
НВК № 26
Костенко Л.Д
30.
Прийом громадян з особистих питань Бондаренко А.В.
19 березня
09.00
к. 132
Пономарьова О.М.
31.
Засідання адміністративної комісії
19 березня
09.00
к. 131
Мороз Б.В.
32.
Засідання громадської комісії з житлових питань
19 березня
10.00
к. 213
Пількін В.А.
33.
Нарада з директорами закладів освіти міста
19 березня
14.00
НВО № 6
Костенко Л.Д
34.
Прийом громадян з особистих питань Табаловим А.О.
20 березня
09.00
к. 131
Пономарьова О.М.
35.
Фестиваль дитячої творчості «Яскраві зірочки Кропивницького» в номінації «Веселі нотки»
20 березня
10.00
ДНЗ № 60
Костенко Л.Д
36.
Педагогічна кав’ярня «Мої кроки до вершини майстерності» в рамках декади «Ініціатива і творчість молодих»
20 березня
14.00
НВО «Мрія»
Костенко Л.Д
37.
Обласна студентська баскетбольна ліга серед чоловічих команд
20 березня 15.40
ЦДПУ
Колодяжний С.О.
38.
Прийом громадян з особистих питань Мосіним О.В.
21 березня
09.00
к. 131
Пономарьова О.М.
39.
Презентація закладів загальної середньої освіти в рамках проекту «Якісна профільна освіта кожній дитині»
21 березня
10.00
НВО “Науковий ліцей”
Костенко Л.Д
40.
Чемпіонат області з плавання серед спортсменів-інвалідів
21 березня 10.00
СДЮСШОР «Надія»
Колодяжний С.О.
41.
Семінар для працівників, відповідальних за охорону праці в лікувально- профілактичних закладах
21 березня 14.00
Актовий зал дитячої міської поліклініки № 1
Макарук О.О.
42.
Прийом громадян з особистих питань Дзюбою Н.Є.
22 березня
09.00
к. 131
Пономарьова О.М.
43.
Міський (ІІ) етап фестивалю дружин юних рятівників
22 березня
14.00
Заклади освіти
Костенко Л.Д
44.
Концертно-розважальне шоу «Весна. Молодість. Краса»
22 березня
18.00
Обласна філармонія
Колодяжний С.О.
45.
Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків 2003 р.н.
23 березня 08.30
КДЮСШ № 4
Колодяжний С.О.
46.
Фестиваль КДЮСШ № 3 з гімнастики художньої «Весняні зірочки»
24 березня 10.00
Спортклуб «Енергоспорт»
Колодяжний С.О.
47.
Прийом громадян з особистих питань Вергуном О.С.
26 березня
09.00
к. 131
Пономарьова О.М.
48.
Майстер-клас з надання першої медичної допомоги
26 березня 09.00
ЗОШ № 2
Колодяжний С.О.
49.
Засідання виконавчого комітету міської ради
26 березня
14.00
к. 215
Брюм О.М.
50.
Онлайн-нарада з директорами закладів освіти міста
26 березня
14.00
ЦМСПС
Костенко Л.Д.
51.
Оперативна нарада управління охорони здоров'я на тему: «Стан надання медичної допомоги хворим ендокринологічного профілю та проблеми ендокринологічної служби»
26 березня 14.00
Актовий зал дитячої міської поліклініки № 1
Макарук О.О.
52.
Відкритий чемпіонат міста зі стрільби кульової
26-29 березня
16.00
Стрілецький тир
Колодяжний С.О.
53.
Прийом громадян з особистих питань Паливодою А.А.
27 березня
09.00
к. 131
Пономарьова О.М.
54.
Нарада із заступниками директорів закладів освіти міста з виховної роботи та позашкільних центрів
27 березня
10.00
НВО № 6
Костенко Л.Д.
55.
Нарада із заступниками директорів закладів освіти міста
27 березня
14.00
НВО № 6
Костенко Л.Д
56.
Обласна студентська баскетбольна ліга серед чоловічих команд
27 березня 17.30
КДЮСШ № 4
Колодяжний С.О.
57.
Прийом громадян з особистих питань Райковичем А.П.
28 березня
10.00
к. 131
Пономарьова О.М.
58.
Фестиваль дитячої творчості «Яскраві зірочки Кропивницького» в номінації «Дитячий оркестр»
28 березня
10.00
ДНЗ № 72
Костенко Л.Д
59.
Онлайн-нарада із заступниками директорів закладів освіти міста
28 березня
14.00
ЦМСПС
Костенко Л.Д
60.
Засідання науково-методичної ради управління освіти
28 березня
14.30
ЦМСПС
Костенко Л.Д
61.
Засідання міської комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування
29 березня
10.00
к. 412
Морква М.О.
62.
Нарада з директорами закладів дошкільної освіти
29 березня
14.00
ДНЗ № 47
Костенко Л.Д
63.
Чемпіонат області з таеквон-до ІТФ серед дітей, кадетів та юніорів, присвячений пам’яті загиблого в АТО Олексія Волохова
30 березня 09.00
Факультет фізвиховання
ЦДПУ
ім. В.Винниченка
Колодяжний С.О.
64.
Олімпійський день здоров’я
12 березня, час не визначений
ЗОШ № 22
Колодяжний С.О.
65.
Олімпійський день здоров’я
22 березня, час не визначений
Гімназія
ім. Т. Шевченка
 
Колодяжний С.О.
66.
Відкритий турнір з баскетболу, пам’яті тренера О.В. Рітора
23-24 березня, час не визначений
СК «Ікар»
Колодяжний С.О.
67.
Олімпійський день здоров’я
27 березня, час не визначений
НВО № 19
Колодяжний С.О.
68.
Перевірка здійснення фінансово-господарської діяльності
До 29 березня
Відповідно до направлень міського голови
Пільчік Т.С.
69.
Перевірка стану виходу на інвалідність дитячого населення
До 29 березня
Заклади управління охорони здоров'я
Макарук О.О.
70.
Апаратні наради міського голови
Щопонеділка
(04, 11, 18, 25)
09.00
к. 215
Разуменко О.Л.
71.
Наради з керівниками підприємств житлово-комунального господарства
Щопонеділка
(04, 11,18, 25)
10.30
к. 215
Савченко Т.М.
72.
Наради з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл
Щовівторка
(05, 12, 19, 26)
08.30
к. 311
Колодяжний С.О.
73.
Прес-конференції
Щовівторка
(05, 12, 19, 26)
09.00
к. 215
Якунін С.В.
74.
Наради з педагогами-організаторами КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницького»
Щовівторка
(05, 12,19, 26)
10.00
к. 316-а
Колодяжний С.О.
75.
Перевірки підприємств, установ, організацій, комерційних структур, приватних домоволодінь щодо утримання в належному санітарному стані прилеглих і закріплених територій
Щосереди
(06, 13, 20, 27)
08.30
Вулиці міста
Максюта А.В.
76.
Засідання комісії з питань захисту прав дитини
 
Щосереди
(06, 13, 20, 27)
14.00
к. 215
Тимоховська Т.М.
77.
Заходи з нагоди Міжнародного жіночого дня
Відповідно до тижневих планів
Відповідно до тижневих планів
Колодяжний С.О.
Назарець А.Ф.
Вовк Ю.М.
Морква М.О.
78.
Заходи з нагоди дня народження Т.Г.Шевченка
Відповідно до тижневих планів
Відповідно до тижневих планів
Колодяжний С.О.
Назарець А.Ф.
79.
Заходи з нагоди Всесвітнього дня Землі
Відповідно до тижневих планів
Відповідно до тижневих планів
Колодяжний С.О.
80.
Урочистості з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення
Відповідно до зведеного тижневого плану
Відповідно до зведеного тижневого плану
Савченко Т.М.
81.
Засідання Молодіжної ради при виконавчому комітеті міської ради
Відповідно до зведеного тижневого плану
Відповідно до зведеного тижневого плану
Колодяжний С.О.
82.
Засідання міської топонімічної комісії при Виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького
Відповідно до зведеного тижневого плану
к. 215
Назарець А. Ф.
83.
Засідання комісії з питань почесних звань та нагород
Відповідно до зведеного тижневого плану
к. 213
Балакірєва С.М.
84.
Засідання конкурсної комісії міської ради
Відповідно до зведеного тижневого плану
к. 215
Балакірєва С.М.
85.
Засідання комісії з розгляду питань щодо надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста
Відповідно до зведеного тижневого плану
к. 131
Вовк Ю.М.
86.
Засідання міської комісії з безпеки дорожнього руху
Відповідно до зведеного тижневого плану
к. 227
Савченко Т.М.
87.
Засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги постраждалим учасникам антитерористичної операції, членам сімей загиблих, військовополонених та зниклих безвісти під час виконання військових обов'язків в зоні АТО, які є мешканцями міста
Відповідно до зведеного тижневого плану
к. 211
Вовк Ю.М.
88.
Засідання комісії з питань надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам сімей загиблих, які є мешканцями міста
 
Відповідно до зведеного тижневого плану
к. 211
Вовк Ю.М.
89.
Засідання комісії по обстеженню санітарно-технічного стану житлових будинків
Відповідно до зведеного тижневого плану
За адресами заявників
Савченко Т.М.
90.
Засідання комісії з визначення місць розміщення контейнерних майданчиків на прибудинкових територіях
Відповідно до зведеного тижневого плану
За адресами заявників
Савченко Т.М.
91.
Нарада з керівниками закладів культури міста
Відповідно до зведеного тижневого плану
к. 425
Назарець А.Ф.
92
Навчання за програмою тематичного постійно діючого семінару на тему: «Ведення діловодства у виконавчих органах міської ради»
Відповідно до зведеного тижневого плану
к. 215
Балакірєва С.М.
93.
Рейдові відстеження по впорядкуванню виносної та виїзної торгівлі в рамках проекту “Муніципальний патруль”
Відповідно до зведених тижневих планів
Територія міста
Морква М.О.
94.
Чемпіонат Подільського району з шахів серед юнаків та чоловіків
Відповідно до зведених тижневих планів
Шаховий клуб «Гамбіт»
Колодяжний С.О.
95.
Спортивні змагання, фізкультурно-оздоровчі, спортивно-масові заходи, в тому числі з нагоди свят та пам’ятних дат
Відповідно до зведених тижневих планів
Відповідно до зведених тижневих планів
Колодяжний С.О.
96.
Чемпіонат міста з футзалу
Відповідно до зведених тижневих планів
Відповідно до зведених тижневих планів
Колодяжний С.О.
97.
Просвітницькі заходи
Відповідно до зведених тижневих планів
Відповідно до зведених тижневих планів
Колодяжний С.О.
98.
Культурно-масові заходи в КЗ «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Міської ради міста Кропивницького»
Відповідно до зведених тижневих планів
Відповідно до зведених тижневих планів
Колодяжний С.О.
99.
Соціокультурна діяльність бібліотек
Відповідно до зведених тижневих планів
Відповідно до зведених тижневих
планів
Назарець А.Ф.
100.
Профілактичні рейди з попередження правопорушень серед дітей
Протягом місяця
Територія міста
Тимоховська Т.М.
101.
Рейди з метою відвідування за місцем проживання дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах
Протягом місяця
Територія міста
Тимоховська Т.М.
102.
Відвідування дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей
Протягом місяця
Територія міста
Тимоховська Т.М