Управління з питань захисту прав дітей Міської ради міста Кропивницького

30.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ!!! ТЕРМІНОВО !!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року № 300 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877» затверджено Порядок та умови надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

На виконання вищезазначеної Постанови, Міською радою міста Кропивницького планується придбання однокімнатних квартир для дітей-сиріт та осіб із їх числа, що перебувають у міській раді на квартирному обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

Приймаються пропозиції від власників щодо продажу однокімнатних квартир.

Вимоги до квартир:

• квартири повинні бути благоустроєними та відповідати встановленим
  • санітарно-технічним вимогам і бути придатними для проживання;
  • відсутність самовільних переобладнань у квартирі;
  • будинок, в якому знаходиться квартира і  пропонується на продаж,
  • не визнано аварійним або таким, що підлягає зносу;
  • квартира облаштована господарсько-питним водопроводом холодної
  • води, побутовою каналізацією, системою опалення, електричною та газовою мережею;
  • поряд - розвинута інфраструктура (міський транспорт, дошкільні
  • навчальні заклади, школи, магазини);
  • загальна площа квартири від 31,5 кв. метра.

Для розгляду пропозиції подаються наступні документи:

1. Заява-пропозиція;
  2. Копія паспорта фізичної особи;
  3. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  4. Акт обстеження житлового об’єкта, в якому зазначається інформація про технічний стан, наявність комунікацій, придатність для  проживання у ньому дітей-сиріт, осіб з їх числа;
  5. Фотоматеріали житлового об’єкта;
  6. Копії правовстановлюючих документів на житловий об’єкт;
  7. Копії технічної документації на житловий об’єкт, введений в експлуатацію в установленому законодавством порядку;
  8. Документи, що підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотек, відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»;
  9. Довідку з місця проживання щодо осіб, зареєстрованих у житловому об’єкті, який продається;
  10.  Довідка про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Гранична вартість придбання житла для дітей-сиріт, осіб з їх числа визначається Постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року № 300 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 р. № 877».

Особи, які бажають запропонувати житло для продажу, повинні надати у термін до 20 серпня 2018 року (включно) заяви-пропозиції з комплектом документів до управління з питань захисту прав дітей Міської ради міста Кропивницького за адресою:

м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 108.

Контактний телефон для довідок: (0522) 24 99 82.

19.07.2018

ОГОЛОШЕННЯ!!! ТЕРМІНОВО !!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2018 року № 300 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року № 877» затверджено Порядок та умови надання у 2018 році  субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа.

Приймаються пропозиції від власників щодо продажу однокімнатних квартир.

Вимоги до квартир:

• квартири повинні бути благоустроєними та відповідати встановленим
  • санітарно-технічним вимогам і бути придатними для проживання;
  • відсутність самовільних переобладнань у квартирі;
  • будинок, в якому знаходиться квартира і  пропонується на продаж,
  • не визнано аварійним або таким, що підлягає зносу;
  • квартира облаштована господарсько-питним водопроводом холодної
  • поряд - розвинута інфраструктура (міський транспорт, дошкільні
  • навчальні заклади, школи, магазини);
  • загальна площа квартири від 31,5 кв. метра.

Для розгляду пропозиції подаються наступні документи:

1. Заява-пропозиція;
  2. Копія паспорта фізичної особи;
  3. Копія реєстраційного номера облікової картки платника податків;
  5. Фотоматеріали житлового об’єкта;
  6. Копії правовстановлюючих документів на житловий об’єкт;
  10. Довідка про відсутність заборгованості за житлово-комунальні послуги.

Особи, які бажають запропонувати житло для продажу, повинні надати у термін до 25 липня 2018 року (включно) заяви-пропозиції з комплектом документів до управління з питань захисту прав дітей Міської ради міста Кропивницького за адресою:

м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41, каб. 108.

Контактний телефон для довідок: (0522) 24 99 82.