Проєкти рішень

Міської ради

29 листопада 2021
Про припинення Гадомській Г.М. права користування земельною ділянкою по вул. Генерала Родимцева (у дворі житлового будинку № 92) та передачу її безоплатно у власність. Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
29 листопада 2021
Про передачу Пилипець І.С. земельної ділянки в оренду по вул. Ушакова, 38-б. Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
29 листопада 2021
Про передачу ПрАТ «Кіровоградобленерго» в оренду земельних ділянок по місту Кропивницькому. Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
29 листопада 2021
Про надання ПрАТ «Кіровоградобленерго» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду від вул. Івана Сірка до ПС «Бережинка». Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
29 листопада 2021
Про надання згоди ПрАТ «Кіровоградобленерго» на передачу в суборенду земельної ділянки по вул. Великій Пермській (біля будинку № 7). Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
29 листопада 2021
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Великій Перспективній, 11-б. Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
29 листопада 2021
Про надання Короп Л.А. дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по пров. Руднєва, 2-а. Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
29 листопада 2021
Про поновлення Кравцову І.О. договору оренди землі по вул. Соборній, 27. Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
29 листопада 2021
Про внесення змін до договору оренди землі по вул. Руслана Слободянюка, 221. Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища.
29 листопада 2021
Про внесення змін до договору оренди землі по просп. Інженерів, 11. Розробник: Управління земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища