Запобігання корупції

 

ПАМ'ЯТКА

щодо каналів повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»

Важливо знати! Особи, які надають допомогу в запобіганні та протидії корупції, перебувають під захистом держави.

Кропивницька міська рада забезпечує умови для повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції», зокрема через Єдиний портал повідомлень викривачів, телефонну лінію, офіційний вебсайт міської ради, засобами електронного зв’язку, поштового зв’язку, а також під час проведення особистого прийому міського голови або його заступників, керівника управління з питань запобігання і виявлення корупції у дні прийому відповідно до затвердженого графіка.

Повідомлення стосовно порушень вимог Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, підлягає перевірці у термін не більше п’ятнадцяти днів від дня його отримання та може бути продовжено термін розгляду повідомлення до 30 днів від дня його отримання.

Внутрішні канали повідомлення – способи захищеного та анонімного повідомлення інформації, яка повідомляється викривачем керівнику або уповноваженому підрозділу (особі) органу або юридичної особи, у якій викривач працює, проходить службу чи навчання або на замовлення якої виконує роботу.

 

Єдиний портал повідомлень викривачів: https://whistleblowers.nazk.gov.ua/#/.

Телефонна лінія: 2380, 2090, (0522) 35 83 80.

Офіційний вебсайт: https://kr-rada.gov.ua/.

 

Електронні поштові скриньки:

koruptsiya@krmr.gov.ua    — управління з питань запобігання і виявлення корупції;

kmvk@krmr.gov.ua – Виконавчий комітет Кропивницької міської ради. Поштова адреса: 25006, Кіровоградська   область,   м. Кропивницький, вул. Велика Перспективна, 41.

У разі направлення повідомлення поштою, на конверті робиться позначка «Про корупцію».

Небажання заявника надати інформацію про себе не є підставою для відмови в прийнятті його повідомлення.

 

Регулярні канали повідомлення – шляхи захищеного та анонімного повідомлення інформації викривачем органу, до компетенції якого належить розгляд та ухвалення рішень з питань, щодо яких здійснюється повідомлення

Кіровоградська обласна прокуратура:

E-Mail: oblprokuratura@kir.gp.gov.ua, тел. (0522) 32-10-18.

Кропивницька окружна прокуратура:

E-Mail: zvern-Kirovograd@kir.gp.gov.ua, тел. (0522) 34-59-05.

Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області:

E-Mail: gupolice@kg.police.gov.ua, (522) 39-70-01.

Кропивницьке РУП ГУНП в Кіровоградській області:

Е-mail: gupolice@kg.police.gov.ua, тел. (0522) 39-73-16.

Національне антикорупційне бюро України:

E-mail: info@nabu.gov.ua, тел. (044) 246-34-11.

Національне агентство з питань запобігання корупції:

Е-mail: info@nazk.gov.ua, тел. (044) 200-06-94.

Викривач самостійно визначає, які канали (внутрішні, регулярні) використовувати для повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції».

Корисна інформація