«Дитяча школа мистецтв міста Кропивницького»

Інформація

 
Адреса: 25491 м. Кропивницький вул. Металургів, 18 (сел. Нове)
Телефон: 097-717-71-51
Директор - Царенко Андрій Миколайович
Завуч - Фідря Вікторія Анатоліївна

«Дитяча школа мистецтв міста Кропивницького» (Кіровоградська дитяча музична школа №5) заснована у 1983 році, а у 1986 році реорганізована у Кіровоградську дитячу школу мистецтв.

Школа – один з провідних закладів естетичного виховання міста, що використовує у виховному процесі засоби мистецтва, формує спеціальні здібності і розвиває талант в окремих його видах: музичному, вокально-хоровому, образотворчому, хореографічному у дітей дошкільного (4-6 років) та шкільного віку.

Відділи школи:

Школа підтверджує високий професійний рівень, має чисельні перемоги учнів у міських, обласних, Всеукраїнських та міжнародних конкурсах.

У школі створені і успішно працюють такі колективи:

З метою культурно-просвітницької діяльності у школі з 1986 року працює музична вітальня. Учні та викладачі школи – часті гості у дошкільних закладах та закладах освіти селища Нового, міста Кропивницького, виступаючи з концертами та театральними постановками.

Після закінчення навчання діти отримують Свідоцтва про закінчення школи, які надають можливість вступати до вищих навчальних закладів мистецького спрямування. Випускники школи продовжують навчання у Кропивницькому фаховому коледжі, на мистецькому факультеті ЦДПУ, у консерваторіях України тощо.

 

Наказ від 10 квітня 2024 року №16-К/тр Про затвердження атестаційної комісії Дитячої школи мистецтв міста Кропивницького у 2023-2024 н.р.