Золото, срібло і бронзу вибороли кропивницькі велосипедисти на чемпіонаті України

Вівторок, 14 листопада 2023 11:08

Чемпіонат України з велосипедного спорту (крос), що проходив у Білій Церкві з 09 по 12 листопада, зібрав 140 спортсменів, які представляли 20 команд із різних регіонів України. Кропивницький на чемпіонаті України представляли вихованці КДЮСШ №1.

Не зважаючи на складні погодні умови та тривалі повітряні тривоги представники кропивницької спортивної школи продемонстрували гідні результати.

Так, у змаганні молодших юнаків та дівчат в індивідуальній гонці за сумою двох етапів Євген Калініченко завоював золоту медаль, а Марія Котова посіла друге місце.

В парній естафетній гонці серед молодших юнаків і дівчат Євген Калініченко та Кирил Петренко стали срібними призерами, а Марія Котова виборола бронзову нагороду.

В змаганні юніорів Євген Молодченко та Микита Тимченко посіли третє місце.