«Музична школа № 4 міста Кропивницького»

Інформація

 
Адреса: м. Кропивницький,
селище Гірниче, вул. Лінія 1-а, буд. 3-а
телефон: 050-750-37-10
e-mail: myz.shkola4@krmr.gov.ua
Директор – Полевіна Ольга Миколаївна

 

«Музична школа № 4 міста Кропивницького» (Кіровоградська музична школа № 4) з 1976 року працює як специфічний центр мистецької освіти та просвітницької роботи регіону, який охоплює селище Гірниче та більш віддалені райони міста (Кущівка, Арнаутово, Масляниківка, Завадівка).

Учні навчаються за фахом: фортепіано, гітара, баян,  скрипка, сопілка, флейта,  хоровий клас, сольний спів, клас хореографії.

У школі працює 3 відділи: фортепіанний, інструментальній, відділ вокально-хорових та музично-теоретичних дисциплін.

МУЗИЧНІ КОЛЕКТИВИ:

Учні школи активно беруть участь у  Всеукраїнських та обласних   конкурсах виконавської майстерності (Музична олімпіада «Голос країни», «Провесінь», «Сузір’я талантів», «Соловейко України», «Сходинки до майстерності», «Свято талантів», «Класик-проект», «Паросток»,  та ін.)

Заклад щороку організовує та бере участь у загальноміських концертах та культурно-просвітницьких заходах, проводить  активну творчу співпрацю з навчальними закладами, бібліотеками, музеями, обласною філармонією, волонтерськими  організаціями та засобами масової інформації.

 

Наказ від 11 квітня 2024 року №22-од Про створення атестаційної комісії для проведення атестації педагогічних працівників музичної школи №4 міста Кропивницького у 2023/2024 навчальному році

Атестаційна комісія з атестації педагогічних працівників Музичної школи № 4 міста Кропивницького інформує