П О Р Я Д О К

розгляду питань на засіданні Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького

12 червня 2019 року о 14.00

Шевченко Антон Олександрович

1.

Лєвашов Віктор Володимирович

2.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про передачу майна”

Брюм Олена Миколаївна

3.

Про затвердження Регламенту виконавчих органів Міської ради міста Кропивницького

Білокінь Сергій Валентинович

4.

Про передачу закінченого будівництвом об'єкта

Колюка Олег Сергійович

5.

Про користування приміщенням по проїзду Тінистому, 5 на пільгових умовах

6.

Про встановлення пільги з орендної плати

Савченко Тетяна Миколаївна

7.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про внесення змін до рішення міської ради від 09 липня 2009 року № 2385 “Про згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади м.Кіровограда 56-квартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями магазину та кафе по вул.Червонозорівській, 23-г”

8.

Про затвердження порядків надання пільг в новій редакції

Вовк Юлія Миколаївна

9.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького за депутатськими зверненнями

10.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про внесення змін до рішення міської ради від 17 січня 2017 року № 759 “Про затвердження Комплексної програми підтримки учасників антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил в східних областях України та членів їх сімей на 2017-2019 роки”

11.

Колодяжний Сергій Олександрович

12.

Про влаштування неповнолітніх дітей до комунального закладу “Дитячий будинок “Наш дім” Міської ради міста Кропивницького”

13.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про внесення змін до рішень Міської ради міста Кропивницького від 15 лютого 2018 року № 1405, 1407”

14.

Пількін Валерій Анатолійович

15.

Про взяття громадян на квартирний облік

16.

Про зняття громадян з обліку

17.

Про виключення квартири із числа службових

18.

Про надання неупорядкованої квартири

19.

Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 11 квітня 2019 року № 219 “Про виключення квартири із числа службових”

Тимоховська Тетяна Миколаївна

20.

Про погодження заяви комунального закладу “Дитячий будинок “Наш дім” Міської ради міста Кропивницького”

21.

Про надання статусу

22.

Про визначення місця проживання дитини

23.

Про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною

24.

Про встановлення опіки над майном дитини

25.

Про надання дозволів