Порядок денний засідання виконавчого комітету

П О Р Я Д О К

розгляду питань на засіданні виконавчого комітету 23 квітня 2018 року о 14.00

Коваленко Сергій Миколайович

1.

Лєвашов Віктор Володимирович

2.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про передачу майна військовій частині А0680”

Костенко Лариса Давидівна

3.

Про передачу комп'ютерного обладнання

Шевченко Антон Олександрович

4.

Вовк Юлія Миколаївна

5.

Про надання грошової допомоги у зв'язку з 32-ми роковинами Чорнобильської трагедії

6.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького

Кухаренко Віктор Іванович

7.

Про присвоєння єдиного номера 913 квартирі номер 913 та 19/50 часткам квартири номер 914 у будинку за адресою: пров. Павла Бута, 3 в м. Кропивницькому

8.

Про присвоєння 1/2 частки квартири номер 1-а по вул. Преображенській, 84, яка належить Ляшенку О.С., номера 1-б

Колюка Олег Сергійович

9.

10.

Про користування приміщенням по вул. Олексія Єгорова, 40

Мездрін Вадим Миколайович

11.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ “ОМЕГА-ТЕХНО”

12.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ “ТОРГІВЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС “СМАК”

Макарук Оксана Олександрівна

13.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про припинення комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 м. Кіровограда” шляхом перетворення (реорганізації) у комунальне некомерційне підприємство”

14.

15.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про припинення комунального закладу “Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Кіровограда” шляхом перетворення (реорганізації) у комунальне некомерційне підприємство”

Мосендз Анжеліка Анатоліївна

16.

Про припинення опіки над малолітньою дитиною

17.

Про втрату статусу

18.

Про затвердження висновку

19.

Про припинення функціонування прийомної сім”ї Протасових

20.

Про надання дозволів

Назарець Анна Федорівна

21.

Про затвердження складу конкурсної комісії на здобуття міської художньої премії імені Бориса Вінтенка

22.

Про затвердження складу конкурсної комісії на здобуття міської літературної премії імені Арсенія Тарковського

23.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про найменування провулка”

24.

Про встановлення меморіальної дошки