ПОРЯДОК

розгляду питань на засіданні Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького

13 серпня 2019 року о 14.00

Бочкова Любов Тимофіївна

1.

Про схвалення проекту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про Бюджетний регламент проходження бюджетного процесу бюджету міста Кропивницького»

Копецький Юрій Борисович

2.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про передачу майна”

Колодяжний Сергій Олександрович

3.

Про передачу об’єкта благоустрою «Вуличний спортивний майданчик «Фітнес-екомістечко на Бєляєва» по вул.Бєляєва, буд.1»

Колюка Олег Сергійович

4.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про внесення змін та доповнень до рішень міської ради щодо приватизації комунального майна»

Смаглюк Марина Олександрівна

5.

Про розгляд скарги Т* О* Е* про скасування постанови адміністративної комісії

Білокінь Сергій Валентинович

6.

Про затвердження акта з приймання-передачі закінченого будівництвом об’єкта ("Капітальний ремонт 1-го поверху будівлі дитячого інфекційного відділення стаціонару № 1 КЗ "Центральна міська лікарня  м. Кіровограда, вул. Фортеця,21")

7.

Про затвердження акта з приймання-передачі закінченого будівництвом об’єкта («Реставрація будівлі ЗОШ I-III ступенів № 3, вул.Авіаційна,64»)

8.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького „Про внесення змін до рішення міської ради від 29 липня 2014 року № 3263 „Про структуру, загальну чисельність та штати апарату Міської ради міста Кропивницького та її виконавчого комітету, виконавчих органів Міської ради міста Кропивницького” (зі змінами)” (із зауваженням)

Костенко Лариса Давидівна

9.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про перейменування шкіл» (ЗОШ № 22, ЗОШ № 29, ЗОШ № 30)

10.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про перейменування шкіл» (ліцей «Сокіл», ЗОШ № 1)

Ломова Тетяна Валентинівна

11.

Про встановлення режиму роботи об’єкта з надання послуг

12.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 14 березня 2017 року № 127 «Про затвердження нового складу координаційної ради з питань розвитку підприємництва»

Савченко Тетяна Миколаївна

13.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького «Про надання згоди на безоплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кропивницького приватизованих квартир»

14.

Про присвоєння номера 164 квартирам номери 164 та 165 у будинку за адресою: вул. Героїв України, * у м. Кропивницькому

15.

Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 29 травня 2019 року № 311 «Про присвоєння номера 246 жилому приміщенню у будинку по вул. Космонавта Попова, *, корп.* у м. Кропивницькому»

Вовк Юлія Миколаївна

16.

Про надання грошової допомоги з нагоди Дня партизанської слави

17.

Про надання грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих), військовополонених та зниклих безвісти учасників АТО, ООС до Дня незалежності України

18.

Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам операції Об'єднаних сил, які є мешканцями м.Кропивницького

19.

20.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького за депутатськими зверненнями

Мартинова Ірина Володимирівна

21.

22.

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами ТОВ «РУШ»

23.

Про відмову у наданні дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПрАТ «КИЇВСТАР»

24.

Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 23 серпня 2016 року № 1942, 1943, 1944, 1945

25.

Про демонтаж самовільно розміщених рекламних засобів

26.

Про переведення нежилого приміщення по вул.Віктора Чміленка, * у м.Кропивницькому до категорії жилих

Пількін Валерій Анатолійович

27.

Про взяття громадян на квартирний облік

28.

Про зняття Тірошка Д.Ю. з квартирного обліку

29.

Про внесення змін до квартирної справи Шпака М.П.

30.

Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 14 травня 2019 року № 290 «Про розподіл квартир»

31.

Про віднесення квартир до числа службових