Порядок денний засідання виконавчого комітету

П О Р Я Д О К

розгляду питань на засіданні виконавчого комітету

25 вересня 2017 року о 14.00

Пількін Валерій Анатолійович

1.

Про утворення наглядової ради з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій в м. Кропивницькому

Вовк Юлія Миколаївна

2.

Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, які є мешканцями м. Кропивницького

Костенко Лариса Давидівна

3.

Про затвердження мережі навчальних закладів міста Кропивницького на 2017/2018 навчальний рік

Кухаренко Віктор Іванович

4.

Про надання дозволу на проведення благоустрою прилеглих територій до ПАТ “Ельворті”

Коваленко Сергій Миколайович

5.

Про погодження проекту рішення Кіровоградської міської ради “Про передачу паливно-мастильних матеріалів”

6.

Про передачу паливно-мастильних матеріалів

Назарець Анна Федорівна

7.

8.

Про погодження розмірів плати за навчання дітей у школах естетичного виховання м. Кропивницького

Тимоховська Тетяна Миколаївна

9.

Про надання дозволів

10.

Про надання статусу

Колюка Олег Сергійович

11.

Про встановлення пільги з орендної плати за оренду приміщення по вул. Дворцовій, 22-а

12.

Про погодження проекту рішення Кіровоградської міської ради “Про надання згоди на безоплатну передачу цілісних майнових комплексів професійно-технічних навчальних закладів м. Кропивницького з державної власності до комунальної власності територіальної громади м. Кропивницького”

Мездрін Вадим Миколайович

13.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ “ІМПЕРІЯ-АГРО”

14.

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі- підприємцю ПРИБУДЧЕНКУ В.В.

Лєвашов Віктор Володимирович

15.

Про погодження проекту рішення Кіровоградської міської ради “Про передачу майна військовій частині А0680”

16.