Порядок денний засідання виконавчого комітету

П О Р Я Д О К

розгляду питань на засіданні виконавчого комітету

25 липня 2017 року о 14.00

Балакірєва Світлана Миколаївна

1.

Про нагородження з нагоди Дня працівників торгівлі

Бондаренко Альвіна Василівна

2.

Про погодження проекту рішення Кіровоградської міської ради “Про внесення змін до рішення Кіровоградської міської ради від 29 липня 2014 року № 3263 “Про структуру, загальну чисельність та штати апарату Кіровоградської міської ради та її виконавчого комітету, виконавчих органів Кіровоградської міської ради”

Тінькова Олена Ігорівна

3.

Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, які є мешканцями м. Кропивницького

Смаглюк Марина Олександрівна

4.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 10 березня 2016 року № 142

Струк Катерина Анатоліївна

5.

Про накладення адміністративного стягнення

6.

Про накладення адміністративного стягнення

Пузакова Аліна Анатоліївна

7.

Про погодження інвестиційної програми КП “Теплоенергетик” на 2017 рік

Господарикова Ольга Павлівна

8.

Про визначення одержувачів бюджетних коштів

Вергун Олександр Сергійович

9.

Про погодження проекту рішення Кіровоградської міської ради “Про звільнення інвалідів І та ІІ груп по зору на 50 відсотків від абонентської плати за користування квартирними телефонами”

Паламарчук Ірина Олександрівна

10.

Про взяття громадян на квартирний облік

11.

Про взяття громадян на облік для одержання кімнати у гуртожитку, який належить до комунальної власності територіальної громади м. Кропивницького

12.

Про розподіл квартири

13.

Про надання квартири

Тимоховська Тетяна Миколаївна

14.

Про встановлення опіки над малолітніми дітьми

15.

16.

Про втрату статусу

17.

Про відрахування Грицюк В.О. з дитячого будинку сімейного типу Кожанових

18.

Про визначення місця проживання дитини

19.

Про надання дозволів

20.

Про внесення змін до рішень виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 13 жовтня 2016 року № 535 та від 21 жовтня 2014 року № 486

Мездрін Вадим Миколайович

21.

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами ТОВ “РЕКЛАМНЕ АГЕНТСТВО РІК”

22.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю БАРОНІНУ Д.І.

23.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПрАТ “МТС УКРАЇНА”

24.

Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 26.04.2016 р. № 1861