П О Р Я Д О К

розгляду питань на засіданні Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького

12 червня 2018 року о 14.00

Колюка Олег Сергійович

1.

Про користування приміщенням по вул. Пашутінській, 13

Паливода Андрій Анатолійович

2.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки”

3.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про встановлення розмірів ставок єдиного податку у м. Кропивницькому на     2019 рік”

Балакірєва Світлана Миколаївна

4.

Про нагородження з нагоди Дня Конституції України

5.

Про погодження рішення Міської ради міста Кропивницького “Про затвердження Положення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кропивницького”

Вовк Юлія Миколаївна

6.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького (171 особа)

7.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького (395 осіб)

Кухаренко Віктор Іванович

8.

Про затвердження акта з приймання-передачі на баланс влаштованої зупинки громадського транспорту “Хлібозавод” по вул. Великій Пермській за напрямком з центру міста Кропивницького

9.

Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів

Мосендз Анжеліка Анатоліївна

10.

Про встановлення опіки над майном дитини

11.

Про надання статусу (К*Д*С*)

12.

Про надання статусу (Д*І*С*, Л*Д*Р*, Л*М*Р*, Л*В*Г*, Л*А*Т*, К*М*Є*, К*П*Є*)

13.

Про встановлення опіки над малолітніми дітьми та піклування над неповнолітніми дітьми

14.

Про встановлення піклування над неповнолітньою дитиною

15.

Про визначення порядку участі у вихованні та спілкуванні з малолітньою дитиною

16.

Про надання дозволів

Пількін Валерій Анатолійович

17.

Про взяття громадян на квартирний облік

18.

Про зняття громадян з квартирного обліку та виключення із списку осіб, які користуються правом першочергового одержання жилих приміщень

19.

Про надання ордерів на жилі приміщення в будинку

20.

Про розподіл квартири

21.

Про надання квартири

22.

Про ліквідацію квартирного обліку Управління Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області та прийняття облікових справ працівників Управління

Назарець Анна Федорівна

23.

24.

25.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про перейменування Кіровоградської музичної школи № 1 ім. Г.Г.Нейгауза та затвердження Статуту МУЗИЧНОЇ ШКОЛИ № 1 ІМ. Г.Г.НЕЙГАУЗА МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО у новій редакції”

26.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про перейменування комунального закладу “Кіровоградська музична школа № 2 ім. Ю.С.Мейтуса” та затвердження Статуту КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “МУЗИЧНА ШКОЛА № 2 ІМ.Ю.С.МЕЙТУСА МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО” у новій редакції”

27.

28.

29.

30.

31.

32.

Мездрін Вадим Миколайович

33.

Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 28 грудня 2017 року № 627 “Про комісію з питань координації заходів щодо впорядкування розміщення тимчасових споруд торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності в м. Кропивницькому”

34.

Про переведення жилої квартири № 8 по вул. Великій Пермській, 57 у м. Кропивницькому до категорії нежилих

35.

Про переведення жилої кімнати № 1 по вул. В'ячеслава Чорновола, 1-б у м. Кропивницькому до категорії нежилих

36.

Про переведення нежилої будівлі по вул. Покровській, 12-г у м. Кропивницькому до категорії жилих

37.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю КВАРАЦХЕЛІЯ П.І.

38.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПП “АВТОПРОМ”

39.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПАТ “МТБ БАНК”