П О Р Я Д О К

розгляду питань на засіданні Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького

11 квітня 2019 року о 14.00

Коваленко Сергій Миколайович

1.

Білокінь Сергій Валентинович

2.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про безоплатну передачу завершених будівництвом зовнішніх водопроводів у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст Кіровоградської області”

Колюка Олег Сергійович

3.

Про встановлення пільги з орендної плати

Брюховецький Олександр Григорович

4.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про затвердження Положення про спеціалізовану інспекцію Міської ради міста Кропивницького в новій редакції”

Смаглюк Марина Олександрівна

5.

Про затвердження Тимчасового положення про забезпечення здійснення контролю у сфері благоустрою та виконання заходів з відновлення об'єктів благоустрою

6.

Про затвердження нового складу адміністративної комісії при Виконавчому комітеті Міської ради міста Кропивницького

Житник Віктор Петрович

7.

Про затвердження коефіцієнта співвідношення безкоштовно перевезених пасажирів до платних

8.

Морква Маріанна Олександрівна

9.

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 14 березня 2017 року № 127 “Про затвердження нового складу координаційної ради з питань розвитку підприємництва”

10.

11.

Мездрін Вадим Миколайович

12.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ТОВ “УКРРЕКЛАМА”

13.

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю ГЕРШКУЛУ С.В.

14.

Про скасування дозволів на розміщення зовнішньої реклами від 10 березня 2009 року № 993, 994, 995, 997, 998, 999, 1000, 1001

Вовк Юлія Миколаївна

15.