ПОРЯДОК

розгляду питань на засіданні Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького

14 серпня 2018 року о 14.00

Брюм Олена Миколаївна

1.

Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету міської ради

Балакірєва Світлана Миколаївна

2.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Кропивницького”

3.

Про нагородження з нагоди 27-ої річниці незалежності України

Костенко Лариса Давидівна

4.

Про внесення змін до рішення Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького від 28 грудня 2017 року № 615 “Про організацію харчування учнів та вихованців закладів освіти м. Кропивницького на 2018 рік”

5.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про затвердження передавального акта та перейменування загальноосвітньої школи”

Назарець Анна Федорівна

6.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про внесення змін до рішення Кіровоградської міської ради від 27 грудня 2016 року № 742 “Про затвердження Програми розвитку культури і туризму в м. Кропивницькому на 2017-2020 роки”

7.

Про погодження розмірів плати за навчання дітей у школах естетичного виховання м. Кропивницького

Кухаренко Віктор Іванович

8.

Про затвердження акта з приймання-передачі на баланс влаштованої зупинки громадського транспорту “Хлібозавод” по вул. Великій Пермській за напрямком до центру міста Кропивницького

9.

Мездрін Вадим Миколайович

10.

Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 11 серпня 2015 року № 1764

11.

Про переведення жилої квартири № 69 по вул. Арсенія Тарковського, 60  у м. Кропивницькому до категорії нежилих

Вовк Юлія Миколаївна

12.

Про надання грошової допомоги громадянам міста з нагоди 100-річного ювілею

13.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького

14.

Про надання грошової допомоги з нагоди Міжнародного дня глухих

15.

Про надання грошової допомоги з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку

16.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста (34 мешканцям)

17.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста (88 мешканцям)

Тимоховська Тетяна Миколаївна

18.

Про надання дозволів

19.

Про надання статусу (О*Д*М*, Д*О*М*, Д*І*М*, К*Д*О*, Б*М*Ю*)

20.

Про надання статусу (С*С*О*, С*К*О*, С*Є*М*)

21.

Про продовження терміну перебування малолітньої дитини в комунальному закладі “Кіровоградський обласний спеціалізований будинок дитини нового типу”

22.

Про встановлення опіки над малолітньою дитиною та піклування над неповнолітньою дитиною

23.

Про встановлення опіки над майном дітей

Пількін Валерій Анатолійович

24.

Про взяття громадян на квартирний облік

25.

Про виключення квартири із числа службових

26.

Про затвердження рішення про надання квартир

Пузакова Аліна Анатоліївна

27.

Про встановлення режиму роботи закладів ресторанного господарства

28.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про внесення змін до рішення Міської ради міста Кропивницького від 15 лютого 2018 року № 1422 “Про затвердження Програми зайнятості населення м. Кропивницького на 2018-2020 роки” (із зауваженнями)

29.

Про встановлення тарифів на необхідний мінімальний перелік ритуальних послуг, що надаються КП “Ритуальна служба - спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування”