П О Р Я Д О К

розгляду питань на засіданні Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького 26 лютого 2019 року о 14.00

Колодяжний Сергій Олександрович

1.

Про організацію харчування вихованців комунального закладу “Дитячий будинок “Наш дім” Міської ради міста Кропивницького” на 2019 рік

Коваленко Сергій Миколайович

2.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про затвердження напрямів діяльності та заходів, що будуть виконуватись виконавчими органами місцевого самоврядування та комунальними підприємствами міської ради в сфері пожежної та техногенної безпеки на 2019-2021 роки”

Колюка Олег Сергійович

3.

Про дозвіл на списання автомобілів

Горбенко Оксана Анатоліївна

4.

Про затвердження орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на 2019 рік

Брюм Олена Миколаївна

5.

Про зняття з контролю рішень виконавчого комітету міської ради

Смаглюк Марина Олександрівна

6.

Про розгляд скарги по справі про адміністративне правопорушення гр.Гадзоєва П.М.

Вовк Юлія Миколаївна

7.

Про надання одноразової матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції, операції Об'єднаних сил, які є мешканцями м.Кропивницького

Ломова Тетяна Валентинівна