П О Р Я Д О К

розгляду питань на засіданні Виконавчого комітету Міської ради міста Кропивницького 18 грудня 2018 року о 14.00

Бочкова Любов Тимофіївна

1.

Про схвалення проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про бюджет міста Кропивницького на 2019 рік”

Шишко Олександр Миколайович

2.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про передачу майна”

Лєвашов Віктор Володимирович

3.

Про погодження рішення Міської ради міста Кропивницького “Про затвердження Програми територіальної оборони та підтримання постійної мобілізаційної готовності міста Кропивницького на 2019-2021 роки”

3-а.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про передачу майна військовій частині А0680”

3-б.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про передачу майна військовій частині А1840”

Колюка Олег Сергійович

4.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про порядок використання коштів на охорону об'єктів культурної спадщини”

Масло Людмила Яківна

5.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про затвердження Програми забезпечення умов діяльності депутатів міської ради на 2019-2020 роки”

Якунін Сергій Володимирович

6.

Про передплату періодичних видань на перше півріччя 2019 року

Колодяжний Сергій Олександрович

7.

8.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про внесення змін до рішень Міської ради міста Кропивницького від 15 лютого 2018 року № 1405, 1406, 1407, 1408”

Вовк Юлія Миколаївна

9.

Про надання щомісячної матеріальної допомоги дитині загиблого учасника АТО

10.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького (223 особи)

11.

Про надання одноразової адресної грошової допомоги мешканцям міста Кропивницького (205 осіб)

11-а.

Про надання грошової допомоги ветеранам війни - визволителям міста

Савченко Тетяна Миколаївна

12.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про внесення змін до рішення Кіровоградської міської ради від 29 липня 2014 року № 3271 “Про надання згоди на безкоштовне прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Кіровограда житлового фонду ДП ДАК “Хліб України”

12-а.

Про безкоштовну передачу основних засобів

Макарук Оксана Олександрівна

13.

Про погодження проекту рішення Міської ради міста Кропивницького “Про припинення дитячої міської поліклініки № 1 шляхом перетворення (реорганізації) у комунальне некомерційне підприємство”

14.

Мездрін Вадим Миколайович

15.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю ВЕРЕМ'ЄВІЙ О.М.

16.

Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами від 13 жовтня 2008 року № 878

17.

Про демонтаж рекламних засобів

17-а.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю ТОПЧІЮ М.М.

17-б.

Про надання дозволів на розміщення зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю ІСКРУК В.В.

17-в.

Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ “КИЇВСТАР”

Пількін Валерій Анатолійович

18.