Працевлаштування

Перелік вакантних посад на комунальних підприємствах підпорядкованих Головному управлінню житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради станом на 02.08.2022

Посада

Роботодавець

Заробітна плата (грн.)

Завдання та обов’язки

1

Електромонтер 4 розряду

Комунальне підприємство "Спеціалізована монтажно-експлуатаційна організація" Кропивницької міської ради

9526

Виконання робіт з капітального ремонту електроустаткування. Регулювання та перевірка апаратури і приладів після ремонту. Ремонт підсилювачів, приладів світлової та звукової сигналізації, контролерів, постів керування. Обслуговування силової та освітлювальної електроустановки зі складними схемами вмикання. Здійснення перевірки, монтаж і ремонт схем освітлення. Прокладання кабелю, виконання кінцевого заправлення у кабельних лініях напругою до 1000 В. Визначення місць пошкодження кабелів, вимірювання опори заземлення, потенціали на оболонці кабелю.

2

Електромонтер 5 розряду

10866

Здійснення капітального ремонту електроустаткування. Регулювання та перевірка апаратури і приладів після ремонту. Ремонт підсилювачів, приладів світлової та звукової сигналізації, контролерів, постів керування. Обслуговування силової та освітлювальної електроустановки зі складними схемами вмикання. Здійснення перевірки, монтаж і ремонт схем освітлення. Прокладання кабелю, виконання кінцевого заправлення у кабельних лініях напругою до 1000 В. Визначення місць пошкодження кабелів, вимірювання опори заземлення, потенціали на оболонці кабелю. Здійснення паяння м’якими та твердими припоями. Виконання робіт за кресленнями та схемами.

3

Налагоджувальник контрольно-вимірювальних приладів та автоматики

12701

Розробка методів налагодження та схеми з'єднання регульованої апаратури з контрольно-вимірювальними приладами та джерелами живлення. Проведення ремонту контролерів світлофорних об’єктів (пайка світлодіодних матриць). Здійснення наладки та/або корекції часу світлофорних об’єктів. Здійснення перевірки, монтаж і ремонт схем сітлофорних об’єктів.

4

Озеленювач

Комунальне підприємство "Благоустрій" Кропивницької міської ради

7089

Виконання робіт з благоустрою територій, які закріплені за підприємством.

5

Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування

10040

Виконання монтажних і ремонтних робіт на електричних мережах і пристроях.

6

Машиніст екскаватора ("Борекс")

10109

Виконання земляних робіт для влаштування траншей, котлів, приямків та виконання навантажувальних робіт.

7

Електромонтер з випробувань та вимірювань

Комунальне підприємство "Міськсвітло" Кропивницької міської ради

12166

Проведення вимірювання параметрів мережі до 1000 вольт.

8

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній 5 розряду (на період мобілізації працівника)

14836

Ремонт та обслуговування електромереж.

9

Електромонтер з ремонту та монтажу кабельних ліній 4 розряду

12586

Ремонт та обслуговування електромереж.

10

Електромонтер з ескізування трас ліній електропередач

7769

Екскізування трас ліній електропередач.

11

Водій автотранспортних засобів (ІЖ)

7816

Водіння автотранспортного засобу.

12

Штукатур 3  розряду

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація № 1" Кропивницької міської ради

7824

Виконання робіт з оштукатурювання та шпаклювання стін фасадів та під’їздів житлових будинків.

13

Слюсар-сантехнік

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація № 2" Кропивницької міської ради

802

Виконання робіт з обслуговування внутрішньо будинкових мереж  (опалення, водопостачання, водовідведення).

14

Двірник

6500

Прибирання прибудинкових територій житлових будинків.

15

Покрівельник 4  розряду

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна організація № 3" Кропивницької міської ради

8802

Виконання чергових і позачергових оглядів покрівель, очищення їх від сміття, виготовлення і навішування водостічних труб, лотків, лійок, колін, жолобів, обрамлення, карнизів та інш. розбирання старих покрівель та їх ремонт.

16

Юрист 0,5 ставки, для особи з інвалідністю

Комунальне підприємство "Житлово-експлуатаційна контора № 9" Кропивницької міської ради

5868

Ведення претензійно-позовної роботи, надання консультацій, висновків, довідок та інш.

17

Провідний інженер з проектно – кошторисної роботи

Комунальне підприємство "Теплоенергетик" Кропивницької міської ради

13372

Підготовка проектно-кошторисної документації.

18

Електрослюсар з ремонту електроустаткування електростанції 4 розряду

10138

Здійснення слюсарної обробки деталей, проведення очищення, промивання і протирання демонтованих деталей і складальних одиниць електротехнічного устаткування.

19

Електромонтер з випробувань та вимірювань 4 розряду

11150

Проведення випробувань на електростанціях і в електричних мережах, вимірювання параметрів електроустаткування.

20

Лаборант електромеханічних випробувань та вимірювань 4 розряду

9596

Проведення контрольних вимірювань.

21

Слюсар з ремонту устаткування теплових мереж

3 розряд – 8530

4 розряд – 9596

5 розряд - 10947

Здійснення слюсарної обробки деталей, спільна робота з електрогазозварником на майданчиках, в колодязях, колекторах.

22

Тракторист 5 розряду

10165

Виконання транспортної роботи на тракторі.