Посадовець року

Про конкурс

Конкурс «Посадовець року» проводиться з метою підвищення професіоналізму посадових осіб місцевого самоврядування, розвитку їх творчої активності, ініціативи, сприяння розвитку місцевого самоврядування, прозорості й вдосконалення процесу організації, ефективності діяльності та узагальнення досвіду роботи кращих працівників органів місцевого самоврядування.

Розпорядження "Про проведення у 2019 році конкурсу "Посадовець року"

 

У Конкурсі можуть брати участь посадові особи місцевого самоврядування міста Кропивницького

 

Для участі у Конкурсі посадові особи місцевого самоврядування міста Кропивницького до 01 листопада поточного року заповнюють на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницького АНКЕТУ учасника із зазначенням професійного креда та додаванням відеовізитівки (розповідь про себе, свої уподобання, хобі тощо), яку потім буде використовувати учасник під час проходження I туру Конкурсу за технічної підтримки відділу інформаційно-комп'ютерного забезпечення.

* потрібно мати акаунт Google, або зареєструвати новий

 

 

Конкурс проходитиме у 3 тури:

I тур - презентація професійної діяльності учасника (07.11.2019)

II тур – включає в себе перевірку на знання актів законодавства та нормативних документів, що стосуються служби в органах місцевого самоврядування, практичне завдання щодо складання ділового документа та ситуаційне завдання (14.11.2019)

III тур – онлайн голосування за учасників Конкурсу в кожній номінації на офіційному веб-сайті Міської ради міста Кропивницького (з 15.11.2019 по 30.11.2019)

 

Переможці Конкурсу визначатимуться за номінаціями: «Керівник року 2019», «Спеціаліст року 2019». Будуть нагороджені дипломами переможців та грошовою винагородою.


В цьому році визначено, що «Лідер онлайн голосування» також буде нагороджений дипломом переможця та заохочений грошовою винагородою.


Результи Конкурсу будуть оголошені до Дня місцевого самоврядування, висвітлені у засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті міської  ради.