ЗНО – 2020: випускники закладів освіти отримали право змінювати місце проходження оцінювання знань

Четвер, 7 травня 2020 14:45

З огляду на ситуацію, що склалася в Україні через запровадження карантинних заходів, випускники закладів освіти отримали право змінити місце проходження ЗНО. Про це повідомили в управлінні освіти міської ради Кропивницького.

Першочергово таке право отримали учні, які навчаються в закладах загальної середньої освіти інтернатного типу, закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти. Механізм внесення змін до реєстраційних даних для окремих випускників поточного року розміщено на офіційних сайтах закладів в «Кабінеті керівника закладу освіти».

При цьому, зміна місця проведення ЗНО можлива лише за умови, що місце проживання і місце розташування закладу освіти розміщені в різних областях або відстань між ними перевищує 150 км.

Для внесення змін випускнику потрібно звернутися до особи, відповідальної за реєстрацію у його закладі освіти. Адміністратори закладів освіти мають подати інформацію про внесення змін до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти не пізніше 18 травня.

Усі новини