З паліями листя у Кропивницькому боротимуться спільно: влада, поліція і громада

Понеділок, 29 жовтня 2018 16:21

У Кропивницькому жорсткіше контролюватимуть паліїв листя.  На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 29 жовтня.

У приватному секторі все ще збирають та продовжують палити листя, не зважаючи на велику  шкоду від таких багать для екології міста.

- Районнні ради, посильте роботу з активом кварталів, – поставив завдання очільник міста. - Вогнища по всьому місту! Ввечері така кіптява, вогонь, дим коромислом! Кого ми труїмо?! Самих себе, своїх дітей. Мені надзвичайно сподобалося гасло, озвучене під час Академії інтегрованого розвитку місто, що відбулася у Кропивницькому -  “Місто- це я”. Влучно і правильно. Яка розумна філософія!

Цими днями фахівці спецінспекції активніше проводитимуть рейди і жорстко каратимуть за паління вогнищ з опалого листя. Поліцію Андрій Райкович теж попросив звертати прискіпливу увагу на ватри у місті, особливо ввечері.

- Журналістів, користувачів соцмереж прошу нищівно викривати цих нехлюїв. Фотографуйте їх, повідомляйте адреси. Це просто екологічний бандитизм - палити вуличні купи листя, – наголосив міський голова. - Не припиняємо боротьбу. ЖЕКи — прошу теж активізувати мешканців багатоповерхівок. Зрозуміло, що двірників не вистачить, щоб самотужки прибрати всі прибудинкові території і вивезти з них зібране листя. Але це той момент, коли люди повинні об’єднатися навколо вирішення спільної для усіх проблеми.

Усі новини