Юні гирьовики із Кропивницького успішно виступили на Всеукраїнських турнірах у Житомирі

Понеділок, 18 лютого 2019 14:59

У Житомирі завершилися  Всеукраїнські змагання з гирьового спорту "Об’єднання - запорука розвитку", присвячені пам’яті заслуженого працівника фізичної культури та спорту України Олександра Дідовця та Всеармійські змагання з гирьового спорту "Гвардійський ривок".

Учасниками турніру стали 270 гирьовиків з різних регіонів України. Вихованці комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Анжеліка Намєснік у ваговій категорії до 58 кг стала чемпіонкою серед жінок, Геннадій Тимофєєв у вазі до 85 кг став бронзовим призером серед чоловіків, Ігор Карпенко у вазі до 78 кг серед чоловіків посів четверте місце.

На Всеармійських змаганнях з гирьового спорту "Гвардійський ривок", в яких брали участь військовослужбовці різних родів військ Збройних сил України, кропивничанин Ігор Карпенко у своїй ваговій категорії став срібним призером.