Вихованці кропивницьких ДЮКів цікаво і пізнавально проводять позашкільний час

П'ятниця, 19 жовтня 2018 11:03

Щодня в міських дитячо-юнацьких клубах комунального закладу «Об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання» міської ради Кропивницького» на дітей очікують цікаві за змістом та різнотематичні заходи.

Як повідомили в управлінні молоді та спорту, 18 жовтня педагог-організатор ДЮКу «Ровесник» Тетяна Бойко ознайомила молодших вихованців Зразкового хореографічного ансамблю «Метелиця» з основними правилами користування електричними та газовими приладами в побуті.

Діти дізналися яких правил та заходів безпеки необхідно дотримуватися при користуванні в домашніх умовах електрогазовими приладами. За допомогою змістовно підготовленої відеопрезентації Тетяна Бойко продемонструвала, що відбувається внаслідок неправильної експлуатації електроприладів.

А в дитячо-юнацькому клубі «Скіф» відбулося свято Осені. Дітям був запропонований майстер - клас по роботі із  природними матеріалами «Осінні самоцвіти». Вихованці мали можливість проявити власні натхнення і фантазію та виготовити  осінні композиції в об'ємних вазах. 

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38