У міській раді Кропивницького вітали перших лауреатів міської літературної премії імені Арсенія Тарковського

П'ятниця, 22 червня 2018 14:13

Сьогодні, 22 червня, стали відомим імена перших лауреатів міської літературної премії імені Арсенія Тарковського.

Переможців престижного конкурсу першими привітали міський голова Андрій Райкович і секретар міської ради Андрій Табалов. Перед початком шостого засідання дванадцятої сесії міської ради вони вручили лауреатам дипломи переможців і сертифікати на грошову частину премії у сумі десять тисяч гривень кожному.

У номінації «Проза» вітання приймав Олександр Кердіваренко за книгу «Ключі від раю». У номінації «Література для дітей» кращим визнано Володимира Кобзара із книгою «Запах фіалки». А у номінації «Поезія» перемогла Наталія Бідненко зі збіркою віршів «Якби не Ти…».

На здобуття премії висувалися літературні твори українською мовою, які були опубліковані окремими книгами, вийшли друком впродовж останніх чотирьох років та отримали громадське визнання в жанрах поезії і прози.

Наталія Бідненко від імені усіх лауреатів подякувала міській владі за започаткування важливого для міста конкурсу, який безумовно сприятиме утвердженню гуманістичних цінностей, збагатять знаннями історії і сьогодення міста та популяризуватимуть Кропивницький в Україні та за її межами.

Усі новини