У Кропивницькому презентували книгу письменника Андрія Шульги: виручені кошти автор передав на потреби ЗСУ

Понеділок, 26 лютого 2024 13:36

У Кропивницькому літературно-меморіальному музеї І.К. Карпенка-Карого відбулася творча зустріч з відомим в Україні поетом, музикантом, бардом, членом Конгресу літераторів України, творчого об’єднання «Вітрила» Андрієм Шульгою. У рамках заходу презентували його першу прозову книгу «Мінливості собачого життя».

Головні герої повісті – брати наші менші, однак автор показав у своєму творі також стосунки між людьми: доброту і милосердя, а інколи – байдужість і навіть жорстокість.

Відкриваючи захід, науковиця Наталія Мельниченко розповіла гостям про дружні зв’язки, які музей підтримує з Андрієм Шульгою не один рік. Нагадала, що презентація його першої поетичної збірки «Резон крилатих мрій» також відбулася в міській садибі Тобілевичів влітку 2021 року. Присутнім продемонстрували світлини з цієї зустрічі.

У презентації взяла участь редакторка книги – членкиня Кіровоградської обласної організації НСПУ Наталія Бідненко.

- Мені пощастило бути редактором книжки, яку сьогодні презентує  Андрій Шульга. Хочу підкреслити, що книжка цікава і для школярів, і для дорослих. Хто придбає книжку Андрія Шульги – не пошкодує, повірте! - зазначила Наталія Бідненко.

Під час обговорення автор розповів про історію створення повісті та відповів на безліч запитань, які було поставлено під час спілкування. Презентація проходила у формі вільного мікрофону, її учасники ділилися своїми відгуками та враженнями про твір. Добрі слова сказали очільниця ТО «Вітрила» Олена Надутенко, члени об’єднання та колеги по перу Анатолій Каретний, Валерій Михайлов, Наталія Шмітке, Валентина Саєнко, Анатолій Чечель, Анатолій Саржевський, голова Кіровоградської обласної громадської організації «Об’єднання болгар «Нашите хора» Сергій Осадчий. 

На презентацію прийшли переважно творчі люди, друзі, шанувальники таланту Андрія, які знають, що поезія в його житті міцно пов’язана з піснею, тому зустріч продовжилася музичною локацією: лунали пісні на слова поетів нашого краю Миколи Левандовського, Оксани Шпирко, Наталії Бідненко, Валентини Кондратенко-Процун та інші.

За цікаве і щире спілкування подякувала директорка музею Лариса Хосяінова. За традицією музейники подарували Андрію Шульзі афішу заходу, побажали наснаги, нових здобутків, а головне – мирного неба. Гроші, отримані під час презентації від продажу книги, автор передає волонтерам на потреби ЗСУ.

Усі новини