У Кропивницькому оприлюднять імена орендаторів комунальної землі, які не підтримують на ній належний благоустрій

Понеділок, 4 червня 2018 14:25

Усі розриття асфальтового покриття на території Кропивницького мають бути узгоджені з головним управлінням житлово-комунального господарства. На цьому наголосив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 04 червня.

- Міськводоканал сьогодні виконує надзвичайно масштабний обсяг робіт з модернізації власних мереж, – відзначив очільник міста. – Це добре, але ж основна маса таких ремонтів пов’язана із порушенням асфальтового покриття. Мені соромно слухати, читати, що пишуть люди і, власне, що я сам часто спостерігаю на вулицях міста. Як не потоки, то розрито, якщо засипали, то купа провалених люків. Я розумію, що мережі не просто зношені, а вже геть згнилі. Але я не маю права не реагувати на численні обурення жителів міста, особливо приватного сектору, де й доріг нормальних мало. Якщо ви плануєте якісь капітальні заміни на мережах, повідомляйте жителям того мікрорайону. І обов’язково узгоджуйте свої дії з головним управлінням ЖКГ, щоб не вийшло, що сьогодні заасфальтували, а завтра риємо, щоб відремонтувати водогін.

Місто має вигляд охайного, коли воно прибирається системно: очищується від бур'янів, від пилу, від бруду, пляшок і всіх ознак “культурного відпочинку” нашого народу, підкреслив Андрій Райкович. Міський голова позитивно відгукнувся на створення у Кропивницькому «Екологічного патруля», які вже встигли попрацювати на кінцевій зупинці транспорту у Лісопарковій.
Молодці! Хороша життєва позиція,- наголосив очільник міста. - Я вітаю їх! Побільше б такої молоді. А згадайте, скільки разів я звертав увагу наших комунальних служб саме по цій території! Зараз літо — дні значно довші. Вечорами, особливо у вихідні відпочиваючої публіки на вулицях, в парках багато. І сміття у людних місцях теж значно прибавилося!Місто у вихідні дні має бути прибраним теж! Не чекайте понеділка!

Звертаюсь до спецінспекції — трава, бур'яни, особливо на орендованих ділянках і навколо них, у Центральному сквері, увесь Балашівський промисловий район. Всі майданчики, які оточені парканами, також обвиті бур'янами! Працюйте з орендарями! Я звертаю увагу і журналістів - шановні колеги! Ви можете у своїх виданнях розмістити фото цих горе-майданчиків, гектарних територій, які роками оточені залізяччям — це в кращому випадку, а навколо і всередині вже хащі. Зробіть таких горе-орендаторів публічно відомими! Ми висадили дві алеї на Набережній і паралельно мусимо прибирати увесь той жах, що коїться на орендованій ділянці!

Комунальну тему Андрій Райкович завершив зверненням до керівників теплогенеруючих підприємств.

- Скоро наступить зима, шановні. А ви ще не полатали ями за минулу зиму. Це перше, - акцентував увагу міський голова. - Друге — це стратегія, яку вперто розвиває “Кіровоградгаз”: ми партнери, але газу без грошей наперед не отримаєте. Тому не втягуйте міську владу у ваші економічні стосунки, дійте на випередження, починайте ремонтувати, готувати своє господарство до наступного опалювального сезону.

Усі новини