У Кропивницькому до Дня незалежності України вручили почесні відзнаки міської ради та її виконавчого комітету за заслуги перед містом

Четвер, 24 серпня 2017 15:37

Сьогодні, 24 серпня, під час урочистостей з нагоди дня Незалежності України кращих з кращих мешканців Кропивницького, керівників промислових підприємств, лідерів громадських організацій, ветеранів, учасників АТО, волонтерів, які впродовж багатьох років і сьогодні палко відстоюють незалежність рідної землі, сумлінно трудяться задля блага громади, рішенням виконавчого комітету нагороджено почесними відзнаками обласної ради, облдержадміністрації, міської ради та її виконавчого комітету.

- Справжня незалежність — це потужна економіка, високі соціальні стандарти, розвинена наука, високий рівень культури, подолана корупція. А в нашому місті — це комфортні тролейбуси, уквітчані сквери, парки, гарні дороги, але задля цього треба тісно співпрацювати міській владі та кропивничанам, - підкреслив під час виступу секретар міської ради Андрій Табалов. - Сьогодні, разом з героями АТО та волонтерами, ми вітаємо виробничників, підприємців, вчителів, медиків — усіх тих, хто щодня сумлінно працює задля розвитку нашого рідного міста.

Цього святкового дня за значні особисті заслуги перед містом, територіальною громадою, особистий внесок у державне будівництво та з нагоди 26-ї річниці незалежності України секретар міської ради нагородив відзнакою виконавчого комітету міської ради „За заслуги” ІІ ступеня Володимира Римара - заступника начальника управління соціального захисту населення Подільської районної у місті ради. А за особисту мужність і героїзм, виявлені під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі і незламність духу та з нагоди 26-ої річниці незалежності України відзнакою виконавчого комітету міської ради „За заслуги” ІІ ступеня нагороджено Володимира Боревського - заступник командира роти по роботі з особовим складом військової частини А 0680.

З нагоди Дня Незалежності України почесні грамоти міської ради та виконавчого комітету Кропивницького отримали:

Світлана Свиридова - викладач вокально-хорових дисциплін музичної школи № 4;

Олег Симуляк - директор Кіровоградського міського соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування;

Вікторія Стасюк - оператор комп’ютерного набору управління охорони здоров’я міської ради.

Також цього дня почесні відзнаки від обласної та міської влади за заслуги перед містом отримали військовослужбовці, волонтери, підприємці, лідери громадських організацій.

Усі новини