У Кропивницькому діє заборона збиратися на дитячих і спортивних майданчиках міста

Четвер, 2 квітня 2020 12:15

У Кропивницькому, через запровадження суворих карантинних заходів, діє заборона для громадян збиратися та гратися  на дитячих і спортивних майданчиках.

Відповідні оголошення комунальні служби вже розмістили. Проте, це не заборона перебувати на свіжому повітрі, а порада уникати скупчень людей, пояснюють в головному управлінні житлово – комунального господарства.

Разом з тим представники всіх чотирьох міських  ЖЕО та ЖЕКу№9 не припиняють проведення робіт з дезінфекції під’їздів багатоповерхівок: спеціальним дезінфікуючим розчином обробляють сходи, стіни, вхідні двері. Продовжують також знезаражувати зупинки, де збирається чимало людей. Працівники КП «Універсал 2005» з допомоги трьох одиниць техніки проводять санітарну обробку вулиць міста.

Разом з тим спеціалісти КП "Універсал 2005" виконують поточну роботу: вичищають місто від сміття, прибирають проїжджі частини, засипають сколом ями по вулиці Слободянюка та грейдерують дорожнє покриття по вулицях Герцена, провулку Середній В'їзд та Мечникова.

А фахівці КП" Благоустрій" виконують збір та вивіз випадкового сміття в парку Космонавтів, по вулиці Київській. Навантажують на вивіз обрізану насіннєву поросль  та випадкового сміття по вулиці Желябова і  опале гілля  на Фортечних Валах.

Усі новини