У Кропивницькому 25 січня оголошено Днем жалоби

Середа, 24 січня 2018 17:13

Четвер, 25 січня, у Кропивницькому оголошується Днем жалоби у зв'язку із трагічною загибеллю під час терористичного акту у місті Кабул (Республіка Афганістан) трьох кропивничан: стюардеси авіакомпанії “Українські крила” Пасенчук Катерини Сергіївни, а також співробітників авіакомпанії “УРГА” Кардаша Валерія Миколайовича та Дикого Олександра Дмитровича.

Цього дня на флагштоках біля будівлі міської ради Кропивницького будуть приспущені офіційний Прапор міста та червоно-чорний прапор, відмінено проведення на території обласного центру  розважально-концертних заходів та спортивних змагань.

Міська рада міста Кропивницького та її виконавчий комітет висловлюють найщиріші співчуття рідним, друзям та близьким загиблих.