У день свого професійного свята комунальники Кропивницького протистоять сніговій стихії і забезпечують стабільну роботу громадського транспорту

Неділя, 18 березня 2018 15:42

Складні погодні умови додали клопоту кропивницьким комунальникам у день їхнього професійного свята – 18 березня.

Сильний снігопад змусив всю ніч працювати чергову бригаду спеціальної техніки КП «Універсал – 2005» у складі п’яти МАЗів і одного ЗІЛа на розчистці магістральних шляхів і посипці складних ділянок дороги.

Як повідомив директор підприємства Віктор Панішко, вдень стабільний рух громадського транспорту забезпечують три одиниці техніки – вони чистять від снігу віддалені мікрорайони обласного центру: Велику Балку, Завадівку, Кущівку, Стару Балашівку тощо.

У той же час, двірники міських ЖЕО мобілізовані на організацію безпечного руху містян по між будинковим територіям.

А об 18.00 на вулиці Кропивницького вийде весь наявний склад снігоприбиральної техніки – двадцять автомобілів: вони заступають в нічну зміну і протистоятимуть снігопаду, щоб зранку, 19 березня, автобуси і тролейбуси мали можливість перевозити пасажирів міста.

Міська влада традиційно звертається до власників приватного транспорту не залишати у вечірній час автомобілі на узбіччях проїжджої частини вулиць у Кропивницькому. Вільні від транспорту вулиці – гарантія якісної розчистки доріг обласного центру.

Усі новини