OlympicLab для юних кропивницьких велосипедистів

Понеділок, 3 серпня 2020 15:59

У п’ятницю, 31 липня, на території велобази КДЮСШ № 1 проходив OlympicLab з чемпіонами, направлений на виховання навичок лідерства у юних кропивницьких спортсменів.

Захід організували у співпраці спеціалісти управління молоді та спорту Міської ради міста Кропивницького, міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» і відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області.

Під час урочистого відкриття OlympicLab юних спортсменів привітали директор міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» Микола Аношкін, заслужений майстер спорту з боксу Віктор Фесечко та майстер спорту міжнародного класу з велоспорту Юрій Симоненко. Досвідчені спортсмени розповіли вихованцям спортивної школи про олімпійські цінності, засади формування цілей і досягнення мети, вчили перебороти свої страхи, лінь, втому, хвороби і націлитися на результат, формувати навички бути членом команди, брати на себе відповідальність, поєднувати заняття спортом та освітою, виховували патріотизм.

За результатами OlympicLab спортсмени отримали сертифікати та призи від обласного відділення НОК України.

Усі новини