Муніципальний патруль Кропивницького проти стихійної торгівлі

Вівторок, 3 жовтня 2017 16:19

Муніципальний патруль у складі спеціалістів управління по сприянню розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення та спеціалізованої інспекції міської ради, із залученням працівників патрульної поліції, провів рейдове відстеження території по вулиці Вокзальній біля будинку № 37/16.

Громадянам, мешканцям Кіровоградської області, які здійснювали торгівлю у невстановленому місці вручили три попередження щодо заборони торгівлі у невстановленому місті. Муніципальний патруль також склав 2 протоколи на адміністративні правопорушення за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме за торгівлю овочами та кавунами і продажу живої риби.

Члени патруля виконали також просвітницьку функцію: всім продавцям на асфальті надали роз`яснення щодо дотримання вимог діючого законодавства про правила роздрібної торгівлі продовольчими товарами та запропонували їм здійснювати торгівлю на території ринків міста.