Лише спільні дії правоохоронців, комунальників та містян зупинять «металевий» вандалізм у Кропивницькому

Середа, 26 лютого 2020 11:15

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького звертає увагу мешканців міста на необхідність профілактики випадків крадіжок комунального, спільного чи особистого майна.  На даний час, на жаль, в обласному центрі мають місце злочинні дії викрадачів, зухвалому варварству яких неможливо знайти розумне виправдання і яким не місце в сучасному цивілізованому суспільстві.

Злодії, шукаючи легких шляхів наживи, продовжують нагрівати руки, викрадаючи дороговартісне ліфтове обладнання, дощоприймальні решітки, металеві люки та труби, огорожі, автоматичні вимикачі у під’їздах будинків, лічильники, електричні дроти, опалювальні прилади - батареї, дорожні знаки, кутники з високовольтних опор, обладнання дитячих та спортивних майданчиків, металеві елементи лавок, відновлення яких лягає важким тягарем на плечі житлово-експлуатаційних організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, мешканців будинків,  комунальних підприємств та бюджету міста. 

Не гребують зловмисники і найсвятішим, скоюючи акти вандалізму на кладовищах та  меморіалах – тут наживою стають металеві огорожі, пам’ятні та ритуальні атрибути.

Особливе занепокоєння викликають резонансні випадки псування майна у будинках – підпали ліфтів, розкурочення інженерних систем, що забезпечують життєдіяльність всього будинку, викрадення приладів опалення та будинкових лічильників. 

Головне управління житлово-комунального господарства міської ради Кропивницького звертається до всіх мешканців міста з проханням бути уважними до підозрілих осіб, що можуть нанести потенційну шкоду майну, або ж взагалі викрасти його. Пам’ятайте, що фахівці комунальних служб: ЖЕО, КП «Аварійно-диспетчерська служба» тощо, працюють у спеціальній робочій формі з логотипами підприємств. 

У разі, якщо ви стали свідками крадіжок комунального майна, або ж виявили підозрілих осіб, не зволікайте – негайно звертайтеся до аварійно-диспетчерської служби (15-80), підприємства-управителя та правоохоронних органів (102).

Нагадуємо власникам приймальних пунктів металобрухту, що приймальні пункти будь-якої форми власності не мають права приймати брухт явно злочинного походження: люки, сотні метрів дротів, огорожі, пам’ятні знаки чи плити тощо.

Водночас попереджаємо тих, хто безрозсудно скоює крадіжки: ганебні вчинки можуть вартувати іншим людям життя та здоров’я.   Лише спільні дії комунальників, правоохоронців та небайдужих містян зможуть зупинити «металевий» вандалізм у Кропивницькому.

Усі новини