Кропивницький буде затишним і ошатним: стартував двомісячник благоустрою території міста

Понеділок, 4 березня 2024 17:23

Протягом двох місяців — із 04 березня по 30 квітня у Кропивницькому триватиме  весняне прибирання та благоустрій території міста. Відповідний наказ видали в управлінні житлово-комунального господарства міської ради. Долучитися до комунальних служб і взятися за віники, граблі й лопати закликають усіх небайдужих кропивничан, щоб наше місто навесні стало чистим і охайним.

Протягом двомісячника з благоустрою найбільшу частку робіт виконуватимуть саме міські комунальні служби. Зокрема, працівники комунальних підприємств «ЖЕО №1»,  «ЖЕО №2», «ЖЕО №3», «ЖЕО №4», «ЖЕК №9», а також ОСББ, ОЖБК прибиратимуть прибудинкові території, контейнерні майданчики, упорядковуватимуть дитячі майданчики та майданчики для сушіння білизни.

Комунальне підприємство «Ритуальна служба - спеціалізований комбінат комунально-побутового обслуговування» наводитиме лад на міських кладовищах, а КП «Благоустрій» - у парках і скверах. До прибирання вулиць долучаться працівники  КП «УНІВЕРСАЛ» 2005».

Управління житлово-комунального господарства міської ради запрошує усіх кропивничан  долучитися до прибирання міста та зробити наш спільний дім затишним і ошатним.

Усі новини