Комунальні служби обласного центру працюють в штатному режимі, тримаючи місто в чистоті.

П'ятниця, 17 квітня 2020 12:50

Сьогодні, 17 квітня, представники всіх ЖЕО обласного центру та КРЕПу №9 розпочали день із вже традиційної дезінфекції всіх під’їздів багатоповерхівок міста.

Машини КП "Універсал 2005" спеціальним розчином обробляють дороги Кропивницького. Згідно графіка працюють також сміттєвози підприємства, підмітально-прибиральні машини "Глобус", та «Scandia» – вони прибирають місто, вивозять сміття та ліквідовують несанкціоновані сміттєзвалища. А по вулиці Холодноярській продовжує працювати УЯР, усуваючи ямковість проїжджої частини.

Працівники КП «Благоустрій» з самого ранку прополюють квітники міста. Виконують санітарну обрізку дерев на вулиці Шульгіних, в сквері Молодіжному. Збирають та вивозять випадкове сміття по вулицях Кропивницького, Полтавській, Шухевича, Короленка, Холодноярській та на в’їздах в місто.  

Спеціалісти КП «Міськсвітло» продовжують реалізовувати програму «Світле місто». Сьогодні виконують технічне обслуговування зовнішнього освітлення на вулицях Жадова та Пацаєва, з заміною світильників СЕС".

Усі новини