Громадяни пільгових категорій - мешканці Кропивницького мають право на безоплатне встановлення приладів обліку води

Вівторок, 21 лютого 2017 08:50

Мешканці Кропивницького – громадяни пільгових категорій мають право на безоплатне встановлення лічильників обліку холодної води.

Як повідомили в Головному управлінні житлово- комунального господарства міської ради Кропивницького, рішенням виконавчого комітету міської ради від 12 квітня 2016 року № 202 затверджено Порядок встановлення приладів обліку холодної води в квартирах, житлових будинках малозабезпечених пільгових верств населення міста Кропивницького.

За безоплатним встановленням водолічильника за кошти міського бюджету можуть звертатися малозабезпечені пільгові категорії населення – інваліди війни, учасники бойових дій, учасники війни, учасники АТО, члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, віднесених до категорій 1 та 2, діти війни, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальну пільгу у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України. Відповідно п. 4 Порядку, встановлення засобів обліку холодної води проводиться за зверненням особи до відділу по роботі зі зверненнями громадян міської ради Кропивницького (вул. Велика Перспективна, 41, кімн. 130) із заявою і документами про пільгове встановлення засобів обліку холодної води та за умови фактичного проживання пільговика та членів сімей (загиблого) за місцем реєстрації. Окрім заяви, необхідно надати наступні документи:

  • ксерокопію паспорта та ідентифікаційного коду;
  • довідку про зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (форма № 3);
  • довідку про доходи членів сім’ї;
  • копію документа, що підтверджує право на отримання пільги.

За додатковою інформацією просимо звертатися за тел. 24 84 55.

Усі новини

Ми сильні, коли єдині!
Субота, 22 січня 2022 11:38