Друге засідання п’ятнадцятої сесії міської ради Кропивницького відбудеться 07 травня
Понеділок, 6 травня 2019 15:07
У вівторок, 07 травня, відбудеться чергове засідання сесії міської ради Кропивницькому. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 06 травня.
Підготовка до сесійного засідання має бути професійною та ґрунтовно, попередив міський голова. А тому всі питання, винесені на розгляд депутатського корпусу мають бути ретельно опрацьовані.
- Особливо це стосується земельних питань. І, зокрема виділення землі учасникам АТО, «чорнобильцям», які приходили на прийомі у міській раді, – наголосив Андрій Райкович. – Сьогодні після обіду ми проведемо погоджувальну нараду, щоб детально обговорити весь порядок денний сесії.
Усі новини
Кропивницький у жалобі: загинули Герої-захисники України
Середа, 17 вересня 2025 18:21
Віктор Погрібний - вічність у словах: кропивничан запрошують на вечір пам’яті відомого земляка
Середа, 17 вересня 2025 17:11
Навічно у небі: у Кропивницькому відкрили меморіальну дошку Герою України Степану Чобану
Середа, 17 вересня 2025 16:59
Новий екосквер по вулиці Соборній у Кропивницькому – гарний подарунок рідному місту до дня його народження
Середа, 17 вересня 2025 16:06
"Рух без бар’єрів": облаштування плиткою маршруту безбар’єрності у Кропивницькому розпочалося на вулиці Шевченка
Середа, 17 вересня 2025 15:50
17 вересня в Україні відзначається День усиновлення
Середа, 17 вересня 2025 09:20
"Рух без бар'єрів": у Кропивницькому розпочали асфальтування вулиці Соборної - транспортної артерії міста
Середа, 17 вересня 2025 09:16
День фізичної культури і спорту у Кропивницькому відзначили видовищним турніром із пляжного волейболу
Вівторок, 16 вересня 2025 17:13
Житлові питання кропивничан розглянули на засіданні громадської комісії
Вівторок, 16 вересня 2025 17:10
У Кропивницькій міській раді триває підготовка до чергового сесійного засідання: працюють постійні комісії
Вівторок, 16 вересня 2025 17:03