Андрій Райкович:вчасний розрахунок за тепло – запорука сталого проходження опалювального сезону у Кропивницькому

Понеділок, 10 грудня 2018 14:03

Абонентські відділи теплогенеруючих підприємств у Кропивницькому активізують роботу зі споживачами послуг теплопостачання. Відповідне доручення керівникам підприємств надав міський голова Андрій Райкович під час апаратної наради сьогодні, 10 грудня.

Від початку опалювального сезону стан розрахунків за спожите тепло у Кропивницькому суттєво погіршився. На комунальному підприємстві «Теплоенергетик» зафіксований рівень оплати за надані послуги менше 30%, а на поки що орендному підприємстві ДП «Кіровоградтепло» - лише 1%. Разом з тим, в.о. начальника головного управління ЖКГ міської ради Тетяна Савченко повідомила, що заборгованість за спожитий природний газ двох кропивницьких теплогенеруючих підприємств перед НАК «Нафтогаз України» складає вже майже 399 мільйонів гривень. Тому міський голова Андрій Райкович закликав тепловиків не зволікати, і активніше працювати з населенням, аби ті вчасно розраховувались за тепло.

- Негайно поновити на під'їздах, де є боржники, звернення і оприлюднити прізвища чи квартири злісних неплатників! Негайно! Я проїдусь територією міста без попередження! – запевнив міський голова. - Керівники теплових організацій, а де ваші контролери з абонслужб?! Такий рівень оплати за тепло не є запорукою сталого проходження опалювального сезону в місті! Я не хочу грати в страшилки, але почуйте мене, ми повинні зробити все можливе, щоб не допустити зупинки теплогенеруючих підприємств.

Сплачувати людей за тепло закликав і директор підприємства «Кіровоградгаз» Олександр Гладкий. Він запевнив, що міська влада і газорозподільче підприємство – партнери, тож повинні разом зробити все можливе, щоб опалювальний сезон цього року пройшов безперебійно.

Представники теплогенеруючих підприємств пообіцяли посилити роботу абонентських служб, аби робота з населенням стала продуктивнішою, і щоб оплата за тепло проводилася активніше.

Усі новини