Андрій Райкович проінспектував хід будівництва нової багатоповерхівки

Вівторок, 17 липня 2018 18:47

Сьогодні, 17 липня, в рамках робочої поїздки будівельними об’єктами міський голова Кропивницького Андрій Райкович проінспектував хід будівельних робіт багатоквартирного житлового будинку по вулиці Генерала Жадова.

Очільник міста відзначив, що будівництво даного будинку почали практично з нульового циклу. Зараз рівень готовності об’єкта в межах 85%, а його здача і введення в експлуатацію запланована на кінець поточного року.

- Будівельники виконали усі задачі, які перед ними поставила міська влада, - зазначив Андрій Райкович. - І хоча є певні фінансові і строкові моменти, ми завершимо цей об’єкт і приступимо до будівництва наступного, оскільки житло в місті будувати треба.

Міський голова підкреслив, що це перший будинок за багато років, який будується за кошти міського бюджету. Можливість використати фінансові ресурси міста на програму розвитку і залучити їх на будівництво житла — є перевагою фінансової децентралізації.

- Кошторисна вартість цього об’єкту складає близько 24 мільйонів гривень. Та оскільки в процесі будівництва робились певні проектні зміни, а також інфляція вплинула на вартість будівельних робіт, остаточна вартість буде в межах 30 мільйонів гривень, - зауважив Андрій Райкович. - Житло будується для громадян, які стоять у загальній черзі, а вона, на превеликий жаль, у місті дуже велика, оскільки протягом останніх 25-ти років житло не будувалось.

Усі новини