TIME to INVEST

23 листопада 2016 року у приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати пройшов Перший муніципальний інвестиційний форум "Time to INVEST".

Головними темами форуму були ощадна енергетика, як пріоритет сучасного українського міста, роль туризму у створенні сприятливого інвестиційного клімату та шляхи залучення інвестицій для створення успішного бізнес-середовища.

У відкритті Форуму взяли участь голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, міський голова Андрій Райкович, секретар міської ради Андрій Табалов, ректор Центральноукраїнського технічного університету Михайло Чорновол.

У вступному слові міський голова Андрій Райкович зазначив:

"Ми повинні створити базовий інвестиційний клімат для інвесторів, щоб дати міцний фундамент для розвитку муніципальної власності, покращенню економічної та соціальної атмосфери. Жити старими поглядами неможливо. Всі залучені кошти необхідно максимальною ефективно використати. Важливо зробити Кропивницький справжнім європейським містом у серці України."

В роботі форуму взяли участь представники таких вiдомих установ і органiзацiй, як Державне агентство з енергоефективностi та енергозбереження в Українi, Європейська iнiцiатива "Угода мерiв", Європейський банк реконструкцiї та розвитку, Органiзацiя Пiвнiчноатлантичного договору, Північної Екологічної Фінансової Корпорації "НЕФКО" та iншi.


Матеріали Муніципального інвестиційного форуму TIME to INVEST


Успішні інвестиції у місто Кропивницький: історія та сучасність