Галузеві сесії

Галузева сесія "Енергоефективність. Енергозбереження" муніципального інвестиційного форуму "TIME to INVEST", яка пройшла 12 травня 2017 року, стала ефективним механізмом реалізації державної політики у сфері енергоефективності та енергозбереження, успішним майданчиком для обговорення можливостей використання енергоефективних та енергозберігаючих технологій у житлово-комунальному господарстві, соціальній та бюджетній сферах міста, житлових будівлях.

Учасників енергетичного форуму гостинно прийняв Центральноукраїнський національний технічний університет. На його території одночасно розгорнула свої експозиції Всеукраїнська спеціалізована виставка "Енергоефективність. Енергозбереження".

У відкритті енергетичного форуму взяли участь міський голова Кропивницького Андрій Райкович, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, секретар міської ради Андрій Табалов, проректор з наукової роботи Центральноукраїнського національного технічного університету Олександр Левченко, директор департаменту інфраструктури та промисловості ОДА Олександр Корнюша.

- Наполегливий шлях в Європу, який торує Україна, вихід на європейські ринки товарів і послуг неодмінно поставить нас в рамки надзвичайно жорсткої конкуренції і щоб зайняти у такій ситуації лідируючі позиції, маємо розвивати передусім високі енергетичні технології, - відзначив у своєму вступному слові Андрій Райкович. – А широке впровадження ефективних програм енергозбереження і енергоефективності і ставить за головну мету сьогоднішня сесія форуму "TIME to INVEST". І висловлюю щиру вдячність обласній державній адміністрації за ефективну співпрацю у цьому напрямку. Сьогодні ми спільно з облдержадміністрацією, Кабміном генеруємо цікаві проекти, спільно їх впроваджуємо і захищаємо. Ми маємо всі передумови, щоб зробити Кропивницький передовим містом у впровадженні енергетичних новацій: у нас є своє бачення таких процесів, є прекрасна наукова база – ЦНТУ і кому, як не нам успішно втілювати в життя передові технології.

- Коли ми говоримо про Євроінтеграцію, то передусім маємо на увазі підвищення соціальних стандартів в країні, - акцентував увагу у своєму виступі Андрій Табалов. – А щоб зробити рівень життя європейським – необхідно мати можливості заплатити за це. І віднайти необхідні фінансові резерви можна лише знижуючи собівартість товарів і послуг, у тому числі за рахунок запровадження програм енергоефективності і енергозбереження. Ми ж багато років про це говоримо, але реальні кроки у цьому напрямку почали робити лише в останні два роки. Тож маємо високі очікування на практичні результати сьогоднішнього форуму.


Програма проведення галузевої сесії


Система енергетичного менеджменту бюджетної сфери міста Кропивницького


Енергоефективність. Енергозбереження


Всеукраїнська спеціалізована виставка "Енергоефективність. Енергозбереження"

 

В рамках галузевої сесії "Енергоефективність. Енергозбереження" муніципального інвестиційного форуму "TIME to INVEST" пройшла Всеукраїнська спеціалізована виставка "Енергоефективність. Енергозбереження". Учасників виставки гостинно прийняв Центральноукраїнський технічний університет, на території якого були розгорнуті експозиції.

Свою продукцію і послуги гостям виставки презентували 30 підприємств малого та середнього бізнесу. Незмінним успіхом серед кропивничан, представників підприємств, установ та організацій обласного центру користувалися стенди, що пропонують послуги з енергоаудиту, нові технології по утепленню будинків, сонячні електростанції, гелеосистеми, енергозберігаючі вікна, двері, інфрачервоні електричні обігрівачі, енергозберігаючі світлодіодні світильники, котли на альтернативних видах палива, альтернативне паливо, модульні теплові пункти, теплові насоси та електротранспорт.

В урочистостях з нагоди відкриття виставки взяли участь міський голова Андрій Райкович та секретар міської ради Андрій Табалов.

- Наше місто сьогодні до своїх традиційних ознак географічного, культурного, освітянського центру України додає іще одну і стосується вона актуальної теми енергозбереження, - відзначив у своєму вітальному слові Андрій Райкович. - Приємно, що на наше запрошення взяти участь у Всеукраїнській виставці відгукнулися провідні вітчизняні фірми, розробники прогресивних технологій, наукових досліджень у сфері енергоефективності та енергозбереження. Без вас, без вашого наукового продукту ми не зможемо якісно відповісти на серйозні виклики часу, нам буде важко оновлювати, розбудовувати комунальне господарство. Тому я від імені міської ради, депутатського корпусу щиро дякую вам за участь у виставці, сподіваюсь на продуктивну роботу і під час економічного форуму.

Очільник міста також подякував колективу техуніверситету за партнерську організаційну допомогу у підготовці таких важливих для міста заходів та висловив слова вдячності обласній владі за розуміння і підтримку міста у стратегічних інфраструктурних проектах.

Андрій Райкович і Андрій Табалов побажали всім учасникам виставки успішної роботи, налагодження тісних виробничих зв'язків і гарних вражень від перебування у Кропивницькому та вручили Подяки від міської влади за розвиток і впровадження сучасних енергоощадних технологій.

Каталог учасників Всеукраїнської спеціалізованої виставки