Життя в умовах надзвичайної ситуації: ЦНАП у Кропивницькому буде збудований вчасно
П'ятниця, 3 квітня 2020 16:14
Життя у Кропивницькому триває активно і в режимі запровадження карантинних заходів.
Сьогодні, 03 квітня, під час наради з керівниками виконавчих органів міської ради, міський голова Андрій Райкович поставив жорстке завдання - не припиняти вже початого в обласному центрі будівництва.
- Ми пообіцяли громаді, що введемо в експлуатацію сучасний ЦНАП вже у першому півріччі 2020-го, - наголосив Андрій Райкович. – Маємо тримати слово. Для цього необхідно забезпечити систематичний і ретельний контроль за виконанням робіт на цьому об’єкті, і будувати!
Розробляти нові проекти і зводити нові об’єкти в місті сьогодні не на часі, проте вже розпочаті будівництва необхідно завершити у чітко визначені строки, попередив міський голова.
Усі новини
У Кропивницькому кухарі закладів загальної середньої освіти вчилися готувати збалансовані та якісні страви для школярів
П'ятниця, 4 липня 2025 19:40
Десята річниця Національної поліції України: у Кропивницькому подякували за службу правоохоронцям Кіровоградщини
П'ятниця, 4 липня 2025 19:20
"Рух без бар’єрів": у Кропивницькому завершено ремонт зупинок громадського транспорту по вулиці Тельнова
П'ятниця, 4 липня 2025 18:30
Де і якою буде Алея пам’яті полеглих Героїв у Кропивницькому: розпочалися громадські слухання
П'ятниця, 4 липня 2025 16:49
Кропивничан закликають оновити дані в Реєстрі громади: від цього залежить формування бюджету міста на наступний рік
П'ятниця, 4 липня 2025 15:54
Понад усе вони любили Україну: у Кропивницькому віддали останню земну шану загиблим Героям
П'ятниця, 4 липня 2025 15:46
У Кропивницькому зустріли звільненого з російського полону захисника України Андрія Непоменка
П'ятниця, 4 липня 2025 15:14
У Кропивницькій міській раді повідомляють про початок процедури збору пропозицій громадськості щодо проєкту містобудівної документації
П'ятниця, 4 липня 2025 13:04