«Затишний двір»: у Кропивницькому прибудинкові території розвиватимуться комплексно

Середа, 18 грудня 2019 18:46

Із наступного, 2020 року, у Кропивницькому функціонуватиме ще одна галузева програма соціально-економічного розвитку міста. Сьогодні, 18 грудня, депутатський корпус підтримав запит групи депутатів щодо розробки програми “Затишний двір”.

Ознайомив своїх колег і громадськість зі змістом  запиту депутат від фракції “Наш Край” Олег Краснокутський.

- Протягом діяльності міської ради сьомого скликання ми з вами реалізували чимало великих цікавих проектів, але, на жаль, ми не змогли забезпечити належним чином планомірну роботу по приведенню до належного стану дворових територій, - зауважив Олег Краснокутський. - Люди чекають від нас, аби були забезпечені ремонтні роботи саме у внутрішньодворових територіях, та забезпечення капітального ремонту не тільки магістральних доріг, а й міждворових проїздів.

Депутати від партії “Наш Край”запропонували включити до програми заходи з благоустрою внутрішньодворових територій з обов’язковим облаштуванням проїздів та тротуарів, встановлення дитячих та спортивних майданчиків, забезпечення освітлення прибудинкових територій, встановлення урн та лавок біля під’їздів, забезпечення обрізки та видалення аварійних дерев та висадження нових, встановлення альтанок, ремонту під’їздів із заміною вікон.

Міський голова Андрій Райкович також підтримав депутатський запит і зауважив на застереження ряду депутатів, які висловили сумнів у ефективності нововведення,  що дана програма важлива з точки зору узгодження дій головного управління житлово-комунального господарства і не потребує значних додаткових видатків з міського бюджету, бо це буде інтегрована з іншими програмами у сфері ЖКГ.

- Якщо говорити про фінансування програми, то мова йде передусім саме про проєктування, - наголосив секретар міської ради Андрій Табалов. - Я впевнений, що ви самі були свідками ситуації, коли у дворі ремонтується дорога чи встановлюється гойдалка, люди питають, чого роблять це, а не щось інше. А програма покликана комплексно спроєктувати затишне подвір’я від самого початку, а не робити часткові ремонти то там, то там.

Ініціативу розробити програму “Затишний двір” підтримали 22 депутати.

Усі новини