"З добром до людей": Центральна міська лікарня у Кропивницькому отримала допомогу

П'ятниця, 17 квітня 2020 10:59

Кілька тисяч масок, рукавичок і півсотні захисних окулярів, які щоденно необхідні медикам, що знаходяться на передній лінії боротьби з корона вірусом на госпітальній базі ЦМЛ Кропивницького, передав один із засновників фонду Олександр Біловол. Академіка АМН України Біловола на Кіровоградщині знають більше 20 років. Зокрема і колеги – медики з обласного центру. Лікар – кардіолог вважає за потрібне захистити найперше медичних працівників. Біловол переконаний, якщо будуть здоровими медики, швидше вилікуються і хворі на COVID 19.

Олександр Біловол відзначив активну турботу міської ради міста Кропивницького і міського голови Андрія Райковича в організації заходів спрямованих на боротьбу з корона вірусом.

- Я добре знайомий з Андрієм Павловичем, знаю його як гарного господаря, і дуже важливо, що саме в такий непростий час влада міста робить усе можливе, щоб якомога більше убезпечити і жителів міста і медичних працівників від цієї біди. Вважаю, що тільки злагоджені дії міської, обласної влади, меценатів, волонтерів допоможуть перемогти пандемію якомога швидше, - наголосив Олександр Біловол.

Фото прес-служби Кіровоградської ОДА

Усі новини