«Всесвiтнiй біг миру заради гармонії»: Кропивницький зустрічав учасників міжнародної естафети

Середа, 15 вересня 2021 10:18

У вівторок, 14 вересня, до Кропивницького завітали учасники мiжнародної естафети «Всесвiтнiй біг миру заради гармонії». Естафета проводиться з метою поширення ідеалів толерантності, дружби і гармонійного співіснування народів у світі.

Учасниками української команди стали шанувальники бігу з різних куточків держави, які активно пропагують здоровий спосiб життя та виступають за мир в Українi. Разом із легкоатлетами вулицями міста пробіглися також кропивничани - прихильники активного відпочинку.

Начальник управління молоді та спорту міської ради Вячеслав Гурський, представники дитячо-юнацьких спортивних шкіл міської ради, спортивна громадськість міста гостинно зустріли атлетів-аматорів.

Віце-президент марафонської команди Євген Фурс розповів, що в Україні «Всесвiтнiй біг миру заради гармонії» проводиться вже 30 років. Вона активно налагодженню дружніх стосунків, порозумінню і почуттю взаємоповаги між жителями різних регіонів.

Цього року естафета стартувала 11 вересня в Києві на день фізичної культури і спорту України. Учасники планують подолати близько 650 км теренами Київської, Черкаської, Кіровоградської, Миколаївської, Дніпропетровської та Херсонської областей. Фінішують марафонці 18 вересня в Херсоні в день відзначення 243-ої річниці заснування міста.

На згадку про зустріч кожен охочий зміг потримати в своїх руках символ гармонії та єднання – палаючий факел, який бігуни передають один одному протягом всього маршруту естафети.

Усі новини