Вивезти сніг із центру Кропивницького і організувати безпечні підходи до об’єктів соціальної сфери: таке завдання поставив комунальникам Андрій Райкович

Середа, 26 грудня 2018 11:25

Комунальники Кропивницького продовжують звільняти місто від снігового полону, сьогодні вже – у штатному режимі.

Сьогодні, 26 грудня, під час ранкової наради міський голова Кропивницького Андрій Райкович поставив комунальним службам завдання активніше вивозити сніг із центру міста, продовжувати прочищати магістральні вулиці аж до бордюрної частини, та пробивати радіальні від магістралей дороги.

Особлива увага сьогодні також має бути приділена очистці від снігу підходів до закладів соціально-культурної сфери.

- Обов’язково зробіть нормальні під’їзди та підходи до закладів охорони здоров’я, освіти, щоб діти  не в снігу до школи добирались, – наголосив Андрій Райкович. – А власники магазинів, кафе й аптек мають терміново прибрати сніг біля своїх закладів! Але щоб не вивалювали його на проїжджу частину!

Вночі на розчистку доріг міста виїжджали 21 одиниця снігоочисної техніки. Комунальники працювали всю ніч, і зараз їм дали можливість відпочити, на наступну зміну вони виїдуть після 15.00. Вдалося комунальникам подолати критичну ситуацію і на селищі Новому: вчора там через сильні перемети  ускладнився рух автобусів №274. Вночі дорогу прогрейдерували і автобуси почали курсувати у штатному режимі.

Усі новини