Вимушені переселенці у Кропивницькому – під опікою громадської комісії з житлових питань

Вівторок, 17 травня 2022 19:46

Сьогодні, 17 травня, під головуванням керуючої справами виконавчого комітету Кропивницької міської ради Світлани Балакірєвої відбулося засідання громадської комісії з житлових питань.

Члени комісії розглянули чотири проєкти рішень виконавчого комітету Кропивницької міської ради. Відповідно до заяв громадян та поданих документів, комісія рекомендувала взяти на облік для отримання тимчасового житла п’ятнадцять сімей вимушених переселенців з Луганської та Донецької областей, які, рятуючись від обстрілів і бомбардирувань, обрали для себе місцем прихистку Кропивницький.

У складі таких сімей є пенсіонери, особи з інвалідністю, неповнолітні діти. Їхнє власне житло в переважній більшості нині зруйноване або повністю непридатне для проживання внаслідок збройної агресії російських окупантів, доходи ж у людей – не дотягують до  прожиткового мінімуму.

Під час засідання  члени комісії опрацювали також проєкти рішень виконавчого комітету про зняття громадян з квартирного обліку, внесення змін до квартирної справи та низку звернень громадян з житлових питань. З розглянутих питань комісія прийняла відповідні рішення.

Усі новини

Допомога «Поряд»
Вівторок, 28 червня 2022 15:45
Селище Нове буде з водою
Вівторок, 28 червня 2022 13:59
28 червня - День Конституції України!
Вівторок, 28 червня 2022 11:09