Вихованці відділень інваспорту міських ДЮСШ подякували українським захисникам за можливість навчатися і займатися спортом

Понеділок, 4 грудня 2023 16:29

До Міжнародного дня людей з інвалідністю на базі Кропивницької КДЮСШ № 3 відбувся спортивно-розважальний захід для юних вихованців відділень інваспорту міських комплексних дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

До організації та проведення заходу долучилися: управління молоді та спорту Кропивницької міської ради, відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області, міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», КЗ «КДЮСШ № 1» та КЗ «КДЮСШ № 3».

Організатори привітали сильних духом спортсменів та їх тренерів, які гідно представляють Кропивницький на обласних і всеукраїнських змаганнях та вручили їм подарунки. Учасники спортивного заходу подякували Збройним Силам України за можливість навчатися, працювати та займатися спортом на рідній землі, а також вшанували пам'ять українських героїв, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.

Після урочистостей хлопці та дівчата з інвалідністю взяли участь у змаганнях з хокею на столі, дартсу, настільного тенісу, конкурсах на влучність і координацію, переможці яких відзначені дипломами управління молоді та спорту міської ради.

По завершенню спортивних баталій юні учасники мали змогу поласувати солодощами та обмінятися враженнями із однолітками.

Усі новини