Великі автобуси дозволять створити у Кропивницькому повноцінне конкурентне середовище у сфері пасажирських перевезень і забезпечать високу якість послуг

Вівторок, 16 травня 2017 12:00

Завершилися процедура електронних торгів із закупівлі 20 великогабаритних громадських автобусів для роботи на маршрутах Кропивницького. Визначився переможець, який здійснюватиме поставку транспортних засобів комунальному підприємству “Електротранс”.

ТОВ «Торговий Дім «ЛІТАН» за  69 мільйонів 579 тисяч. 900 гривень, при стартовій пропозиції 70 мільйонів гривень, доправить до обласного центру двадцять автобусів  МAЗ-103 486, облaднaних відкидним трапом, системою GPS нaвігaції з трекером, відеореєстрaтором з режимом двосторонньої зйомки та системою відеоспостереження із  чотирьох відеокaмер.

- На даний час члени тендерного комітету підприємства готують повідомлення про намір укласти договір з компанією – переможцем, - повідомив начальник управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун. -  Договір, згідно із чинним законодавством про публічні закупівлі, можна буде укласти вже за 10 днів.

У той же час, у профільному управлінні вже готові пропозиції щодо маршрутів, на яких будуть курсувати нові автобуси.

- При розрахунках маршрутів ми, у першу чергу, враховуємо звернення громадян міста, які надходили до міської ради з пропозиціями покращити якість пасажирських перевезень, - відзначив Олександр Вергун. – Переважно це віддалені мікрорайони Кропивницького, звідки надходить найбільше скарг, особливо щодо роботи громадського транспорті у ранковий і вечірній час.

За інформацією керівника управління, нові aвтобуси планується задіяти на  мaршрутах №116 (Aрнaутове - Єгорова) – 2 од,, №104а (Критий Ринок – площа Богдана Хмельницького) – 2 од., №103 (Урицького-Кільцева) – 2 од., №118 (Велика Балка –Центральний ринок) – 2 од., №111-Б (Стaрa Бaлaшівкa – Райцентр - Стара Балашівка) – 3 од.,  №274 (селище Нове-площа Богдана Хмельницького) – 5 од.

Автобуси працюватимуть повний робочий день: із 6.00 до 23.00, що дозволить створити у Кропивницькому повноцінне конкурентне середовище у сфері пасажирських перевезень і суттєво підвищить якість надання транспортних послуг, переконаний Олександр Вергун.

Усі новини