Установка ямкового ремонту дорожнього покриття поновила свою роботу на дорогах Кропивницького!

Четвер, 13 червня 2019 08:52

У середу, 12 червня, у Кропивницькому відновили поточной ремонт дорожнього покриття. Цього дня установка ямкового ремонту доріг працювала по вулиці Вокзальный. Сьогодні ями ліквідовують по вулиці Шульгіних. У той же час, гарячим асфальтом ремонтують проїжджу частину по вулиці Комарова. Протягом дня усунути ямковість планують також по вулиці Куроп’ятникова.

Спеціалісти КП «Універсал 2005» займаються і ліквідацією в місті несанкціонованих сміттєзвалищ. Вони утворилися  на вулицях Салтикова - Щедріна, Андріївській, та Полтавській.

За графіком у Кропивницькому працюють і сміттєвози. Підмітально-прибиральні машини «Глобус» прибирають побічне сміття по центру – по вулицях Пушкіна та Куроп'ятникова.

Спеціалісти КП" Благоустрій" активно виконують доручення міського голови – викошують та вигрібають сміття по вулицях Соборній, Євгена Тельнова, в скверах Прикордонників та Андрія Бузуляка. А у сквері Першому трамваю траву виполюватимуть.

У парку Ковалівському комунальники працюватимуть спільно зі студентською та учнівською молоддю, яка трудиться на громадських роботах. Спеціалісти КП «Благоустрій» займуться також встановленням квіткових інсталяцій на площі Богдана Хмельницького.

Усі новини