Урочиста подія: у ЦНАПі Кропивницького вручили перше свідоцтво про народження

Четвер, 14 травня 2020 16:41

Центр надання адміністративних послуг міської ради Кропивницького розширює асортимент послуг для мешканців міста. Перший у житті людини документ - свідоцтво про народження, директор департаменту надання адміністративних послуг міської ради Сергій Коваленко разом із начальником управління адміністративних послуг департаменту Ольгою Шкодою вперше вручили батьку маленької кропивничанки Василіси.

- Такий документ у Центрі надання адміністративних послуг ми вручили вперше, - відзначив директор департаменту. - Це результат планомірної роботи із розширення спектру послуг, які ЦНАП Кропивницького надає містянам та мешканцям всієї області.

Під час урочистості Сергій Коваленко побажав Василісі та її батькам бути щасливими та успішними.

Нагадаємо, у березні Департамент надання адміністративних послуг та Південно-Східне міжрегіональне управління Міністерства юстиції у Кіровоградській області підписали узгоджене рішення про спрощення процедур надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Рішення зокрема передбачає, що Центр надання адміністративних послуг у Кропивницькому зможе надавати містянам послуги державної реєстрації народження, укладання та розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей, зміни імені, внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання.

Усі новини