У міській раді Кропивницького обговорили ідею створення приватного міні-притулку для собак

П'ятниця, 13 липня 2018 15:20

Сьогодні, 13 липня, секретар міської ради Андрій Табалов зустрівся з громадськими активістами, які опікуються безпритульними тваринами. На зустрічі також були присутні профільні заступники міського голови та керівники виконавчих органів. Головною метою зустрічі стало обговорення можливості створення міні-притулку для собак.

- Питання створення такого притулку піднімалось неодноразово і громадянами, які були покусані безпритульними собаками, і тими, хто ними опікується, - зазначив Андрій Табалов. - Проблема одна: і люди, і тварини мають мирно співіснувати у нашому місті. Необхідно створити умови, щоб життя і для одних, і для інших було комфортним. На жаль, великий притулок наразі ми створити не зможемо, оскільки це коштуватиме міському бюджету мільйони гривень. Та й один, хоч і великий, притулок не вирішить проблему тисяч безпритульних собак. Тому виникла ідея створення кількох приватних міні-притулків.

Під час зустрічі представників міської влади з активістами обговорювались конкретні кроки щодо реалізації пілотного проекту створення міні-притулку для собак, а саме: пошук земельної ділянки, визначити об’єкти, які мають на ній знаходитись, співпраця з КП “Універсал-2005”, яка опікується питанням стерилізації безпритульних тварин. За словами секретаря міської ради, є ідея включити до міської програми “Регулювання чисельності безпритульних тварин” пункт фінансування міні-притулків. Посадовець переконаний, що створена сьогодні робоча група, за місяць-два зможе розробити зміни до міської програми, яка уже існує і працює третій рік. Секретар міської ради висловив сподівання що зміни будуть внесені уже цього року.

- Вирішити це наболіле питання ми можемо тільки спільними зусиллями влади і громади, - підкреслив Андрій Табалов. - Тому запрошую усіх небайдужих мешканців міста долучитись до нашої ініціативи створення приватного міні-притулку для безпритульних собак.

Усі новини